Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
77
Favori
548.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeti ile ilgili goruslerimizi burada paylasalim.

Yeti Sahipleri :

1-chn06 2011 2.0 TDI 140 HP DSG 4x4 Experience Metalik Kapucino Bej
    2- TriNeO 2011 1.2 TSI DSG Beyaz
    3- sekoer 2011 1.2 TSI DSG Platin Gri
    4-coolpassenger 2011 2.0 TDI Experience 4x4 DSG Metalik Kapucino Bej
    5-ank_hermes2004 2011 1.2 TSI DSG Ambition Metalik Kapucino Bej
    6- KNNİ 2011 1.2 TSI DSG Ambition Platin Gri
    7- Apache44 1.4 TSI Ambition Su Mavisi
    8- RoaDHuNTeR 1.2 TSI DSG Active Buyulu Siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn joshcyoon -- 8 Mayıs 2011; 16:01:52 >

• Aradaki performans farkı hissedilir derecede olur. Ancak önceki aracınız güçlü bir araç değilse tdi geçişi sorun yaratmaz.
    Şahsen 5 yıldır tsi Superb kullanıyorum Ankara'da; bundan sonraki aracım kesinlikle dizel ve otomatik olacak. Sizin de İstanbul'da olduğunuzu düsünürsek dizel otomatik daha iyi bir tercih olur bence. Tsi ve tdi tuketim makası uzun yol sabit hız sakin sürüş ya da şehir içi akıcı trafik sakin suruşte cok açık olmayabilir; ancak ne zaman ortalama hızınız 15-20 kilometrelere düşer, dur-kalk trafiğe duşersiniz ya da agresif sürersiniz ya da şehirlersrası dipgaz gidersiniz makas çok ciddi manada açılır.
  • Aracimiz netlesti.cok uzun arastirmalar arkadaslarimizdan aldigimiz yorumlar ve en onemlisi bej rengi canli gormemle en sonunda renk konusu halledilmis oldu:).
    Daha onceden donanimlari ve motoru belirlemistik.sadece renk kalmisti.renk olarakta gumus bej ve su mavisi arasinda kalmistim.su mavisini canli gormedim sadece katalogta gordum bu nedenlede riske girmek istemedim.bejide gormedigim icin gumuse kaymisti aklim ta ki beji gorup tamam bu deyinceye kadar.sonucta aracimizi olusturduk ve siparisimizi bu hafta geciyoruz.

Ozellikler soyle

Skoda Yeti 2.0 TDI DSG 4x4 140 HP Experience Metalik Kapucino Bej

Opsiyonlar :

Arac alti koruma
    Diz hava yastigi
    Ahsap gorunumlu gogus citasi
    Lastik basinc kontrol sistemi
    On park sensoru
    Arka yan havayastiklari
    Gumus renkli tavan raylari
    Bagimsiz isitma sistemi
    Spitzberg 17 jantlar
    Panaromik sunroof
    Tam deri doseme bej
    3 kollu telefon kitiyle uyumlu deri direksiyon
    Park asistani,on park sensoru
    Gsm 2 bluteooth
    Isitmali on koltuklar
    Elektrik hafizali surucu koltugu
    Isik asistani
    12 hoparlorlu ses sistemi
    Usb baglanti arayuzu

Fiyat olarak 90bin liraya anlastik.ayrica diger araclarda oldugu gibi uzatilmis garanti kaucuk paspas bagaj havuzu bagaj filesi ipod usb kablosu trafik seti ve ilk yardim cantasi verilecek.diger aksesuarlarida web sitesilerinden ve bayiden bakip gerekli olanlari siparis edecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn joshcyoon -- 27 Şubat 2011; 22:52:57 >

• Hadi benide yaz.. 1.2 TSI DSG..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriNeO
    Hadi benide yaz.. 1.2 TSI DSG..

Listeye eklendiniz rengi belirtirseniz onuda eklerim.
  • arkadaslar merhaba skoda sahibi degilim ailemizdeki arabalar
    2006 audi a6 3.0 Tdi Quattro Multitronic
    2005 audi a4 1.9 Tdi Triptronic
    bunlarin disinda ozellikle benim skoda yetiye cok buyuk bi ilgim var dizel olanini kullandim ve arac cok pratik alan arkadaslar var mi ve onemlisi fiyat konusunda en full ve 4x4 bana kac tl gibi olur yani skodanin sitesindeki fiyattan daha asagi olur mu
    hepinize iyi aksamlar...
    Okan Yilmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn06

Aracimiz netlesti.cok uzun arastirmalar arkadaslarimizdan aldigimiz yorumlar ve en onemlisi bej rengi canli gormemle en sonunda renk konusu halledilmis oldu:).
    Daha onceden donanimlari ve motoru belirlemistik.sadece renk kalmisti.renk olarakta gumus bej ve su mavisi arasinda kalmistim.su mavisini canli gormedim sadece katalogta gordum bu nedenlede riske girmek istemedim.bejide gormedigim icin gumuse kaymisti aklim ta ki beji gorup tamam bu deyinceye kadar.sonucta aracimizi olusturduk ve siparisimizi bu hafta geciyoruz.

