Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (2317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23152316231723182319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes 2015 ilk 5 ay mükemmeldi. sonra bozdu konami oyunu. ama bu artık klasik bişey. 2012-2013-2014-2015 hepsi ilk 5,6 ay çok iyiyken son 6 ay bozuldu. 2016da aynı olucak. asla 12 aylık bir oyun zannetmeyin. 5 aylık bir oyun olucak yine. güzel başlayıp sonra bozucaklar. buraya yazıyorum. seneye yine bu aylar mayıs, haziran burda oyuncular nooldu bu oyuna ya, ne hale geldi falan filan gibi şeyler dicekler
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    Ben ilk 5 aylık süreçte fifa oynadım daha sonra pes aldım şu an myclubta oyuna inanılmaz bir müdahele var bir sezon takım çok iyi ise diğer sezon dökülüyor oyuncularım boş kaleye bile topu dışarı atıyorlar ilk 5 aylık süreçte bu tip durumlar olmuyormuydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes 15 mi fifa 15 mi arkadaslar yardim edin.bide hangisin career(master lig) modu daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

Ben ilk 5 aylık süreçte fifa oynadım daha sonra pes aldım şu an myclubta oyuna inanılmaz bir müdahele var bir sezon takım çok iyi ise diğer sezon dökülüyor oyuncularım boş kaleye bile topu dışarı atıyorlar ilk 5 aylık süreçte bu tip durumlar olmuyormuydu

ilk 5,6 ay bana göre gelmiş geçmiş en iyi pes serisiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

İlk 5-6 ay ,özellikle de myclup'te birçok oyuncu vasat kadrolarla oynadığı için, oyun ,bize daha iyi görünmüş olabilir mi?Özellikle de şampiyonlar ligi agentlarından sonra, herkeste ortalamanın üstü kadrolar olunca, maçlarda daha kolay goller olmaya başladı..Rakipler, bu kadroların gereği, daha dişli olmaya ve her gole karşılık vermeye başladı..Tabi ki tüm bunlar,oyunda defans yapay zekasının yetersiz olduğunun, bazı maçlarda bir takımın adeta basiretini bağlayan momentium tarzı bir müdahele olduğu gerçeğini değiştirmez..

• quote:

pes 2015 ilk 5 ay mükemmeldi. sonra bozdu konami oyunu. ama bu artık klasik bişey. 2012-2013-2014-2015 hepsi ilk 5,6 ay çok iyiyken son 6 ay bozuldu. 2016da aynı olucak. asla 12 aylık bir oyun zannetmeyin. 5 aylık bir oyun olucak yine. güzel başlayıp sonra bozucaklar. buraya yazıyorum. seneye yine bu aylar mayıs, haziran burda oyuncular nooldu bu oyuna ya, ne hale geldi falan filan gibi şeyler dicekler

Belkide satis rakamlari doyuma ulastiktan sonra insanlari oyundan sogutup bir sonraki seneye sartlandirma gibi bi politika izliyorlardir. Muhakkak bi planlari var ve işin ucu maddiyata dayaniyor buna eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: galasoldiers

quote:

pes 2015 ilk 5 ay mükemmeldi. sonra bozdu konami oyunu. ama bu artık klasik bişey. 2012-2013-2014-2015 hepsi ilk 5,6 ay çok iyiyken son 6 ay bozuldu. 2016da aynı olucak. asla 12 aylık bir oyun zannetmeyin. 5 aylık bir oyun olucak yine. güzel başlayıp sonra bozucaklar. buraya yazıyorum. seneye yine bu aylar mayıs, haziran burda oyuncular nooldu bu oyuna ya, ne hale geldi falan filan gibi şeyler dicekler

Belkide satis rakamlari doyuma ulastiktan sonra insanlari oyundan sogutup bir sonraki seneye sartlandirma gibi bi politika izliyorlardir. Muhakkak bi planlari var ve işin ucu maddiyata dayaniyor buna eminim.

Böyle bir politikaları varsa çok yanlış bence, ben öyle nefret ettimki pes16 almicam diyorum şu an ama yinede büyük konuşmim.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

quote:

İlk 5-6 ay ,özellikle de myclup'te birçok oyuncu vasat kadrolarla oynadığı için, oyun ,bize daha iyi görünmüş olabilir mi?Özellikle de şampiyonlar ligi agentlarından sonra, herkeste ortalamanın üstü kadrolar olunca, maçlarda daha kolay goller olmaya başladı..Rakipler, bu kadroların gereği, daha dişli olmaya ve her gole karşılık vermeye başladı..Tabi ki tüm bunlar,oyunda defans yapay zekasının yetersiz olduğunun, bazı maçlarda bir takımın adeta basiretini bağlayan momentium tarzı bir müdahele olduğu gerçeğini değiştirmez..

kesinlikle katılıyorum ,
    dün akşam puan'ının 274 olan biriyle oynadım ve 1 tek atak yapamadan 2-0 yenildim.
    oyun benden 15 puan sildi.
    karşı tarafta 75'in üzerinde bir tek oyuncu yoktu , bu oyunda kesinlikle momentum var

• quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

quote:

quote:

kesinlikle katılıyorum ,
    dün akşam puan'ının 274 olan biriyle oynadım ve 1 tek atak yapamadan 2-0 yenildim.
    karşı tarafta 75'in üzerinde bir tek oyuncu yoktu , bu oyunda kesinlikle momentum var

