Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2010 Yamaları ve Yama Programları-ANA KONU(Güncel)-exTReme'10 Geldi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
1
Favori
221.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Devrim Yaması'nı kurmak istedim. Herşeyi linkte yazdığı gibi yaptım ama takımlar isimler ligler logolar vs herşey karmamarışık oldu.

Nerde hata yaptım?

yapacağın 2 şey var,
    1si save dosyamız içindeki klasörü belgelerim içindeki konami klasörüne atmak
    2si kitserverı settings ve pes2010 uygulama dosyalarını c nin içinde ilgili yere atmak ve kitserverı attach etmek.
    bunları yaptıktan sonra downloads falan yapmadım sende yapma birde mümkünse temiz oyun üzerine kur.
    uyumluluk olayınıda bahsedildiği gibi yaparsan problem yaşıyacağını düşünmüyorum
    biraz önce bjk ile maç yaptım deplasmanda sanki inönüye gittik ya o ne deli taraftardır

• Konu harika olmuş. Eline sağlık..
  • Hagi geçmiş olsun,

Allah acil şifalar versin...
  • Hagi Süper lig için bir yama olacak mı?
  • Ya ben patch yüklerken (sürücü modeli hatası) diye bir pencere cıktı yükleyemedim acaba nedendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahatbey

Ya ben patch yüklerken (sürücü modeli hatası) diye bir pencere cıktı yükleyemedim acaba nedendir.

versiyon farkı var mı ? baktın mı?
  • Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.
    Hasta olan yakınımın durumunda henüz bir düzelme yok, 3 haftadır solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakımda yatıyor.
    Yeni versiyonları çıkan yamaları yakında güncelleyeceğim, yeni çıkan yamaları da bu ara eklerim.
    Şimdilik bu şekilde devam edin, hepiniz sağlıcakla kalın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iloveyouhagi

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.
    Hasta olan yakınımın durumunda henüz bir düzelme yok, 3 haftadır solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakımda yatıyor.
    Yeni versiyonları çıkan yamaları yakında güncelleyeceğim, yeni çıkan yamaları da bu ara eklerim.
    Şimdilik bu şekilde devam edin, hepiniz sağlıcakla kalın...

Allah acil şifalar versin, umarım tez zamanda sağlığına kavuşur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_salliK
    Hagi Süper lig için bir yama olacak mı?

SüperLig için zaten bir yama var.
    İlk sayfada, yamaların olduğu bölümde görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iloveyouhagi

quote:

Orijinalden alıntı: k_salliK
    Hagi Süper lig için bir yama olacak mı?

SüperLig için zaten bir yama var.
    İlk sayfada, yamaların olduğu bölümde görebilirsin.

