Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2019 [XBOX ONE ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
2
Favori
15.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende şuan CD olarak pes 2018 var.
    Günlerdir kafamı kurcalıyor . Pes 18 varken siz ve bu 19 u alayım mı yoksa gerek yok mu? İkisini kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok iyi olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Beyler bende şuan CD olarak pes 2018 var.
    Günlerdir kafamı kurcalıyor . Pes 18 varken siz ve bu 19 u alayım mı yoksa gerek yok mu? İkisini kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok iyi olur :)
    PES 2019 daha iyi.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Aslında evet doğru görsellik olarak saha vs bariz daha iyi ama şampiyonlar ligi vs olmaması handikap gibi görüyorum
    O yüzden karar veremedim

• Arkadaşlar herkese selam, keyifli oyunlar dilerim. Bir arkadaşımın ricası üzerine yazıyorum. Kendisi Xbox One satın aldı bir süre önce. Yanında PES 2019 hediye edilmişti. Ancak arkadaşımın bir problemi var herhangi bir şekilde My Club'ta online rakip bulamıyor. Bu problemi nasıl çözebiliriz?
  • AutumnLeaf A kullanıcısına yanıt
    Gold üyelik aldı mı?

O sorun bende de var. Gold üyeliğim de var ama hiç bir şekilde online maç eşleşmesi de rakip bulunamıyor 1 haftadır deniyorum

Eşleştirme seçeneklerinde öncelikle sınırlamaların tümünü kaldırsın. Geniş derece aralığı yapsın. Eğer klansman oynayacaksa biraz sürmesi normal çünkü millet şu sıralar ödüllü PES LİG oynuyor. Eğer ortaklaşa moda yahut ödüllü modlara girerse rakip bulmasında sıkıntı olmaz. Ben her akşam oynarım hiç sorun yaşamadım. En fazla 1 - 1,5 dakika bekliyorum.
  • Arkadaşlar bu oyuna arkadaşımla online nasıl davet ediyoruz . .bende one onda x var . Biz davet işlemini yapıyoruz ama her seferinde bağlantı oturum vs kurulamadı gibi şeyler diyor. 2 gündür demiyoruz olmuyor
    + zaten normal online maç bile yapamıyorum hiç eşleşme de bulmuyor.

Yardım ederseniz sevinirim şu arkadaşımla online oynamak için .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Arkadaşlar bu oyuna arkadaşımla online nasıl davet ediyoruz . .bende one onda x var . Biz davet işlemini yapıyoruz ama her seferinde bağlantı oturum vs kurulamadı gibi şeyler diyor. 2 gündür demiyoruz olmuyor
    + zaten normal online maç bile yapamıyorum hiç eşleşme de bulmuyor.

Yardım ederseniz sevinirim şu arkadaşımla online oynamak için .
    Yok mu yardım edebilecek olan ?

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    “Online” kısmındaki “Oyuncu Eşleştirme” kısmından oyunu kuracaksın. Rakip bulmada da dereceye “Daha geniş Derece Aralığı” ve “Eşleştirme Kısıtlaması Yok” seçeceksin.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Yok olmuyor çıldıracaz :D

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Oyuncu Eşleştirme kısmından oyunu kuracaksın. Diğer kişi de kurduğun oyuna girecek.
  • Pro Evolution Soccer 2019 [XBOX ONE ANA KONU]

Bu hafta myClub'da, parlak performanslarıyla İtalyan futbol tarihinin sayfalarında inanılmaz bir iz bırakan Efsanelerle ve ayrıca şu an İtalya liginde aktif olarak oynayan birinci sınıf yeteneklerle sözleşme imzalayabilecek bir Özel Temsilci yer alıyor.
    Ayrıca Efsaneler H. NAKATA ve F. TOTTI, PES'te ilk kez sahneye çıkmaya hazırlanıyor!

Şu Efsaneler mevcut:

・A. DEL PIERO
    ・ADRIANO
    ・CAFU
    ・D. BECKHAM
    ・D. STANKOVIC
    ・F. TOLDO
    ・F. TOTTI
    ・H. NAKATA
    ・P. MALDINI
    ・RONALDINHO G.
    ・W. SAMUEL
    ・Y. DJORKAEFF

Bu Özel Temsilci, yukarıdaki 12 Efsaneye ek olarak İtalya Ligi'nden GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncularla sözleşme imzalamaya yardımcı olabilir.
    Daha fazla söze gerek yok, geçmişin Efsanelerinin, İtalya Ligi'nden modern zamanın futbolcularıyla yan yana oynadıkları, benzerini daha önce asla tecrübe etmediğiniz maçların tadını çıkarmaya hazır olun.
    Bu hafta myClub'da iyi şanslar!

*Uyruk, her oyuncu için oyunda belirtilen uyruğa göre belirlenmiştir.
    *Ayrıca efsane oyuncular da bulunabilir.