Zaten oyundaki şu puanlama sistemi de insanı oyundan soğutmaya yeter..Tamam,yüksek bir puandasın ve senden çok düşük puanlı bir rakip gelip,hiçbir yıldızı olmadığı halde,momentiumun vermiş olduğu destekle tesadüfen seni yendi..O düşük puanlı rakip,bu başarının(!) ödülü olarak 15 puan da alsın, 20 puan da..Hatta,düşük puandaki bir oyuncu,çok yüksek puandaki bir oyuncuyu yendiğinde, ödül olarak 40 puan alsın,bir de bonus bir agenttan 1 kereliğine top çevirme hakkı kazansın..Burada asıl sorun ,puanı yüksek oyuncudan kesilen 15-20 puan!!Bu,şuna benziyor Fenerbahçe, diyelim ki Balıkesirspor'a yenildi..Fenerbahçe normal şartlarda 3 puan kaybeder ama Balıkesirspor gibi kendinden daha güçsüz bir takıma yenildiği için Fenerbahçe'nin 10 puanının silinmesi gibi bir şey bu!!Nedir bu güçsüz oyuncuyu,momentiumla, puanla koruma çabası!!Puanı düşük oyuncuyu yendin al sana 2 puan;puanı düşük oyuncuya yenildin ,gitti 20 puan...Ya, benden 1 kerede kestiğin o 20 puanı,7-8 maçta zor bela topluyorum!!Böyle adaletsizlik mi olur!Hiç değilse puanı düşük oyuncuyu yendiğimizde hatırı sayılır bir puan alalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 16 Temmuz 2015; 12:48:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

quote:

quote:

kesinlikle katılıyorum ,

Zaten oyundaki şu puanlama sistemi de insanı oyundan soğutmaya yeter..Tamam,yüksek bir puandasın ve senden çok düşük puanlı bir rakip gelip,hiçbir yıldızı olmadığı halde,momentiumun vermiş olduğu destekle tesadüfen seni yendi..O düşük puanlı rakip,bu başarının(!) ödülü olarak 15 puan da alsın, 20 puan da..Hatta,düşük puandaki bir oyuncu,çok yüksek puandaki bir oyuncuyu yendiğinde, ödül olarak 40 puan alsın,bir de bonus bir agenttan 1 kereliğine top çevirme hakkı kazansın..Burada asıl sorun ,puanı yüksek oyuncudan kesilen 15-20 puan!!Bu,şuna benziyor Fenerbahçe, diyelim ki Balıkesirspor'a yenildi..Fenerbahçe normal şartlarda 3 puan kaybeder ama Balıkesirspor gibi kendinden daha güçsüz bir takıma yenildiği için Fenerbahçe'nin 10 puanının silinmesi gibi bir şey bu!!Nedir bu güçsüz oyuncuyu,momentiumla, puanla koruma çabası!!Puanı düşük oyuncuyu yendin al sana 2 puan;puanı düşük oyuncuya yenildin ,gitti 20 puan...Ya, benden 1 kerede kestiğin o 20 puanı,7-8 maçta zor bela topluyorum!!Böyle adaletsizlik mi olur!Hiç değilse puanı düşük oyuncuyu yendiğimizde hatırı sayılır bir puan alalım..

şuan 850 puandayım ve hep 3-4 puan aralığında yükseliyorum
    300'lül yada 600'lük oyuncu farketmiyor

• Son 15-20 maçtır 1 yenilgi aldım. Oyun şuan benim için güzel. 950lerden az önce 999 yaptım puanımı ve orda bıraktım :) bir ara 1000 yaparız. 1000 yapınca ya kupalara girecem ya 75-80 lik oyuncularla takım kurup oynarım yada online klasman takılırım. Ama oyundaki her şeyi anladım da şu hile yapmaya bir çözüm bulmalılar. 5-1 öndeyim dakika 90 adi herif bağlantıyı kesip maçı bitiriyor arkasına da msj atıyor hahaha hiiiii vs vs diye. Bu adamlara çözüm bulmalı önce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucu bakımında gelmiş geçmiş en iyi transfer agenti gelicek yazıyordu merak ettim bakalım nasıl bir agentmiş

• yeni ps4 aldım pes almak istiyorum yeni oyunu beklemelimiyim yada pes 2015 ini satmayı düşünen var mı
  • savas261990 kullanıcısına yanıt
    2016 yı bekle bence zaten ağustos sonu yada eylül başında demosu çıkıyor oyunun
  • myclub online çok kötü. Umarım PES2016 online ayarları ile fazla oynamazlar.

• savas261990 kullanıcısına yanıt
    Kutulu alma dostum pahali. Ben daha yeni kardeslik konusunds 40 liraya sattim mesela. Beklemek istemiyosan oradan uygun bulup idare edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: savas261990

yeni ps4 aldım pes almak istiyorum yeni oyunu beklemelimiyim yada pes 2015 ini satmayı düşünen var mı

Digital alacaksan satayim sana

• oyunun en saçma yeri bence 800-900'lü puanlara gelince gelince maç kazanmada verilen 3-4 puanlar ,
    yenilince silinen 15-17 puanlar , kesinlikle çok saçma ve haksızlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

yeni ps4 aldım pes almak istiyorum yeni oyunu beklemelimiyim yada pes 2015 ini satmayı düşünen var mı

ne istiyorsun?online olarak oynayabilirmiyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

ne istiyorsun?online olarak oynayabilirmiyim

sattım hocam senden ses çıkmayınca bugun :(
  • 
Sayfa: önceki 23152316231723182319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.