F

Çavuş
28 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
artık internette çoğu işlemciyi ve bazı ekran kartlarını sıfır olarak bulamaz olduk, nereye bakarsak bakalım stokta bulunmuyor, bulunsa da fiyatı uçuk oluyor. bunu neye bağlayabiliriz? virüs yüzünden yurt dışından ürün gelmez mi oldu,eğer öyleyse meyve sebze vs nasıl geliyor,gidiyor? ya da ekonomiyle mi ilgili, stokların neden tükenme noktasına geldiğini merak ediyorum, yakında uygun fiyatlı pc toplamak imkansız hale gelecek çünkü.
Selamlar uygun fiyatlı bir bilgisayar toplayacağım ve bilgiye ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek arkadaşlar bir bakarsa çok sevinirim. Öncelikle bilgisayar gerçekten uygun fiyatlı olacak. Yani şimdilik 2500 tl'yi geçmek istemiyorum. Büyük oyunlar oynayan birisi değilim ama düşük ayarlarda büyük oyunları da açarsam güzel olur.

Toplamayı düşündüğüm sistem şöyle ;
AMD Ryzen 3 3200G Vega 8 - 700 tl
MSI B450 3200 mhz Anakart 500 tl
2x8 Corsair 3000 mhz Ram 600 tl
240 GB SSD 250 tl
Kasa 300 TL + PSU 80 TL
Apu Soğutucu 60 tl
TOPLAM 2490 TL

Ekran kartını daha sonra eklerim diye düşündüm ama sizce bu işlemci beni bir süre götürebilir mi? Oynayacağım en ağır oyun F1 2018 olur. Geliştirebileceğimi düşündüğünüz noktalar nelerdir, bu fiyat aralığında bundan iyi sistem önerileriniz var mıdır, sistemim iyi midir, şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız ve yardımlarınız için.
Arkadaşlar Win10'a güncelleme yaptım ve gerçekten pişmanım.Format atmadan yeniden Win7'ye nasıl dönebilirim ? Teşekkürler.
Arkadaşlar oyunu açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 83
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 795 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.