Şimdi Ara

Ipad 4 garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba. Iki hafta önce gitti gidiyordan ipad4 32+4g aldım. Ürünün ime numarasını kontrol ettiğimde sorun görünmüyor. Ithalat yoluyla kaydedilen imei olarak görülüyor. Yani ürün ithalat yolu ile Türkiye'ye girmiş. Ben 10 gün önce iOS sistemine ilk defa girerek kayıt oldum. Şimdi bu cihazımhttps://selfsolve.apple.com adresinde görünmüyor. En azından bir yıllık garantili diye yazması gerekmezmi. Ipad başka türlü aktive ediliyormu. Ya da belli bir süremi geçmesi gerekiyor. Ayrıca Almanya'dan kardeşime de ürün seri numarasını verdim kontrol et diye. Oda internetten kontrol etti ve cihazı bulamamış. Neyse. Ithalat yolu ile getiren firma kapanmış demişti gitti gidiyordaki satıcı. Ürünüm en azından bir yıllık garantiye girmez mi? Ne yapmam gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fatura kesimi 1 yildan fazladir belki acilmamis bile olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Zubizerretta

Fatura kesimi 1 yildan fazladir belki acilmamis bile olsa

Hmmmm. Cihaz açılmamıştı. iOS 6 vardı hatta üzerinde. Fatura 1 yıldan önce kesilmiş olsa Apple bunu nereden bilecek ki. Sonuçta makineyi ilk açtığımda bu ipad in açılma tarihi Apple tarafından biliniyordur diye düşünüyorum. Yarın telefon desteğini arayacağım umarım faydası olur.

• mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    Garanti icin fatura kesim tarihi baz alinir hocam @mm.mustafa

• quote:

Orijinalden alıntı: Zubizerretta

Garanti icin fatura kesim tarihi baz alinir hocam @mm.mustafa

Gitti gidiyordaki satıcı kapanan showroomu sebebi ile ürünü sattığını söyledi. Önceki satışlarına baktığımda birçok ipad satışı vardı. Ürünü faturasız gönderdi. Ürün ithal yoluyla Türkiye'ye girmiş. En azından bir yıllık garantiyi nasıl başlatabilirim. Fatura nın önceden kesildiğini sanmıyorum.

• mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu konuda bi fikrim yok hocam bence saticiyla ve apple la iletisime gecin

• Teşekkürler ilginize.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.