Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2019 [XBOX ONE ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
15.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

Oyunu tamamen nasıl sileceğiz. Yüklemeye hazır gurubuna geliyor tamamen silinmiyo

Alıntıları Göster
    Yüklemeye hazıra gelince zaten siliniyor. Oradan oyunu tekrar indiriyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Yüklemeye hazıra gelince zaten siliniyor. Oradan oyunu tekrar indiriyorsun.

Alıntıları Göster
    Tamam. Az önce böyle oluyodu. Yükle diyince hemen yukluyodu. Sonra bozuk diyodu yüklenmiyordu. Konsolu tamamen sıfırladım. Tüm dosyaları sil yaptım. Şimdi yüklemeye hazırdan yükle deyince hemen yüklemedi yani 26.46 GB yükleniyor. Yapicak bisey yok. Bekliycez. Inşallah yine aynı şeyleri yaşamam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myclub modunu hızlı rakip bularak, lagsız, sorunsuz oynayan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: skom

Myclub modunu hızlı rakip bularak, lagsız, sorunsuz oynayan var mı arkadaşlar?
    Sanırım yok..

KONAMI

• quote:

Orijinalden alıntı: skom

Sanırım yok..

KONAMI

Alıntıları Göster
    Online için Xbox'a pes alınmaz. Oyuncu bulmada senelerdir aynı sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 21y

Online için Xbox'a pes alınmaz. Oyuncu bulmada senelerdir aynı sıkıntı.

Alıntıları Göster
    Önceden öğrenseydim almazdım cidden, offline ile işim olmaz çünkü. Gerçi Reddit'te ve burada gördüğüm kadarıyla diğer platformlarda da online sorunu büyük PES'in. Konami bu server sorunu yüzünden tüm pazarı FIFA'ya kaptırıyor, gameplay olarak FIFA'yı tokatlamasına rağmen, yazık valla.
  • Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skom -- 25 Ekim 2018; 13:41:21 >
  • Arkadaslar PES 2019 Standard surum var bende. Yeni futbol topu paketi nasil edinebilirim?

• Arkadaşlar ben de pes 2019 almak istiyorum ama demoyu oynarken saçma faul hatalarıyla karşılaşıyorum videoda görüldüğü gibi adam faul yapmasına rağmen hakem çalmıyor tam sürümde bu hatalar düzeltildi mi acaba

https://youtu.be/5ckms_2d4xA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kormikaze -- 26 Eylül 2018; 21:23:32 >
  • Arkadaşlar PS4 PEs 2019 Patch yapabiliyorlar PES 2019 menusu üzerinden Xbox'da aynı menu var fakat option file yokmus.Bu tip bir yama yapabilen var mı ? PS4 PES 2019 Komple Lisanslı oluyor Takım isimler vs.Keşke Xbox One Olsa.
  • pilgrimage P kullanıcısına yanıt
    Xbox da yok Microsoft izin vermiyor dışarıdan yama uygulamaya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle saçma oyun olamaz arkadaş. Tek kale oynayıp boş kaleye gol atmıyor yeniliyorum bide. Rakip forvet pas verip boşluğa kaçıyor benim forvet geriye kaçıyor o kadar ayar baktim bişey bulamadım

• Son gucelleme ile AI baya bir iyilesmis. Offline maclar yapiyorum ve keyif veriyor acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Son gucelleme ile AI baya bir iyilesmis. Offline maclar yapiyorum ve keyif veriyor acikcasi.
    Katılıyorum. Oyun kıvamına gelmiş ve güzel olmuş. Şu online sorununu da çözerlerse tadından yenmez.
    Yalnız eskiden MYCLUP için top seçimlerini bir nebze sana yaptırıyordu. En azından durdurma tuşuna basma işi bizde idi şimdi sadece gelebilecek top yüzdeleri var sistem kendisi seçiyor topları. Eskiden tahmin ile falan siyah top denk getirebiliyorduk.
  • aliyil62 kullanıcısına yanıt
    takım taktiğiniz ve oyuncularınızla alakalı bu durum. tabi rakibin defans yapma stili ile sizin defans yapma stilinizle de
  • arkadaşlar online rakip bulamama sorunu ile ilgili bir grup kurabiliriz diye düşünüp şöyle bir başlık açtım. belki işe yarar:
    https://forum.donanimhaber.com/pro-evolution-soccer-pes-2019-arkadas-grubu--135789509
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    tr store nerde ben gol üyelikle satın aldsım oyunu
  • onur20uz O kullanıcısına yanıt
    rakip bulmuyo boşuna mı para verdik
  • Maalesef Online'da oyuncu bulma sıkıntısı var.Ama Hiç Bulmuyorsa Nat Ayarlarınıza bakmanızda fayda var.Nat Open olması lazım.Ama Pes Bariz Online sorunu var.Ben Nat open yaptıktan sonra zaman zaman online oyuncu buldum ama bulsamda online tepki süreleri cok sıkıntılı bu yuzden kesinlikle rahat oynıyamadım.Yani Maalesef Offline MasterLig takılıyorum.Baya'da keyif aluyorum.Arada Fifa 19 acıyorum Kesinlikle Fifa'da top fiziği gercekcilik yok PES eğer Gercekten oynamayı iyi ogrenirseniz Bildiğiniz gercek futbol.

Pes Türkiye kanalı var.Ben Ordan Serdar adlı arkadasımızın Eğitimlerini izliyorum.Yemin ediyorum.Oyunda boyut atladım.Oyun bir baska hal geliyor.

https://www.youtube.com/channel/UC-icDD20ybd_QQzXJniTqyg

Birde Konaminin aşağıdaki Klavuzunu okumanızda ve Anterman yapmanızda fayda var.Oyun gercekten bunları yapınca farklı bir boyut alıyor.

https://dds.konami.com/games/manual/pes2019/xbox-One/tr/control_base.html

Xbox'da en cok kızdığım nokta PES Ps4 sahiplerini lisans vs orjinal yapabilirken bizim yapamıyor olusumuz bu bana Xbox sattırıp sırf bu yuzden PS4 aldıracak :)

• Bf de ucuz ve kardeşimin gazıyla xbox aldım hayatım boyunca yüzde 90 pes oynadım konsolda online oynamak başarılı olamasamda çok zevk veriyor bana hemen konuyu buldum ve hayalkırıklığı yaşadım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.