Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
12
Favori
35.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: j0ffline

Oyun tam ekranda başlatılınca deli gibi kasıyor ama pencere modunda başlatınca sıfır kasma var.

Çözümü var mı bu olayın? Sistemim iyi.

Ekran kartı sürücüsünü guncelle . Hangi isletim sistemini kullaniyorsunuz. Gecen sene 17 de win 7 kullaniyirdum kasma oluyordu win 10 a gectim hic bir sorunum kalmadı

Hocam, Windows 10 da, ekran kartım da en güncel sürüm. PES 18 Demo'da olmuyordu bu sorun. Şimdi full sürümü yükledim, full screen açarsam oyun kasıyor, 20 FPS gibi. windowed mode açarsam kaymak gibi akıyor. Bi'problem var, çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 24 Eylül 2017; 12:42:12 >

• Ayrıca, sanal 2K çözünürlüğü seçemiyorum settings dosyasından. FIFA'yı ne güzel 2K - 4XAA - Ultra oynayabiliyorum, şu anda PES, 1600x900p pencere modunda oynuyorum, resmen rezillik.
  • UP UP UP!!

Bu oyun neden kasıyor tam ekranda yahu? Böyle saçmalık görmedim ben, pencere modunda mı oynayacağım koca oyunu?
  • BiOS'a kadar her şeyi güncelledim

Ekran kartını iyice temizledim.

Ram'leri söküp taktım olasi bir ihtimale karşı ram'leri tam okuyor ama olsun ..

Game Booster'i denedim

Sonuçu değiştiremedim uyguladıgınız veya önerebileceginiz yöntem varsa yazın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Oyun tam ekranda başlatılınca deli gibi kasıyor ama pencere modunda başlatınca sıfır kasma var.

Çözümü var mı bu olayın? Sistemim iyi.

Ekran kartı sürücüsünü guncelle . Hangi isletim sistemini kullaniyorsunuz. Gecen sene 17 de win 7 kullaniyirdum kasma oluyordu win 10 a gectim hic bir sorunum kalmadı

Hocam, Windows 10 da, ekran kartım da en güncel sürüm. PES 18 Demo'da olmuyordu bu sorun. Şimdi full sürümü yükledim, full screen açarsam oyun kasıyor, 20 FPS gibi. windowed mode açarsam kaymak gibi akıyor. Bi'problem var, çözemedim.

Bir ara ekran kartını güncellemiştim oyunları kapatırken ekran gidiyordu , reset atarak düzeltiyordum sadece ekran kartı yeni sürücü yayınladı yukledim sorun kalktı , bazı sürümler oyunlarla uyumlu olmuyor

• Settingste her şey OK gösteriyor ama oyun içinde kasıyor, tekrarlarda zaten nerdeyse hiç ilerlemiyor kasmaktan. Demoda da böyleydi şimdi full sürümde de böyle, çözebilen var mı?
  • Oyun tamamen kassa, bilgisayarım kötü olsa anlayacağım. Full screen modda kasıyor oyun sadece. Windowed screen'e alınca sıfır kasma ama çirkin bir görüntü oluyor çerçeve içinde. Sabahtan beri denemediğim yöntem kalmadı...
  • Şimdilik geçici bir çözüm olarak;https://borderless-gaming.tr.uptodown.com/windows/download adresindeki programı indirip PES'i seçtim. En azından windowed modu pencerenin tam ortasına, tam ekran olarak ayarlıyor.

• Dona dona 2 sezon oynadım..
  • Arkadaşlar 1050ti de 20 fps anca alıyorum.Bu sorun nasıl giderilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Grafik seçeneklerinde full hd nin üstü görünmüyor

pc de 4 desteği olacak deniyordu

4k açmak için ekstra bi işlemmi yapmamız gerekiyor

Direk ayarlardan yani Settings.exe üzerinden 2K oynuyorum ben, 2560x1440 yani. 1080p üzeri çözünürlükler görünüyor eğer monitör destekliyorsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Grafik seçeneklerinde full hd nin üstü görünmüyor

pc de 4 desteği olacak deniyordu

4k açmak için ekstra bi işlemmi yapmamız gerekiyor

Direk ayarlardan yani Settings.exe üzerinden 2K oynuyorum ben, 2560x1440 yani. 1080p üzeri çözünürlükler görünüyor eğer monitör destekliyorsa.

teşekkürler hocam

ben tv de oynuyorum seçeneklerin aktif olması için

masaüstü çözünürlüğünü yükselttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 25 Eylül 2017; 9:47:0 >

• Takım seçimlerinin önemi yok galip malup kimse alınmasın

İlker sendende bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Takım seçimlerinin önemi yok galip malup kimse alınmasın

İlker sendende bekliyorum.

