Şimdi Ara

450-500 TL DSLR-Like Makine Tavsiye 2. El De Olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 450 - 500 lira arası 2. elde olabilir dslr like makine tavsiyesi bekliyorum hatta aranızda satan varsa pm de atabilir canon sx130 demeyin hiç cazip gelmiyor nedendir bende çözemedim ama çok itici bi makine :)

HS20EXR - HS10-Sx200 tarzı makine olursa daha iyi olur yani manuel zoom elle ayarlanabilir focus tarzı düğme ile değil

• Hocam eğer daha yukarı çıkabilirsen benim ilanımdaki s200exr ye bakabilirsin.Ancak çıkamam dersen bence Canon sx130 al derim.Sırf şekil için hs20 ve 10 lara para vermeyin.Ama dediğim gibi ilanıma bakın s200exr için.Bütçenize uyarsa sizi memnun edecektir.
  • bakdım hocam bakdım ama malesef çok pahalı geldi 500 max
  • O zaman tavsiyem sx130 alın sadece şekil için fazla para vermeyin.
  • 12x zoom az gelir diye düşünüyorum çünkü zooma ihtiyacım var elimde makinada var ama tatmin etmiyor dediğim tarzda bi makine lazm hd kayıt yapabilen vs.
  • vıdeo kayıt aranyoms yenı fark ettm ozr edıtledımm bn dslr onermstm ama vıdeosz modellerdendı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 7 Haziran 2012; 23:28:19 >
  • varsın olsun 2-3 ay geç alın eğer aceleniz yoksa..
    1000D - 1100D rahat bulabilirsiniz 650 civarı(canon)
  • hala makina almadıysan fuifilm s4000 var elimde 30x zoom var 470 e veririm.
  • Dslr-like makinelerde fokus ve zum el ile yapılmıyo hocam. El ile yapılan bir ya da iki makine var benim bildiğim. Arkadaşlarında dediği gibi siz 2. El dslr bakacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.