Şimdi Ara

xbox live party sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar xbox da kuzenime parti[Kunye=] atarken hep cant connect party hatası veriyor. Ama kuzen başka partilere girebiliyor Sıkıntı sadece bende oluyor. Aynı şekilde bende başka partilere girebiliyorum. Benim net 8 mbps onun ki 1 bundan mı kaynaklanıyr ? teşekkürler.

• İkinizden birinin NAT Type'la ilgili sorunu var sanırım. Moderate ya da Strict olabilir NAT'ınız, bazı oyunlarda yazıyor, bir bakın, sorunun hanginizde olduğu anlaşılır. Moderate'de pek sorun olmuyor ama Strict ise oyun oynamak zor. Open ise hiç sorun yok demektir.
  • Bizim de başımıza geldi 1-2 gece arkadaşlarla. Live'ın anlık problemlerinden diye düşündük biz. Yeni dashboard falan gelecek ya, ona yormuştuk. NAT hepimizin open dı çünkü.

Ama her zaman böyle oluyorsa, Eli'nin dediği gibi sen de bir sorun var demektir.
  • Benim nat strict olduğunda partylere giremiyorum can't connect diyor aynen.

En iyisi test xbox live connection yapmanız,testin sonucunda ünlem çıkarsa sorun nat ayarından demektir
  • cevaplar için teşekkürler. 1 senedir oynuyoruz 1 aydır bu sorunu yaşıyoruz. Nat type bende modarete kuzeni bilmiyorum sorarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.