Şimdi Ara

PROFESSIONELLER BAKABİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar banim son 2 gündür Win XP açılınca dat9b.tmp diye bir dosyanın hangi programla açılması ile ilgili bir sorun geliyo program seç seçeneğine basınca programlar geliyo ama hiçbiri onu çalıştırmıyo eğer o pencereyi kapatırsam kapattıktan 10 dakika sonra bilgisayaar kilitleniyo mouse imleci falan hareket etmiyo anca reset leyince düzeliyo ama o pencereyi kapatmazsam bilgisayar kilitlenmiyo ve normal bir şekilde çalışıyo lütfen yardım edin!!!!

• YA BEN ARATTIMDA WİN XP DE BÖLE Bİ DOSYA YOK İSTERSEN BİDE GÜVENLİ KİPTE ÇALIŞTIR VE ARATTIR EĞER BULAMAZSAN SYSTEM BACKUP FALAN YAP Bİ DENE
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRUPVEF

YA BEN ARATTIMDA WİN XP DE BÖLE Bİ DOSYA YOK İSTERSEN BİDE GÜVENLİ KİPTE ÇALIŞTIR VE ARATTIR EĞER BULAMAZSAN SYSTEM BACKUP FALAN YAP Bİ DENE
    Üstad son zamnalrda kaldırdığın bir proğram varsa ve regedite kendini yazdıysa sebebi bu olabilir. Sistem geri yüklemeden geri al kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursoylu

Üstad son zamnalrda kaldırdığın bir proğram varsa ve regedite kendini yazdıysa sebebi bu olabilir. Sistem geri yüklemeden geri al kolay gelsin

Alıntıları Göster
    tamam bi deneyim olmazsa bile önemli deil yinede thanx
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPIDER_MAN

Alıntıları Göster
    dat9b.tmp Abi bana kalırsa tüm güncellemeleri yapmamışsın xp nin eğer yaparsan sorun kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPIDER_MAN

Alıntıları Göster
    norton win doctor 2005 ille tarat bakalım belki düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaiser soze

norton win doctor 2005 ille tarat bakalım belki düzelir

Alıntıları Göster
    en kolaya kaç format

• quote:

Orijinalden alıntı: Scal_01

en kolaya kaç format

Alıntıları Göster
    bence bi virüs o.
    eger virüs programin varsa ve bulmadiysa update et. yok, update de edilmis ve yine bulamiyorsa hemen virüs programini degistir.
    bil. güvenli kip de ac. gizli dosya ve klasorler gorunur bir sekilde.
    temp dosyalarinin icinden bu dosyayi sil.
    (bulamazsan arat.)

mcafee kullanmani tavsiye ederim virüs programi olarak...
    kolay gelsin.

• Cevabini biliyorum ama üzgünüm Profesyonel degilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganza

Cevabini biliyorum ama üzgünüm Profesyonel degilim
    formatla gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burock645

formatla gitsin

Alıntıları Göster
    aynen katılıyorum
    formatla gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci2002

aynen katılıyorum
    formatla gitsin

Alıntıları Göster
    bilgisayarına virüs bulaşmış.
    istersen silmeyi şu şekilde dene

başlat>çalıştır>regedit <enter>>HKEY_LOCAL_MACINE>SOFTWARE>MICROSOFT>WINDOWS>CURRENTVERSION>RUN bu yolun içinde açılışta soran dosya uzantısı ile ilgi hepsini silebilirsin sonrada restart et ve daha sonrasında internetten online virüs taraması yaptır. bu şekilde sorunu halledebilirsin

..
    Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci2002

aynen katılıyorum
    formatla gitsin

Alıntıları Göster
    önce virüs taraması yaptır büyük ihtimalle virüs değil, daha sonra SİSTEM ARAÇLARINDAN sistem bilgisine gir ve oarada gelen hatayı donanımların içine okut sorun büyük ihtimalle çözülecektir.
    Windows yüklerken o dosyayı algılamamıştır. bu genel bir sorun bu dosyanın kullanım alanına girdiğin için
    hatayı yeni vermiştir. sana kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorX

bilgisayarına virüs bulaşmış.
    istersen silmeyi şu şekilde dene

başlat>çalıştır>regedit <enter>>HKEY_LOCAL_MACINE>SOFTWARE>MICROSOFT>WINDOWS>CURRENTVERSION>RUN bu yolun içinde açılışta soran dosya uzantısı ile ilgi hepsini silebilirsin sonrada restart et ve daha sonrasında internetten online virüs taraması yaptır. bu şekilde sorunu halledebilirsin

..
    Kolay gelsin

Alıntıları Göster
    söylemeyi unuttum sonra bilgisayarına servis pack2 yi yükle eğer varsa üzerine tekrar kur.

..
    Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorX

söylemeyi unuttum sonra bilgisayarına servis pack2 yi yükle eğer varsa üzerine tekrar kur.

..
    Kolay gelsin

Alıntıları Göster
    bilgisayarı kırıyorsun ne gerek. dosya ya falan.. yeni bilgisayar alıncada herşey 0 olacak :)
  • msconfig'den başlangık programlarını kaldır dene olmaz ise yüksek ihtimalle windows dosyaların bozulmuş olabilir onarma yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ZaFeR]

msconfig'den başlangık programlarını kaldır dene olmaz ise yüksek ihtimalle windows dosyaların bozulmuş olabilir onarma yap.
    profeyonellik bu kadar basitmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic1

profeyonellik bu kadar basitmi

Alıntıları Göster
    magic1 zor olcak diye kimdedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ZaFeR]

magic1 zor olcak diye kimdedi?

Alıntıları Göster
    Arkadasım o dosya sistem dosyası olduğu için hiç bir programla açamazsın
    ya servis pack 2 yükleyeceksin yada patcher yükleyeceksin bence bunları bir de.... Hadi sana kolay gelsin umarım yazdıklarım işine yarar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolita

Arkadasım o dosya sistem dosyası olduğu için hiç bir programla açamazsın
    ya servis pack 2 yükleyeceksin yada patcher yükleyeceksin bence bunları bir de.... Hadi sana kolay gelsin umarım yazdıklarım işine yarar....

Alıntıları Göster
    Arkadaslar niye o kadar kolaya kaçıyorsunuz formatla diyerek... Yapılabilcekler denendikten sonra yapılır bana göre formatlamak... Gidilecek en son asamadır bu....Siz her işte kolayı mı secersiniiz biraz zorlukları deneyin....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.