Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet2576

İyide dostum us psnden alınan oyunda türkçe dil seçeneği olmayacak. Bunu nasıl halledicez?

Futbol oyununda, Türkçe menü olsa ne olur olmasa ne olur. Dünya futbolunda kalıplaşmış İngilizce kelimeler var, oyun ondan ibaret zaten.

Birde tavsiyemi, PES için değil, bütün oyunlar için yaptım. Belki böyle bir konu açıldığında haberiniz yoktur diye yazdım. Sizleri sevdiğim, saydığım, düşündüğüm için yazdım.

Zaten paylaştığım konunun altında, altın tavsiyeler bölümünde, Türkçe dil destekli oyunları da nasıl ucuza alacağınızı yazdım. Orada detaylı bilgi var.

PSN kardeşlik ile oyun alıyorsanız. İki ortağında USA PSN kullanmasına gerek yok, bir tanesi USA PSN, diğeri TR PSN kullanırsa, en güzel kardeşlik yöntemi oluyor. Türkçe dil destekli oyunları, TR Playstation Store dan, geri kalan diğer tüm oyunları USA Playstation Store dan 3 de 1 fiyatına alıyorsunuz. Ortak aldığınız içinde, ne ödediyseniz yarısını ödüyorsunuz.

USA PSN hesabı birinizin PS4' ünde ana hesap olurken, TR PSN hesabı diğerinizin PS4' ün de ana hesap oluyor. Böylece her iki hesaptan alınan oyunları da ortak alıp, aynı anda oynayabiliyorsunuz.

• arkadaşlar tekrar sorayım, görmediniz galiba.

PES'deki kondisyon ayarını genelde nasıl oynuyorsunuz?

kondisyon Online'da "Rastgele" mi oynayanıyor yoksa Kırmızı mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Arkadaşlar ben hong kong psn den WE demosu indirdim PES demosu ile bir farkımı var ?

hocam ingilizcen varsa asagidaki linke bi goz at derim

http://www.rantsports.com/soccer/2014/09/26/pes-2015-winning-eleven-demo-is-better-than-pro-evolution-soccer-demo

Üstad anladığım kadarıyla winning demoyu daha çok beğendiğini söylüyo.

Konami nin çok iyi bir iş çıkardığını superstarda yapay zekanın çok akılcı olduğunu ve çok zorladığını baskıyı hissettiğini fln söylüyo.

Sonra da saçmalamaya başlamış.winning den bir hafta sonra heralde 1. bölgeden yanı us den PES i denediğini oyunun daha kolay geldiğini fln açıklamış.

Daha yavaş demiş eyvallah da tam aksine daha zor diyeceğine artık hangi mantıkla neye göre kolay diyosa yapay zeka tepkilerine göremi,pes de top yapmak daha kolay mı geldi buna göremi konusuyo ama sonuç itibarı ile bu elemana oyunun daha yavaş olması dışında kesinlikle katılmıyorum.

demolarin farkli oldugunu gostermek icin link ekledim hocam tam ayrintisina bakmadim

ben bu ara winning demoyu daha cok oynuyorum ama cesaret edipte internet bagliyken denemedim onu hocam

pes demoyu sadece interneti acip degisen seyleri kontrol etmek amacli aciyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 2 Ekim 2014; 1:22:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Değerli arkadaşlar, bu pahalılığa son vermek için bir konu açtım. Bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum, konu çok işinize yarayacak ve desteğinizi bekliyorum.

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR
    http://forum.donanimhaber.com/m_97897417/f_//tm.htm#97897417

Evet değerli arkadaşlar, Sony Türkiye'nin aşırı kar farkı koymasıyla birlikte, TR Playtation Store da oyun fiyatlarının 150TL hatta 200TL yi aşması ve yine Sony Türkiye tarafından PSN Plus üyeliğinin, durup dururken bir gecede 50TL artırılarak 150TL yapılmasından sonra, morali bozulan gamer arkadaşlarımın yardımına koşmak istedim. Dünyanın en pahalı Playstation Store' unu kullanmamız sakına moralinizi bozmasın. Çözümü o kadar basit ki, yeni çıkmış baba bir PS4 oyunununa, aynı oyunun Steam de ki PC versiyonundan bile daha ucuza sahip oluyorsunuz.

Steam de ki PC versiyonu fiyatından bile daha ucuza nasıl PS4 oyunu alacağınızı yukarıda ki linkte madde madde anlattım.