Ozellikler soyle

Opsiyonlar :

Arac alti koruma
    Diz hava yastigi
    On park sensoru
    Arka yan havayastiklari
    Bagimsiz isitma sistemi
    Spitzberg 17 jantlar
    Panaromik sunroof
    Tam deri doseme bej
    Gsm 2 bluteooth
    Isitmali on koltuklar
    Isik asistani
    Usb baglanti arayuzu

Fiyat olarak 90bin liraya anlastik.ayrica diger araclarda oldugu gibi uzatilmis garanti kaucuk paspas bagaj havuzu bagaj filesi ipod usb kablosu trafik seti ve ilk yardim cantasi verilecek.diger aksesuarlarida web sitesilerinden ve bayiden bakip gerekli olanlari siparis edecegim.

Cihan Bey hem yeni başlık hem de aracınız -şimdiden- hayırlı olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Aracimiz netlesti.cok uzun arastirmalar arkadaslarimizdan aldigimiz yorumlar ve en onemlisi bej rengi canli gormemle en sonunda renk konusu halledilmis oldu:).

Ozellikler soyle

Opsiyonlar :

Arac alti koruma
    Diz hava yastigi
    On park sensoru
    Arka yan havayastiklari
    Bagimsiz isitma sistemi
    Spitzberg 17 jantlar
    Panaromik sunroof
    Tam deri doseme bej
    Gsm 2 bluteooth
    Isitmali on koltuklar
    Isik asistani
    Usb baglanti arayuzu

Tesekkurler Ender Bey.annem simdi evde.biraz daha iyilessin haftaya siparisi verecegiz.donanimlar ve aldigim fiyati yukarida yazdim.sanirim son fiyat olur bu.
    Renk konusunda yardimlariniz icin tesekkur ederim.
    Octavia icin satsakmi,takasa versekmi yada arac dursunmu karar veremedik.plakasi ozel bir arac ve 35bin km de henuz.sizce ne yapayim.

• quote:

quote:

quote:

Ozellikler soyle

Opsiyonlar :

Arac alti koruma
    Diz hava yastigi
    On park sensoru
    Arka yan havayastiklari
    Bagimsiz isitma sistemi
    Spitzberg 17 jantlar
    Panaromik sunroof
    Tam deri doseme bej
    Gsm 2 bluteooth
    Isitmali on koltuklar
    Isik asistani
    Usb baglanti arayuzu

Tesekkurler Ender Bey.annem simdi evde.biraz daha iyilessin haftaya siparisi verecegiz.donanimlar ve aldigim fiyati yukarida yazdim.sanirim son fiyat olur bu.
    Octavia icin satsakmi,takasa versekmi yada arac dursunmu karar veremedik.plakasi ozel bir arac ve 35bin km de henuz.sizce ne yapayim.

Sanırım Octavia ile ilgili birkaç sorun vardı, eğer bunlar sizin için önemliyse ve araca çok da ihtiyacınız olmayacaksa elden çıkarmak mantıklı olabilir.
    Eğer araca ihtiyaç duyacaksınız ve aracı elden çıkardığınızda piyasasının çok altına gidecekse şimdilik satmamak daha mantıklı gibi. octavia'dan gelecek paraya ihtiyaç duymayacağınızı düşünerek yazdım bunları, böylece aracı takasa vermek yerine satışa çıkarıp iyi bir fiyat teklifi geldiğinde elden çıkarabilirsiniz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ozellikler soyle

Opsiyonlar :

Arac alti koruma
    Diz hava yastigi
    On park sensoru
    Arka yan havayastiklari
    Bagimsiz isitma sistemi
    Spitzberg 17 jantlar
    Panaromik sunroof
    Tam deri doseme bej
    Gsm 2 bluteooth
    Isitmali on koltuklar
    Isik asistani
    Usb baglanti arayuzu

Sanırım Octavia ile ilgili birkaç sorun vardı, eğer bunlar sizin için önemliyse ve araca çok da ihtiyacınız olmayacaksa elden çıkarmak mantıklı olabilir.
    Eğer araca ihtiyaç duyacaksınız ve aracı elden çıkardığınızda piyasasının çok altına gidecekse şimdilik satmamak daha mantıklı gibi. octavia'dan gelecek paraya ihtiyaç duymayacağınızı düşünerek yazdım bunları, böylece aracı takasa vermek yerine satışa çıkarıp iyi bir fiyat teklifi geldiğinde elden çıkarabilirsiniz...

