Şimdi Ara

profesyonelce cevap istiyorum!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankartım gigbayt 970 fx işlemci 9500 quad ekran kartım asus EAX3870 ram 2 gb ocz psu 600 watt asıl sorunum ise ekran kartı ile ilgili problemim vardı ( media playerda ses var görüntü yok,msnden atıyor kamera açınca,oyundan atıyor,) ama ati 7.2 yi yukleyince geçti şuan ki sorunum ise sistemim 2.500 ytl degerinde ama istedigim verimi alamıyorum (sistem başlarken eski pc me göre geç başlıyor,bazen donuyor crysisda kasıyor) yani çıldırmak üzereyim neden böle yapıyor bi profesyonel yokmu net bi cevap verecek!!

• sistemlerimiz hemen hemen aynı, yalnızca ben çift sapphire 3850, power olarak da high power kullanıyorum, işlemcimde 9600 phenom. işletim sistemi 64 bit vista premium.
    benzer aptalca durumlar bende de var, oyundan atmalar, bazen sebepsiz yere kilitlenmeler falan.

anakartın biosunu güncelle, bana ilk geldiğinde çok yetersizdi sitesinden güncelledim, şimdi düzgün çalışıyor,mesela 1066 mhz ram desteği yoktu ilk biosta, şimdikinde kullanabiliyorum (F3 versiyonu en yenisi) anakartlarımız aynıymış madem burdan güncelleme yapabilirsin;

http://www.gigabyte.eu/Support/Motherboard/BIOS_Model.aspx?ProductID=2690

bu ardese girerek F3 versiyonlu biosu indir. birçok düzeltme var.

• Arkadaşlar, sonucu merakla bekliyoruz . Ben de benzer karttan alıcam da...
  • düzgün kurulmammış update edilmemiş bir bios ve windows ta her zaman fark olacaktır ve gereksiz bellek kullanımı saçma sapan programlar. aynı özellikteki iki makina arasındaki inanılmaz performans farkı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.