USA Playstation Store da oyun fiyatları sabittir. Bir oyun acaba kaç paradan çıkacak diye tahminde bulunup strese girmezsin. En baba oyunlar, ilk çıktığında $60 olur. Bu uygulama yıllardan beri sabittir ve zaman geçtikçe fiyat $10 $10 kademeli olarak düşer. Arada da Plus üyelerine baba indirimler olur. Birde üstüne PSN kardeşlik (ortaklık) yaparsanda aynı oyuna $30 a sahip olursun. USA PSN kullanıyorsan, bütün kapılar sana açılır.

TR PSN kullanırsan, hem UK PSN' in belirleyeceği fiyatı hemde Sony Türkiye'nin bu fiyatın üstüne koyacağı, aşırı karı düşünüp durmaktan ve yeni çıkacak bir oyunun kaç para olacağını tahmin etmekten, strese girersin, daha oyun çıkmadan oyundan soğursun.

PARAYI YOLDA KAZANMIYORSUN. BU SÖMÜRÜYE DUR DE

USA PSN TEK ÇÖZÜMDÜR. HEM KISA VADEDE, HEM UZUN VADEDE EN KARLI YATIRIMDIR.

Us psnden alirsak online da turk serverlarinda eslesebilcekmiyiz yoksa amerikalilar mi oynayacaz? Daha once deneyen oldumu?

• adamlara neden kızıyorsunuz ?

ÖTV'yi veren sony mi ?

Kim bilir sony gibi firmalardan neler alıyor hizmet verebilmesi için TR'de.

Senin bir defa paran düşük. iki kere devalüasyon oldu. euro 3 lira, pound 4 de ... daha ne yapsın sony !

suç sony'de değil devlette.

bilmem hangi ülkeden gelen sözdem mültecilere , 600 bin kişilik hesaba göre 3,5 milyar dolar hacamış.

bunlara ses etmedikçe:

doğunun ödenmeyen elektriğini ödemeye

benzine avrupalıdan fazla para vermeye

arabaya avrupalıdan fazla para vermeye

ve böyle birçok şeye devam edeceksin.
  • cinobilly C kullanıcısına yanıt
    Sony vergi vermiyor bunu kendileri açıkladı .

diğer konuların pes le alakası olmadığı için birşey diyemem. Ama şu benzine inşallah kallavi bir zam gelirde şu araba manyaklığından kurtulur millet. Herkesde araba var neredeyse caddeye çıkıp yürüyorsun egzozu çekiyorsun bir güzel, ufacık şehirlerde bile arabalar yüzünden yürüyemez hale geldi millet. Benzin pahalı diye arabaya binenlerin çoğu , en azından çevremdekiler hacetini gidermek iin bile araç kullanıyor. İnşallah şu benzin, mazot, iyice zamlanırda iğrenç yanmış gaz kokusuyla nefes almayız.. Birde zam yapılması normaldir ama bir seferde ufak diyip %50 zammı yapıştırdımı devaluasyon falan hikaye olur...
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bişey sorucam bu plus üyeliği nedir ?ps4 için geçerli olan bişey mi ?üye olunmazsa online oynanamıyormu?bide pes 2015 te Türk takımları varmı ?şimdiden sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: irmak73

Kardeşim bişey sorucam bu plus üyeliği nedir ?ps4 için geçerli olan bişey mi ?üye olunmazsa online oynanamıyormu?bide pes 2015 te Türk takımları varmı ?şimdiden sağol

hocam temel olarak oynadigimiz oyunlarin online kismi icin para odememiz olayi diyebilirim

yani f2p oyunlar haricinde ps4 te online oynamak icin para odememiz gerekiyor

ucretsiz oyunlar veriliyor fakat cok nadiren iyi oyunlar veriliyor zaten benim gibi bir oyuncuysan iyi ve bekledigin bir oyunu en gec ciktigi haftasinda ediniyorsundur hocam

senelik 1 oyun parasi istiyorlar bizde 150 us psn de 115 lira

bu paranin iyi bir karsiligi olacagina inanmiyorum hocam online oynamak isteyen oyuncularin cebine goz dikilmesinden baska birsey degil bence

devir online devri bundanda para kazanmasak olmaz diyorlar ne yazikki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 2 Ekim 2014; 2:34:12 >

• Çok sağol kardeşim ilgilendiğin için gerçekten kötü oldu bu şimdi daha ps4 almamıştım.şimdi düşünücem.türk takımları varmı oyunda onunla ilgili fikrin varmı ?

• hocam şu benim sorduğum kondisyon kısmı hakkında bilgi verir misin?

PES'de, Online maç yaparken kondisyon kısmı ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

arkadaşlar tekrar sorayım, görmediniz galiba.