Ender Bey paraya ihtiyac yok.sadece arac coklugundan koyacak yer bulamiyoruz artik.aracta bahsettigim birkac sorun disinda sorun yok.kilometreside az.bir sure dursun en iyisi sonra bakalim duruma gore

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TriNeO
    Hadi benide yaz.. 1.2 TSI DSG..

Listeye eklendiniz rengi belirtirseniz onuda eklerim.

Beyaz..
  • Ben ilk kazamı bile yaptım :D. Gecen ay 2010 model passat 'a çarptım :(. Fotoğraf eklemek kolay olsa ekliyecem ama uğraştırmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haruncengiz

Ben ilk kazamı bile yaptım :D. Gecen ay 2010 model passat 'a çarptım :(. Fotoğraf eklemek kolay olsa ekliyecem ama uğraştırmayın :)

Geçmiş olsun, umarım hasar büyük değildir...
  • Sanirim Yeti alan fazla arkadasimiz yok.zamanla artacaktir umarim.

Bugun gidip bayiden siparisimi verdim.annem evde teyzemlerle kaldi.resimleri gosterdim begendi ve kapucino bej olarak siparis gecildi.umarim kisa zamanda gelir.bayi yine 8-10 hafta dedi.yuce otoyla daha once fiyat aliminda yaptigimiz gorusmede ise panaromik sunrooflu araclara talebin yogun oldugu(hem avrupa hem ulkemiz icin) bu nedenlede 3-3.5 ayi bulabilecegini soylemislerdi.umarim bu kadar surmez.
  • 1.2 TSI DSG Platin Gri. henüz 765 kmde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoer
    1.2 TSI DSG Platin Gri. henüz 765 kmde.

Listeye eklendiniz.
  • bugün baktım 13542 kilometre olmuş :D.
  • Ender Bey bugun sahibinden.com sitesinde Yetilere baktim renk olarak.siyah beyaz gumus kahverengi rosso bej ve su mavisi renklerini gordum ilanlarda.su mavisini gordukten sonra iyiki almamisim dedim.arac uzerinde boya varmi renk varmi belli olmuyor.gumus ve bejdende en guzeli bej duruyor.diger renkleride dusunmuyordum zaten biliyorsunuz.kahverengi ise araca hic gitmemis.bence once bej sonra gumus bu araca alinabilecek en guzel iki renk.kisisel fikrim tabiki diger arkadaslarin araclarida guzel.
  • quote:

Ender Bey bugun sahibinden.com sitesinde Yetilere baktim renk olarak.siyah beyaz gumus kahverengi rosso bej ve su mavisi renklerini gordum ilanlarda.su mavisini gordukten sonra iyiki almamisim dedim.arac uzerinde boya varmi renk varmi belli olmuyor.gumus ve bejdende en guzeli bej duruyor.diger renkleride dusunmuyordum zaten biliyorsunuz.kahverengi ise araca hic gitmemis.bence once bej sonra gumus bu araca alinabilecek en guzel iki renk.kisisel fikrim tabiki diger arkadaslarin araclarida guzel.

Sizin mesajınızdan sonra ben de baktım şimdi, hemen hemen tüm renkleri görmüş olduk; bej hakikaten bu araca çok yakışmış. Çok doğru bir tercih yaptınız bence..
  • quote:

quote:

Ender Bey bugun sahibinden.com sitesinde Yetilere baktim renk olarak.siyah beyaz gumus kahverengi rosso bej ve su mavisi renklerini gordum ilanlarda.su mavisini gordukten sonra iyiki almamisim dedim.arac uzerinde boya varmi renk varmi belli olmuyor.gumus ve bejdende en guzeli bej duruyor.diger renkleride dusunmuyordum zaten biliyorsunuz.kahverengi ise araca hic gitmemis.bence once bej sonra gumus bu araca alinabilecek en guzel iki renk.kisisel fikrim tabiki diger arkadaslarin araclarida guzel.

Sizin mesajınızdan sonra ben de baktım şimdi, hemen hemen tüm renkleri görmüş olduk; bej hakikaten bu araca çok yakışmış. Çok doğru bir tercih yaptınız bence..

Daha once ankamallde gordugum renkte bejdi ve bayilmistim.bugunde internette gorunce icim baya rahatladi.

• yeti 2.0 tdi experience 4x4 dsg kapuçino bej 2011 / 1200km. ankara
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.