Şimdi Ara

Profesyonel olarak SPSS ödevleri yapılır(istatistikçiden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
6.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Profesyonel olarak SPSS ödevleri yapılır(istatistikçiden)

Tüm SPSS ödevlerinizin yorumlaması itina ile yapılır.

Ödevler için istenilen SPSS versiyonu kullanılır.
    Sadece SPSS yorumlaması yapılır. Tablolar çıkartılır. Hipotezler test edilir. Anketleriniz sahada uygulanır.

Fiyat ödevdeki örnek çapı, anket formunun büyüklüğü, teslim süresi gibi etkenlere göre değişir.
    Hiç bir zaman ödevden sonra ücret şeklinde çalışmıyoruz. Önce ücreti alırız sonra en geç anlaştığımız tarihte teslim ederiz. Beni yaptığım video incelemelerle belli bir kitle tanır, güven sorunu olmasın.

istatistiklab.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcs -- 4 Eylül 2020; 15:50:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hey gidi universite , tez yazacaz diye ogretmisti istatistik hocasi , kullandim mi kullandim , hattabo zmanlar spss i kullanigimda yanlis meslek sectigimi bile dusunmustum :)

Hayirli isler , emek isteyen bir sey arkadaslar ogrendimxdedigim 3 saat ders aldim biraz da kafa patlattim :)

• İlk numaradan size ulaşamadım maalesef. Ahmet Bey'e telefonda bilgi verdim. Cevabınızı bekliyorum.

Kolay gelsin.
  • Geri dönüş yapıldı.

• SPSS Ne demek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuKLy

SPSS Ne demek ?

Http://tr.m.wikipedia.org/wiki/SPSS

• quote:

Orijinalden alıntı: besir99

quote:

SPSS Ne demek ?

Http://tr.m.wikipedia.org/wiki/SPSS

Teşekkürler
  • Sayın Samed Bey hizmetiniz ve konuya olan hakimiyetiniz sayesinde gönül rahatlığı ile ödev teslim etmenin rahatlığı içerisindeyim. Hizmetiniz için biçtiğiniz pahanın sonuca göre az olması öğrenci açısından oldukça tatmin edici. SAOLUN
  • Gecen hafta gorseydim ilani iyiydi:-(

• Ablamın ödevi için bütün her yerde adam aradım sonunda işsiz gibi onla uğraştım ah keşke görsem yaptırırdım

• quote:

SPSS Ne demek ?

Üniversitede istatistikle veya ekonomiyle ilgili bir bölüm okursan kesin göreceğin bir ölçme programı..

Az uğraşmadık anket manket. sözde gidip antalya organizede anket yaptık hepsini kendimiz doldurmuştuk. SPSS'i öğrenelim diye hoca çok uğraşıyorduda o zamanki kafa hiç umursamıyorduk :) sonuç tam öğrenemedik tabi..

Allah Kolaylık versin güzel bir iş yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

SPSS Ne demek ?

Üniversitede istatistikle veya ekonomiyle ilgili bir bölüm okursan kesin göreceğin bir ölçme programı..

Az uğraşmadık anket manket. sözde gidip antalya organizede anket yaptık hepsini kendimiz doldurmuştuk. SPSS'i öğrenelim diye hoca çok uğraşıyorduda o zamanki kafa hiç umursamıyorduk :) sonuç tam öğrenemedik tabi..

Allah Kolaylık versin güzel bir iş yapıyorsunuz.

Teşekkürler :)
  • arkadaslar yardima ihtiyacim var.
    spss arastirmasi . acil donus bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cawres*

arkadaslar yardima ihtiyacim var.
    spss arastirmasi . acil donus bekliyorum

PM ile dönüş yaptım.
  • Hocam, anket sorularını oluşturdum, 75 kişiye anketi yaptrdm 10ar soruluk. Surveymonkey adlı sitede veriler. Bunların analizi vb gerekli. Ben bu konuya uzağım nasıl yapacaksınız ücret nasıl. Cvbını bekliyorum

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.