Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2016 [PC ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.536
Cevap
16
Favori
78.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunda hile göre göre yapmayı da öğrendik çok şükür.

Şimdi diyeceksiniz ki senin onlardan ne farkın kaldı ?

1-) Rakip beni yeniyor, maç sonlarına doğru sanki ''nasıl koydum ama'' der gibi pause düğmesine basıp duruyor.
    2-) Rakip beni yeniyor, defansta full top çeviriyor.
    3-) Rakip beni yine yeniyor ama bu sefer olay farklı. Adam Robben, Neymar, Ronaldo üçlüsünü dayamış forvetin ucuna ve defanstan uzun ara pası yapmaktan başka bir şey bilmiyor.
    4-) Rakip ''Diyarbekir Spor'' ismiyle oyunda ve açıklamada ''babanız burada'' yazıyor. (Lan bu salağa ne gülmüştüm. Adamın kadrosu full, bende hiç kimse yok top vermedim, ilk yarı 3-0 yaptım kaçtı babamız.) :DDD
    5-) Rakip 1000 puan üstü. Oynadığı maç 1500, yenildiği maç 50.
    6-) (En ayar olduğum da bu) Benim 3 level, 4 level kadromda yedekler de sahadakiler gibi.
    Fakat adam 3 level ve 4 level takımın yedeklerine 50 lik adamları dayamış, sahada full yıldız var. Diyeceksiniz ki sen de yap. Neden yapayım lan maç öyle mi yapılır ?

Unutup yazmadığım muhakkak vardır ve ben bu adamlar karşıma çıktığında kimi zaman oynamadan, kimi zamanda maç sonuna doğru oyunu düşürüp geçiyorum.
    Muhtemelen içinizde de vardır bu saydıklarımdan.

Adam gibi oynayan, ben 5 levelken 3 levelle adam gibi beni yenene ASLA HİLE YAPMIYORUM. Delikanlı gibi oynayanlar da var çünkü...

Bana içinizden HİLECİ, SENİN ONLARDAN FARKIN MI kaldı diyenler elbette olacaktır.

Arkadaşlar olay hile de değil, HİLEYE MÜSAADE EDENDEDİR !

BU DURUMA; YENDİĞİM ADAMIN OYUNU HÜKÜMSÜZ YAPMASIYLA, YENİLDİĞİM ADAMA YENİLDİĞİMLE KALA KALA GELDİM.

• windows 10 x64
    i5-4200u
    nıvidıa 740m
    8 gb ram

orjinal pes 2016 aldım kurdum ancak oyna dediğimde hiç açılmıyor.
  • Maalesef ben de geçenlerde genel puanı benim iki katımdan fazla olan birini farklı yenerken hiç hoşuma gitmeyen bir durumla karşılaştım. Maç boyunca bağlantıda hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen yenildiği nerdeyse kesinleşince aniden bağlantı aşırı yavaşladı ve maç bağlantısı yavaşlıktan dolayı koptu. Maç hükümsüz sayıldı. Bu durumun bilinçli bir şekilde interneti o anlık aşırı kasarak yapıldığını düşünmeye başladım. Hiç hoş değil maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar pes i kuracam pc ye de v1 v2 v3 v4 dlc falan kurmam gerekiyormuş.
    bu ıvır zıvırların toplu olarak kurulumunu yapabileceğim link falan varsa yollar mısınız özelden
  • quote:

Orijinalden alıntı: lepidopterannelida

windows 10 x64
    i5-4200u
    nıvidıa 740m
    8 gb ram

orjinal pes 2016 aldım kurdum ancak oyna dediğimde hiç açılmıyor.

yokmu cevap verebilcek
  • lepidopterannelida L kullanıcısına yanıt
    Kardesim ekran kartini nvidia olarak sec intel hd grafikte kalmis olabilir otomatik seçten nvidia yap panelden. Ayrica sag tikla yonetici olarak baslat pes2016.exe yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hükümsüz sayıldı muhabbeti çok baydı beni. İkinci defa başıma geliyor tam kazanıcam dakika 85 pat maç gidiyor. Hükümsüz diyor. Yeter artık.

• Beyler; içinizde Ronaldo, Neymar, Robben vs gibi adamların 3-4 tanesini forvete koyup, defanstan uzun pas yapmaktan başka bir şey bilmeyeniniz varsa bana özel mesaj atsın.