amanınnn

dikkat etmemişim kusura bakma, akşam evde deneyeyim ben onu, tekrar eline sağlık
  • PES 2010 Gamingaccess Community Patch 1.00 RC5 yaması 1.3 uyumlu mu acaba ?
  • ben oyunu internetten yeni indirdim. hangi yamayı kullanayım?
  • skysport tabelayı indircemde. skorboard her maç ta aynı oluyor dimi ?
  • Daha derli toplu olmuş bu topik.Kendi kitserverımı patch paketimi oluşturdum.Oyun gayet güzelleşti.
  • ben PESEdit 2010 Patch 1.4 yamasını indirdim. bazı takımlarda birçok oyuncu "dummy" adında. bu sorunu nasıl çözeceğim?
  • galiba versiyon farkı yok.çünkü kaç tane patch yüklediysem hep aynı hatayı aldım.Acaba neden?
  • TSC'nin yaması çok güzel.Tezahüratlar falan on numara
  • Merhabalar bir kaç sorum olacaktı. Bugüne kadar hiç bir pes serisinde kirserverda veya herhangi bir yama da zorlanmamıştım ama bu pesedit patchde anlamadığım noktalar var. Şimdi pesedit patch v0.8 i kurmak daha önceki versiyonlarını kurmadan yeterli mi? üzerine 0.8.2 fixini de yaptım ama bir kere bu iki yamadan da belgelerim konamiye konucak türden dosyalar cıkmadı:S diğer bir sorum şu kitserver da eskiden setup olurdu girer install derdiniz okeydi ama şimdi önce attach yapıyoruz heralde sonra setup var ki setupa tıkladıgımızda translate mising cıkıyor oldu mu olmadı mı anlamıyorum yardm??.. 3.konu ise bunları yapmadan önce official 1.3 patchi yaptım ve orda yapılan son transferlerden memnundum bu yama bunun üzerine kurulabiliyor anlattığınız kadarıyla ama ne kadar sağlıklı oluyor? Ve herşey bi yana tüm setupları fln yapmama rağmene oyuna pesedit.exe den girmeme rağmen oyunda logolar hala aynı isimler bozuk neden ben bunu başaramadım bir yol gösterebilirmisiniz?? Son son bir soru geliyor: pesedit.com aptchi hakkıyla yüklemek için yani en düzgün haliyle şu sıra doğru mudur yeterli midir 1-v0.8 patch 62mb) 2-v0.8.2 fix 3-v1.4 4-v1.4.1fix 5-v1.5patch.. Yoksa aradaki 1.4 ü atlayıp direk 1.5 kurulabilir mi? Ki ben direk 0.8 den başlandığında bir çok temel eklentinin eksik kalacağını düşünüyorum. Kafam gerçekten karışmış durumda. Bu konuyu gerçekten bilen ve gönül vermiş arkaşların sağlam ve basit anlatımlarını bekliyoruz şimdiden çok teşekkürler...

Bu sayfanın derlenmesi de çok çok güzel olmuş hagi'mize sonsuz teşekkürler;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 21 Ocak 2010; 17:16:33 >

• Linkler güncellenmiştir, ve yenilenmeye devam edecektir.
    Devrim Yaması v2 ve GA Patch 1.06 eklenmiştir.
    Yamaları ilk mesajımda bulabilirsiniz.
    Keyifli oyunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel
    Konu harika olmuş. Eline sağlık..

Teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart
    PES 2010 Gamingaccess Community Patch 1.00 RC5 yaması 1.3 uyumlu mu acaba ?

Hem PES 2010 Gamingaccess Community Patch 1.00 RC5 hemde RC6 1.3 ile uyumludur.

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye
    ben oyunu internetten yeni indirdim. hangi yamayı kullanayım?

Valla birçok alternatif mevcut, hangisini istersen onu kurabilirsin.
    Ben uzun zaman PESedit yamasını kullandım ve çok memnunum.
    Şimdi Devrim Yaması v2 çıkmış, onu denicem; bizim sitenin yamasıdır, çok güzel olduğu söyleniyor.
    Ayrıca GA Patchlerde iyidir...
    Hangisi senin zevkine hitap ediyorsa, onu kur

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!
    skysport tabelayı indircemde. skorboard her maç ta aynı oluyor dimi ?

Kullanmadığım için bilmiyorum, ama olması gerektiğini düşünüyorum...

quote:

Orijinalden alıntı: legend86
    Daha derli toplu olmuş bu topik.Kendi kitserverımı patch paketimi oluşturdum.Oyun gayet güzelleşti.

Çok teşekkürler sağol.

quote:

Orijinalden alıntı: Firenze
    TSC'nin yaması çok güzel.Tezahüratlar falan on numara

Devrim Yaması v1'den mi bahsediyorsun?
    Eğer öyleyse haklısın, gerçekten çok güzeldi.
    Şimdi Devrim Yaması v2 çıktı, istersen birde onu dene?
    v1deki oyundan atma problemleri giderilmiş ve birçok yenilik eklenmiş oyuna.
    Ben vakit bulduğumda kuracağım, ama işten vakit kalmıyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILoveYouHagi -- 21 Ocak 2010; 16:59:58 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.