PES'deki kondisyon ayarını genelde nasıl oynuyorsunuz?

kondisyon Online'da "Rastgele" mi oynayanıyor yoksa Kırmızı mı oluyor?

Tabiki rastgele..bu hep böyle olmuştur

• quote:

su an winning demo pes demoya gore kat kat iyi benim nazarimda

deminki mesajimi sildim pm iyidir

İlker hocam konuyla alakası yok ama pes 2014 1.6 ile çok klass keyifle oynuyorum single
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

hocam şu benim sorduğum kondisyon kısmı hakkında bilgi verir misin?

PES'de, Online maç yaparken kondisyon kısmı ne oluyor?

rastgele oluyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

quote:

su an winning demo pes demoya gore kat kat iyi benim nazarimda

deminki mesajimi sildim pm iyidir

İlker hocam konuyla alakası yok ama pes 2014 1.6 ile çok klass keyifle oynuyorum single

valla muhtesem oyun hocam tekrarlari izlemek bile ayri bir keyif

uzaktan kaleyi zorlayan sutlar daha iyi olsaydi baska bir oyuna bakarmiydim bilmiyorum

konami boyle muhtesem bir oyunu sene basinda oyun dunyasina kazandirip sene ortasini gecmeden oyun dunyasindan sildi

@ irmak73 resmi aciklamayi bekliyoruz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 2 Ekim 2014; 10:06:33 >
  • Full fifa15 var. Ben Pes 15 demo oynuyorum:-)
    Lütfen şu oyunun iyi bir online altyapsı olsun. Yazık olmasın oyuna.

• genelde pes piyasaya çıktığında ilk 1,2 hafta online maçlar doğru düzgün çalışmaz. bağlantı ya kötü olur ya da durmadan kesilir. hükmen mağlup sayılırsın faln.
    bu sene 2 ay geç çıkartıyolar. bari 13 kasımda sorunsuz, kesintisiz tam bir bağlantıyla başlasın oyun. artık sabır kalmadı walla bekle bekle
    birde oyun 13 kasımda çıkıyorsa, kadiköyde 1 hafta öncesinden 6,7 kasım gibi çıkar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: irmak73

hocam temel olarak oynadigimiz oyunlarin online kismi icin para odememiz olayi diyebilirim

yani f2p oyunlar haricinde ps4 te online oynamak icin para odememiz gerekiyor

ucretsiz oyunlar veriliyor fakat cok nadiren iyi oyunlar veriliyor zaten benim gibi bir oyuncuysan iyi ve bekledigin bir oyunu en gec ciktigi haftasinda ediniyorsundur hocam

senelik 1 oyun parasi istiyorlar bizde 150 us psn de 115 lira

bu paranin iyi bir karsiligi olacagina inanmiyorum hocam online oynamak isteyen oyuncularin cebine goz dikilmesinden baska birsey degil bence

devir online devri bundanda para kazanmasak olmaz diyorlar ne yazikki

forumda geçen hafta,psn online ucretsiz olacak diye konu açılmıştı,aslı astarı varmı?doğrumudur acaba ?

http://forum.donanimhaber.com/m_97574476/f_//tm.htm#97609330

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

genelde pes piyasaya çıktığında ilk 1,2 hafta online maçlar doğru düzgün çalışmaz. bağlantı ya kötü olur ya da durmadan kesilir. hükmen mağlup sayılırsın faln.
    bu sene 2 ay geç çıkartıyolar. bari 13 kasımda sorunsuz, kesintisiz tam bir bağlantıyla başlasın oyun. artık sabır kalmadı walla bekle bekle
    birde oyun 13 kasımda çıkıyorsa, kadiköyde 1 hafta öncesinden 6,7 kasım gibi çıkar.

şuan büyük bir fifa topluluğu pes 2015 e geçmeyi bekliyor büyük bir oyuncu kitlesi hemde iyi bir online olursaki bu sefer düzeleceğine inanıyorum fifayı alan kalmayacaktır
  • Yoruma bakar mısın sanki herkes oyunun gerçekçiliği için oynuyor.Hayır ben oyunu zevk almak için oynarım mesela pes13 ü oynarken aldığım zevki fifadan alamadım daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: makaramasuko

Yoruma bakar mısın sanki herkes oyunun gerçekçiliği için oynuyor.Hayır ben oyunu zevk almak için oynarım mesela pes13 ü oynarken aldığım zevki fifadan alamadım daha.

Pes13 bildigin buz hokeyi fifa15 i begenirsin sen bnce dene

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.