Bunu yapanlara çok özel cümlelerle, sürpriz yaklaşımda bulunacak ve nefesinizi kesecek bilgiler vereceğim.
    Bunu yapana özel kuracağım cümleleri buraya yazarsam sürprizi kaçar, herkes ne olduğunuzu öğrenir. Haa bir de çok ayıp olur, o yüzden buraya yaz demeyin.
  • My club a baglanamıyorum sorun olustu dıyor

• x0c0000047b hatası veriyor. internette dolaşan tüm önerileri denedim ama olmuyor. win 8 yüklü. lütfen b,len yardım etsin
  • Merhaba,

Oyundaki spikerin dilini resmi olarak var olan diger dillere nasil getirebilirim? Yama ile eklemek istemiyorum ama ancak bu yolla yaliliyorsa steam dan yapabiliyor muyuz acaba? Ayrica steam den onerebileceginiz herhangi bir yama varsa paylasin lutfen :)
  • oyunun çivisi çıktı konami pes severleri bu yıl çok kaybetti seneye milletin alacağını sanmıyorum.
    oyun hileci dolmuş serverde online maç yapan 100 kişi varsa 70i hileci.
    Sıralamada 2. idik Spykinqer 2000 puanı geçtik ben ve bi arkadaş iki kişi oynuyoruz bu oyunu gece ben evde gündüz arkadaşın iş yerinde beraber, nezaket derecemiz hiç Bye düşmedi, günde 5 6 kişi öngörülemeyen yapıyordu çoğunun videosu var bazı günler 10 kişi öngörülemeyen yapıyor idi bizden kaçan 300 400 puanlı adamları saymıyorum bile onları kale bile almıyor idik son bir ayda iş çığrından çıktı hergün 6-7 kişi öngörülemeyen yapınca doğal olarak hergün maç kopma sayısı banada işliyor bunun sonucunda konami beni bannladı steamde benzer durumu yazanlar var. adamlar çözümü bulmuş suçsuz adamı banlıyor.
    şimdi yedek bi hesap var idi onda oynuyoruz bunları yazar iken bi öngörülemeyen daha oldu 1020 puanda ki adamı 4-3 yener iken adam tek tuş ile öngörülemeyen yaptı. ondan öncede 800-900 puanlı birisi dakika 85 öngörülemeyen yaptı üstelik adam ben şansız gol yedim diye bana bir golü bıraktı o kadar fair play bir oyuncu ama o bile öngörülemeyen yapıyor önce iletişim kesildi hatası vardı şimdi full öngörülemeyen böyle olunca kim yapmış belli değil.
    arkadaş kimin bağlantısı düşüyor ise onu at oyundan makine devralsın adamın takımını profesyonel düzeyde oynamaya devam etsin maç hükümsüz öngörülemeyen olmasın 10-0 yapıyorsun hop tek tuşla adam öngörülemeyen yapıyor.
    Bu yıl birde brezilyalı psikopatlar vardı. biri dakika 30 felan 2-1 veya 3-1 öne geçip kendisi bağlantıyı koparıyor sonrada biz yapmışız gibi paylaşan hasta ruhlu insanlar var. sırf bunun için 2 3 cümle kallavi türkçe küfür öğrenmiş adamlar kopyala yapıştır yapıyorlardı.d

• merhaba oyunu steam'den yükledim klavye ayarları için çıkan pencereyi tekrar nasıl açabilirim?

settings.exe'yi bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivert

merhaba oyunu steam'den yükledim klavye ayarları için çıkan pencereyi tekrar nasıl açabilirim?

settings.exe'yi bulamıyorum.

Bilgisayarım - Program Dosyaları x86 - Steam - Steamapps - Common a gir orda Pes 16 klasörünü göreceksin oradan settings dosyasını açabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 13 Temmuz 2016; 15:29:33 >
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler..
  • arkadaşlar ben oyunu yeni kurdum plaaton marka gamepad var dandik yani sağ analog çalışmıyor oyunda çalım atmıyor yani nasıl düzeltebilirim?
  • Logitech gamepad almalisin paran varsa kablosuzu yoksa kabloluyu al keyfine bak.. kablosuz f710 kablolu f310

• quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

Logitech gamepad almalisin paran varsa kablosuzu yoksa kabloluyu al keyfine bak.. kablosuz f710 kablolu f310

başka çözüm kesin olarak yok mu dostum? frikik ve kornerlerde sağ analog sağa sola döndürme işlemini görüyor yapıyor. ama çalım fonksiyonlarında tık yok
  • Fazla para vermek istemiyorsaniz kablosuz snopy ler var.. Diretmenin alemi yok oyun oynamak ve bir haz almak istiyorsan sorunsuz sekilde, belirli bir miktar para cebinden cikacak :) Dandik gamepadlerle ugrasilmaz tus ayarlamak ayri bela gormemesi ayri bela bitmez...tavsiyem ugrasmayin yeni bir gamepad alın.

• Arkadaşlar yeni sezonun kadrolarini oyuna yukleyecek bir parch var mi oyunum orjinal online oynanirmi boyle bir patch kurulup ?

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.