Şimdi Ara

Stokların tükenmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • artık internette çoğu işlemciyi ve bazı ekran kartlarını sıfır olarak bulamaz olduk, nereye bakarsak bakalım stokta bulunmuyor, bulunsa da fiyatı uçuk oluyor. bunu neye bağlayabiliriz? virüs yüzünden yurt dışından ürün gelmez mi oldu,eğer öyleyse meyve sebze vs nasıl geliyor,gidiyor? ya da ekonomiyle mi ilgili, stokların neden tükenme noktasına geldiğini merak ediyorum, yakında uygun fiyatlı pc toplamak imkansız hale gelecek çünkü.

• Bende aynı şeyi merak ediyorum.Sektörü yakından takip eden arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur.

Yeni ryzen işlemcilerin ve nvidia ekran kartlarının çıkmasını bekliyorum piyasa belki biraz düşer diye sıfırdan pc toplamak için ama black fridaye kadar da bekleyemeyeceğim sanırım çok kararsız kaldım.
  • Yeni seri işlemci ve ekran kartları çıkacağı için büyük ihtimalle firmalar eski modelleri almıyor tekrar stoklara.Zaten piyasa kötü olduğu için eski işlemci ve ekran kartlarına ayıracakları paraları yenilerine ayırmayı düşünüyor olabilirler. Bence bir an önce fiyatlar daha da artmadan sisteminizi dizin fiyatların düşmesi biraz zor bir durum gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.