harika gol abi

ben dünya kupasına başladım

yanlız zorluk ayarları demoya göre ve genel Pes serilerine göre fazla kolay geldi

ilk maçım 0-0 bitmesine rağmen 2. maç çok basit gollerle hentbol maçına döndü

bu zorluk olayına bi düzenleme yaparlar umarım

• 2 gb vram hatası nasıl çözülür ekran kartım hd7850

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    online için tavsiye etmem.kariyer mod oynarım diyorsan kesinlikle al.
  • Benim sorunum çok daha farklı. VRAM yada başka bir sorun yaşamadım. Oyun içi 60 fps'i çatır çatır alıyorum. Ancak işte şimdiki monitorüm 720p o biraz canımı sıkıyor. Asıl monitörüm arızalandı bununla idare ediyorum. Benim sorunum oyunu oynarken 15 dakikada bir görüntü gidiyor. Alt+tab yapıp oyunu aşağı indirip sonra tekrar yukarı alınca sorun çözülüyor. Bu sorunu alternatifsiz 15 dakikada bir yaşıyorum. Maç içinde olmana da gerek yok menü kısmında da yapıyor. Çözümünü bilen var mı?
  • burakdemirci80 B kullanıcısına yanıt
    Hd 7850 1gb mı hocam bende bu karttna almayı düşünüyordum kasma varmı en az 2 gb vram istiyor ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: sxd

bende diz üstü bilgisarayda oyunuyorum. işlemçim i.5 ekran kartım 840 Geforce rem 8 fifada kasmadan oynarken pes 18de hafif kasma oluyor.oyun içinde işeyiçi ayarları diye bir bölüm var konami bu sene koymuş oyuna ordan grafik ayarı yapabiliyorsunuz . ben düşüğü seçince baya kasma düzeldi.bide diz üstün ekranı küçük kalıyor. bende evdeki tv ye bağladim inanılmaz şekilde kasma yok oluyor süper gayet iyi bir şekilde oyunu oynamaya başladım hatta ileri gittim oyunu orjinal aldım. oyunun tadına varmak istiyorsanız evinizde büyük ekran tv varsa ona bağlayın öğle oynayın. bide oyunu ben çok beyendim. online lağ olayı bile baya düzelmiş 20 maç oynadım şimdiye kadar 1 2 kez lag oldu diyer zamanlar aynı bilgisayara karşı oynar gibi oynadım.bide pes patch diye bir pes sitesi var ordan PES 2018 Reddit Community Combined Patch by lfcanfield diye bir yama var onu indirin kurun oyun daki bütün takımlar lisanslanıyor.formalar ,takım isimlari,logolar hepsi orjinal oluyor. kurmasıda basit sadece belgelerim konami pes18 atıyorsunuz. yapamasanız türkçe spiker sitesinde bir arkadaş videosunu yapmış nasıl yamayı oyuna atıyorsunuz onu anlatmiş .işin garibi ben sadece indidiğim yamayı belgelerime attım bende oldu. hepinize sevğiler sayğılar nice pesli günlere.

Daha önce bu konuya yazmıştım
    Asus Rog serisi
    işlemci i7-7700HQ CPU 2.80GHz (8 CPUs)
    Ram 16 gb
    128 gb M.2 SSD + 1 TB Harddisk
    Nvidia GTX 1050 4 GB

gibi özelliklere rağmen oyunda çok kasılmalar oluyordu offline maçlarda bile
    bende dediğiniz gibi laptopu tvye bağladım kasma sorunu düzeldi oyun biraz akıcı
    hale geldi ama hala online oyunlarda sıkıntı var 25mbps download 10mbps upload
    hızına sahibim türkiyeden rakiplerle bile eşleşsem sıkıntı oluyor.Çok paslı oynayan
    biriyim kendi oyunumu oynayamıyorum tek top pas atmak gerekiyor top geldiği zaman anında basmazsam rakip arada mesafe olmasına rağmen gelip basıp alıyor.
    Nadiren akıcı oluyor kendi oyunumu oynadığım zaman gol yemeden 4-0 5-0 gibi skorlarla
    kazanıyorum ama diğer türlü maçlarım hep berabere bitiyor 80 maç yapmışsam
    25-30 maç gibi beraberlik oranım var bazen de seri halinde mağlubiyetlerim oluyor
    şu anda 5 galibiyet serim var büyük ihtimalle bugün yenilirim artık yani aslında
    bu saçma sapan kasma olayı olmasa kendime güveniyorum esasında ama oyun böyle mi
    istiyor bilemiyorum yenildiğim maçlarda zaten dediğim gibi oluyor kritik bölgede
    pas bile yapamadan rakip topu alıyor golü atıyor.Oyundan malesef zevk alamamaya başladım aşrı profesyonel oyuncu değilim tabii ki yenilgiler olacak ama yenilirken
    karşı koyamıyorsun sorunda o oluyor zaten oyunun zevki kayboluyor
    neyseki offline maçları en azından oynayabiliyorum artık teşekkür ederim.

• Arkadaşlar, Full screen'de FPS düşümü yaşıyorum, Pencere modunda bir problem yok. Acaba çözünürlükle ilgili bir konu mu? Bilgisi olan var mı?

Tüm ayarlar Yüksek'te ve 60fps şeklinde oynuyorum ancak sistemin bir sıkıntı yarattığını düşünmüyorum. (i6700-GTX1060-16GB)

Bu konuda bir fix vs. var mıdır? Yardımcı olan olursa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.