Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2017 [PC ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
5
Favori
26.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun sürümü güncellenmiyor bir türlü. 1.01 kullanıyorum. Steam'de her yere baktım bulamadım, bir yardım edin allahınızı severseniz. Data Pack 2.0 ama veri sürümü 1.01.

1.03 çıkmış galiba biz hala 01'deyiz.
  • TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler yarın öyle deneyeceğim bi.
    Lcd monitör Ama normal girişle bsğlı hdmi değil. Hdmi var ekran kartını yorar dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 12 Aralık 2016; 19:47:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Oyun sürümü güncellenmiyor bir türlü. 1.01 kullanıyorum. Steam'de her yere baktım bulamadım, bir yardım edin allahınızı severseniz. Data Pack 2.0 ama veri sürümü 1.01.

1.03 çıkmış galiba biz hala 01'deyiz.

Otomatik güncellemesi lazım

• Arkadaşlar oyunun şuan ki sürümü kaç 1.01.00 yazıyor bende?
  • Arkadaşkar pcde şuanki oyun sürümü kaç bende 1.0.01

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Sürüm 1.03
    Veri paketi 2.00

• Son gelen yama ile güncellenme sorunu düzeltildi.Milli takımdaki oyuncuların isimlerinide güncellemek istiyorum hangi oyunucu gerçekte kim bunun eşleşmesinin olduğu bir liste var mı ?
  • Merhaba arkadaşlar. son zamanlarda my club online klasman maçlarında sürekli benden yüksek puanlı kişilerle eşleşiyorum. Benim puanım 250 civarında heo 500 700 800 dereceli oyuncular geliyor. Sizde de böyle bir durum varmı. Yapmam gereken bir ayar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordzeus83 -- 18 Aralık 2016; 22:28:27 >
  • Rakibin takım akıp giderken bizim takımın kağnı gibi olmasının sebebi yavaş olmasının sebebi nedir, futbolcu hızlarında problem yok, karşıdaki adam tik tak paslar yaparken benim adam ayağındaki topu bekledikten sonra çıkarıyor sebebi ne LÜTFEN birisi söylesin.
  • kağnı gibi olmasının sebebi formu yüksek olmayan oyuncularla oynuyo olman veya oyuncularının dayanıklığı bitmiş olması olabilir dayanıklılık göstergesini ayarlardan açabiliyosun.ayağında topu bekletmesini önlemek için de mümkün olduğunca pas alırken koşma tuşuna basılı tutmuycaksın vede oyuncularını yetenek özelliklerinde tek pas kartı olanlardan seçicen.
  • benzer derece denedin mi
  • denedim sonuç aynı

• arkadaşlar en son güncelleme sonrası değişiklik yapılamadı diye hata alıyorum çözümü nedir bilen varmı ?
  • Hayatımda oyun oynayıpta ölümüne sinir olduğum başka bir oyun yok. Ya abi adamı koşturacam basıyorum E ye koşuyor ama topu hayvan gibi aşıyor ayağından ve karşı takımın oyuncusu 10 metre geriden yerden kayarak, kızaklama gelerek topuma vuruyor ve beni de o arada biçmiş oluyor. Topa dokunulduğu için ne faul var ne başka bir şey. Oyundan zevk alamıyorum. Resmen yürümeyle gitmeye çalışıyorum. Adamların kayarak yerde buz varmışçasına uçarak gelmesi çok saçma bir defa defans bölgesinde rahat pas yapıpta gol atamadım. Yuvarlanan yuvarlanana. Kör dövüşü gibi. Ben adama pas atıyorum topu alıp kontrol edene kadar defans müdahaleyi yapıyor. Bu oyun böyle mi yoksa bende mi bir şey var ?
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    oyun güzel fakat hileciden geçmilmiyor. daha biraz önce özel maç geldi *2x yani ben 3 farkla öndeyken bağlantıyı kopardı adam. koskoca oyun yapıpda böle hilecilere nasıl taviz veriliyor anlamıyorum. oyunu bıraktım bölece arada zevkine atarım.
  • hile olayı kalktı arkadasım artık ongorulmeyen olayı yok bağlantı koparma olayıda yok
  • yaren2023 kullanıcısına yanıt
    nasıl yok her 2 oyundan birinde oyunda lag yokken sondkkalarda bağlantı kötü olduğu için oyun kapanıyor hepde ben yenerken yok mu yani :D
  • yaren2023 kullanıcısına yanıt
    ne zaman kalktı ben dün bıraktım resmen oyunu puanım 920.adamı 3-0 yeniyorum lagın l si yok.3 . golden sonra bağlantı bozuldu oyun kapandı.hile kalkarsa devam edicem yoksa zevkine arada.
  • Oyun yavaş adamlar agır koşmuyor diyenler için takım menajer uyumu, futbolcuların formu, net hızınız yani ping hıznız ve lag sorunu ( bunuları nette araştırın) çok önemli bunları çözerseniz oyundan zevk alırsınız, 18 senedir son 6 senesi online bu oyunu oynarım bu zamana kadar yapılmış en iyi pes oyunu ha eksikleri var tabiki lisans isim hakları (benim için pek birşey ifade etmiyor) ve hileciler konusu bir arkadaş bittiğini yazmış umarım öyledir eğer size gelise engelleyin ve mutlaka raporlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahipemrah

Merhaba arkadaşlar. son zamanlarda my club online klasman maçlarında sürekli benden yüksek puanlı kişilerle eşleşiyorum. Benim puanım 250 civarında heo 500 700 800 dereceli oyuncular geliyor. Sizde de böyle bir durum varmı. Yapmam gereken bir ayar?

bunun çözümü yok rakip bulunmadıkça derece yükseliyor ve hangisi gelince eşleştiriyor sende daha iyi oynayıp gelenleri yeneceksin :)) şaka bir yana gp kasıp takımını güçlendir ve oyununu geliştir.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.