Şimdi Ara

Ssd Yardım Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • porche64 (12 mesaj) Ber59 (8 mesaj) alpmirza (4 mesaj) DonanımHaberTavsiye (1 mesaj) folkeyno (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (9 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    28 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Garanti kapsamından çıkmadan yapılacağını ancak firmanın takmak için ücret isteyebileceğini belirttiler haricinde herhangi bir garantiden çıkma söz konusu olmadığını dile getirdiler :D Almaya karar verdim. Ya bilgisayar canavar gibi ekran kartım falan iyi yani pc değiştirmek için erken diye düşünüyorum ssd şart hani 2 ay geçiyor formattan sonra pc açılması geç oluyor sinir oluyorum. yazılı bir kağıda yazılıp gönderiyoruz zaten garantiye giderken içine ekleyeceğim disk sürücüyü iptal edip ikisini birden yerleştirebilir misiniz diye. Olursa öyle eğer tadından yenmez :)

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-120gb-840-evo-sata-30-okuma-540mb-yazma-520mb-ssd.html burada iyiymiş fiyat almaya düşnüüyorum sizcede iyi fikirlerinize ihtiyacım var :)
    |
    |
    alpmirza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: porche64

Garanti kapsamından çıkmadan yapılacağını ancak firmanın takmak için ücret isteyebileceğini belirttiler haricinde herhangi bir garantiden çıkma söz konusu olmadığını dile getirdiler :D Almaya karar verdim. Ya bilgisayar canavar gibi ekran kartım falan iyi yani pc değiştirmek için erken diye düşünüyorum ssd şart hani 2 ay geçiyor formattan sonra pc açılması geç oluyor sinir oluyorum. yazılı bir kağıda yazılıp gönderiyoruz zaten garantiye giderken içine ekleyeceğim disk sürücüyü iptal edip ikisini birden yerleştirebilir misiniz diye. Olursa öyle eğer tadından yenmez :)

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-120gb-840-evo-sata-30-okuma-540mb-yazma-520mb-ssd.html burada iyiymiş fiyat almaya düşnüüyorum sizcede iyi fikirlerinize ihtiyacım var :)

En iyi ssdler den birtanesi fiyatıda uygun kaçırma derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    220 Mesaj
    quote:

Yaptırmanıza gerek yok kendiniz de yapabilirsiniz. 30₺ye satılıyor optik disk yerine taktığınız hard disk çekmecesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
    28 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ber59

quote:

Yaptırmanıza gerek yok kendiniz de yapabilirsiniz. 30₺ye satılıyor optik disk yerine taktığınız hard disk çekmecesi.

Nereden alabilirim bir de nasıl takıcam laptop en son açtığımın üzerinden 4 yıl geçti :D
    |
    |

• Teğmen
    220 Mesaj
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ber59

Zam gelmiş sanırım
    www.vatanbilgisayar.com/s-link-sl-ssd13-sata-notebook-ekstra-127-m-hdd-yuvasi.html

bi araştırayım bunu bilgisayarcıya da sorayım onunla birlikte yapabiliriz sanırım :) ssd birazdan takıcam şimdi recovery alıcam bu hdd den diğerine aktarmam lazım asus vermeyiz diye tutturdu
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.