En temel sebebi pes oynayan oyuncu sayısının çok az olması. Çoğunlukla Güney Amerika ve Orta Avrupa oyuncuları var. Bizim bölgemizden çok oyuncu yok. Rakip bulmakta zorlanıyor. Çözüm rakip ararken bağlantı kalitesi vs. herşeyi kapalı tutmak. Ben öyle yapıyorum. Lag oluyor maçlarda ama 5 maçta 1 falan. Bu söylediğim Xbox için geçerlidir. PS4'te durum farklıdır.
  • ben o kadar denedim ama bir tane dahi online da oynayacak kimseyi bulamadım en sonunda pes ettim ve sildim oyunu.yazık oluyor gameplay bence güzel oynanır.toparlamaları lazım güzelim oyunu yok edecekler.
  • Pro Evolution Soccer 2019 [XBOX ONE ANA KONU]

Favoriniz olan birinci sınıf kulüplerden en iyi ve en heyecan verici oyuncular, artık oyunda 'Öne Çıkan Oyuncu' kategorisinde yeni bir tasarımla yer alacak!
    Partner Kulüp Öne Çıkan Oyuncularının pek çok istatistiği, hafta sonundaki üst düzey performanslarını vurgulamak için aynı oyuncunun standart sürümüne göre daha yüksek ayarlanıyor. Hatta bu oyuncular, hünerli kullanıcıların kendilerinin teknik yeteneğinden tam olarak faydalanmalarına imkân sağlayan ek becerilere sahip olarak gelebilir.
    İşte en son öne çıkan kulüpler.

・FENERBAHÇE
    ・GALATASARAY
    ・BEŞİKTAŞ

Alındıktan sonra öne çıkan kulüp Temsilcilerinden gelen oyuncular, aynı dönemde düzenlenecek olan VS Featured Clubs BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası'nda Takım Bonusu alabilecek.
    Seçilen oyuncuları maç kadronuza ekleyerek maçtan sonra %20 daha fazla GP kazanacaksınız.

Ayrıca VS Featured Clubs'ta ilk kez tamamlama ödülü olarak SILVER+ Lv.1 Özel Temsilcisini kazanacaksınız. Bu Özel Temsilci, GÜMÜŞ Top veya üzeri oyuncuları alabilir.
    Takımınıza en iyi yeteneklerin düzenli bir şekilde akışını sağlamak için Öne Çıkan Oyuncular listesini takip edin.

■Dönem
    11/04/2019 08:00 - 18/04/2019 02:00 (UTC)

*Exact start and end times may be affected by maintenance.
    *Bu Özel Temsilci, mevcutken üç defaya kadar kullanılabilir.
    *SILVER+ Lv.1 Özel Temsilcisinin son kullanma tarihi bulunmaktadır. Oyundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Öne Çıkan Oyuncular Hakkında
    ・Öne Çıkan Oyuncular, Özel Temsilcilerden alınır.
    ・Aynı Öne Çıkan Oyuncunun birden fazla kopyası alınabilir.
    ・Sınırlı sayıda kullanımı olan Özel Temsilciler olması durumunda, sahip olduğunuz kullanımı sayısıyla o Temsilcinin sözleşme imzalayabileceği her Öne Çıkan Oyuncuyu alamayabilirsiniz.
    ・Öne Çıkan Oyuncular için gösterilen Genel Dereceler, ilgili her oyuncunun 30. seviyesine göre ayarlanır. Oyuncu alındıktan sonra her Öne Çıkan Oyuncunun Genel Derecesi bu göstergeden farklı olabilir.
    ・Takas özelliği, Öne Çıkan Oyuncunun aynı varyasyonunun 3 kopyasını takas etmenize imkân sağlar. Aynı oyuncunun farklı varyasyonları takas edilemez.
    ・Öne Çıkan Oyuncuların son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Bu oyuncular alındıktan itibaren PES 2019'un online hizmeti süresince sizin olacaktır.
    ・Öne Çıkan Oyuncuların nadirliği ve istatistikleri/yetenekleri güncelleme dosyalarıyla veya bakım sırasında değiştirilmeyecektir.
    ・Öne Çıkan Oyuncular Canlı Güncellemelere tabidir.
    ・Öne Çıkan Oyuncu resimleri değişiklik gösterebilir.
    ・Tüm Öne Çıkan Oyuncularda, önceden haber vermeden erteleme ve/veya iptal yapılabilir. Kullanmadan önce her Özel Temsilci aracılığıyla hangi oyuncularla sözleşme imzalanabileceğini kontrol etmeyi unutmayın.

• Ben de rakip bulmada sorunum var. Nat ayari, live gold tamam. Sorum su xbox one s te pes 2018 oynarken play stationda oynayanlardan rakip getirir mi? Yoksa yalnizca xbox ta oynayanlardan mi bana rakip getirir?

• Arkadaşlar xbox one s de lisans yaması yapılabiliyormu pes 2019 a

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Merhaba, HAYIR yama yapmıyor dostum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.