Şimdi Ara

Volvo Sistemi Akıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşım 3 maçta gold 1 e çıkıp gold 1'de yendiği ilk maçta gold 2 oldu Nasıl oluyor hiç anlamadım , ben kaç maç yendim gold 2'ye çıkamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hulkbaster

bu şahıs evet arkadaşlar
  • Seri olarak win alınca,rütbeler ardı ardına artıyor.Aynı şekilde lose da aynı.Yani sen seri bir şekilde win veya lose almadıktan sonra düşüp çıkmazsın.Bir win alıp bir lose almakla çıkılamıyor maalesef yerinde saymak oluyor o Arkadaşa da hayırlı olsun rütbesi.
  • helal, volvo dedin cool tr oldun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opierco

Seri olarak win alınca,rütbeler ardı ardına artıyor.Aynı şekilde lose da aynı.Yani sen seri bir şekilde win veya lose almadıktan sonra düşüp çıkmazsın.Bir win alıp bir lose almakla çıkılamıyor maalesef yerinde saymak oluyor o Arkadaşa da hayırlı olsun rütbesi.

Ben 9 maç üst üste yenip anca rütbe atlamıştım sonraki 10.maçımda diğer rütbeye atmamıştı şans meselesi tamamen hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meleklerimin

quote:

Seri olarak win alınca,rütbeler ardı ardına artıyor.Aynı şekilde lose da aynı.Yani sen seri bir şekilde win veya lose almadıktan sonra düşüp çıkmazsın.Bir win alıp bir lose almakla çıkılamıyor maalesef yerinde saymak oluyor o Arkadaşa da hayırlı olsun rütbesi.

Ben 9 maç üst üste yenip anca rütbe atlamıştım sonraki 10.maçımda diğer rütbeye atmamıştı şans meselesi tamamen hocam

İşte orada rakip rankı devreye giriyor.Senin attığın adamlar senden low oldukları için hızlı atlayamadın.Ama arkadaşın highlarla atmış 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meleklerimin

quote:

İşte orada rakip rankı devreye giriyor.Senin attığın adamlar senden low oldukları için hızlı atlayamadın.Ama arkadaşın highlarla atmış 😃

ilk 10 galibiyet devreye giriyor bence , arkadaşımın rank atladığı maçta karşı takım bizle ya eşit ya bir tık geride rankları vardı tam hatırlamıyorum , ilk 10 maçında çok galibiyet alıp az mağlubiyet aldığından ilerisini etkilediğini düşünüyorum , ben kötü yapmıştım başlarda ve sonra hep 7-8 maç yenmek zorunda kaldım çıkmak için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.