Şimdi Ara

Jant seçimi yaparken jantın hareket halindeki görüntüsüne ne kadar önem veriyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı jant modelleri araç park halinde iken çok güzel görünsede araç hareket haline geçtiğinde çok kötü duruyor (örneğin siyah jantlar). konu ile ilgili olarak sizinde görüşlerinizi almak isterim arkadaşlar.

• Jantçıda böyle bir şans pek olmuyor. O yüzden cevabım dikkat etmemden yana.
  • benim için önemli. o jantı mutlaka gözümde canlandırırım. beğenirsem alırım. siyahları zaten beğenmiyorum.
  • Araba beyaz olursa siyah jant cok hosuma gidiyor. Ama parlak siyah olacak. ;) cok kollu olmazsa hızlı giderken direkt Daha net diskleri goruyosun. Cok kollu olursa daha zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Araba beyaz olursa siyah jant cok hosuma gidiyor. Ama parlak siyah olacak. ;) cok kollu olmazsa hızlı giderken direkt Daha net diskleri goruyosun. Cok kollu olursa daha zor.

Aynı benim jantlar,ama hepsi parlak siyah değil.
     Jant seçimi yaparken jantın hareket halindeki görüntüsüne ne kadar önem veriyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamais Vu -- 31 Mayıs 2012; 20:33:58 >
  • Çok kollu jant bence aracı daha atak gösterir.
  • hiç önem vermiyorum zaten siyah jantlarıda hayatta takmam,siyah jant takacağıma madem siyah istiyorum o zaman kapakları sökerim demir jantlar ile gezerim....
  • Ben de 5 ya da 6 kollu jantları seviyorum. Hareket halinde diskleri göstermesi estetik bir artı. Çok kollu özellikle Civic'lere pek çok takılan BBS jantlardan nefret ediyorum.

ENKEI RP03 güzeldir mesela hep aklımdadır, bir dahaki arabama almayı düşünüyorum.
  • Jantın hareket halindeki görüntüsünü düşüneni de ilk defa görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Jantın hareket halindeki görüntüsünü düşüneni de ilk defa görüyorum.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

quote:

Araba beyaz olursa siyah jant cok hosuma gidiyor. Ama parlak siyah olacak. ;) cok kollu olmazsa hızlı giderken direkt Daha net diskleri goruyosun. Cok kollu olursa daha zor.

2.0 diesel dmi fiyatıda 98.000 tl di sanırım.
  • Aklıma gelmez.
  • Bu cantlar hem giderken hemde durarken cok iyi gözüküyor. 124 kullananlara öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

quote:

2.0 diesel dmi fiyatıda 98.000 tl di sanırım.

Evet hocam mazut power.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Jantın hareket halindeki görüntüsünü düşüneni de ilk defa görüyorum.

Keşke ilk olsam İlk olduğumu sanmıyorum. Jant seçimi yaparken mutlaka bakılması, dikkat edilmesi gereken bir konu olduğu kanısındayım.

•  Jant seçimi yaparken jantın hareket halindeki görüntüsüne ne kadar önem veriyorsunuz?

Allah iyiliğinizi versin,neler düşünüyorsunuz.Bunu düşünebileceğiniz tek jant tip yukarıdaki gibi olanlardır,onun dışında DUB style olmadığı sürece bir farklılık olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 1 Haziran 2012; 9:06:37 >
  • Hiç mi hiç önem vermem umrumda olmaz dönerken isterse alev çıkarsın
    Benim için pırıl pırıl iken park halindeyken çekiçi durması
  • Bir arabaya jant takarken et oranı diye bir şey var...Çok dikkat edin..Her arabanın farklı jantlar için et oranı oluyor..Hiç bir jant satan bunları asla söylemez..Oldu çok güzel durdu...Diyorlar..Gözünüzü açın..GÜVENLİK HER ZAMAN GÖRÜNÜMDEN DAHA GEREKLİ VE ÖNEMLİ...Şahsi düşüncem budur...Saygılarımla...Kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.