Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2010 - CIKTI (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.574
Cevap
0
Favori
84.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yokmu bir babayiğit online deneyecek biraz gaz verelim
  • Online deniyemezler resmi açılmamış duyduğum kadarıyla resmi çıkışta açılır tahmin ediyorum
  • Tv 2 kamerası mı ne var çapraz gösteriyor kaleyi fakat maalesef zoom'u biraz fazla,keşke zoomu ayarlayabilsek ama ona rağmen bayağı zevkli oldu oyun bu kamerada severek oynuyorum şu an pes 2010'u
  • Birde dikkatimi çekti saha küçük sanki ya ne bileyim rahat oynama alanı yok sanki kameradan gibi geliyor bana ama nedense küçük mü geldi oyuncuların boyutlarımı büyük ama bi sorun olduğu kesin, nerede bilmiyorum şuanlık
  • Sabri Aynı Birebir Berberçırağı olarak yapmışlar çok beğendim SS ekleyeceğim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSN_vs_XBOXLive -- 21 Ekim 2009; 22:15:02 >
  • Bence kale boyutu top fiziği oyuncuların boyu saha boyutu herşey yerli yerinde

En büyük eksiklik animasyonlar bir de gece modu karanlık fifa 09 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bence kale boyutu top fiziği oyuncuların boyu saha boyutu herşey yerli yerinde

En büyük eksiklik animasyonlar bir de gece modu karanlık fifa 09 gibi

Bilmiyorum vallahi ama küçük gibi biraz bunu demodada farketmiştim. Oynayıştada sorunlar olduğu için (yani eski PES oyun motorundan devam edildiği için) ordanda bi sorun olabilir rahatça istediğinizi yapamıyorsunuz oyunda çünkü. Aklınıza gelen atakları şekillendiremiyorsunuz FIFA'daki gibi maalesef.

İnşallah 2011'de oyun motoru TAMAMEN değişir ve gerçekçi görünür artık değişmeleri lazım PSOne'dan beri aynı oyun motoru olmaz ki ama ...

...Ama herşeye rağmen oynanır bu oyun ya yeni eklenen özelliklerle felan gayet iyi bi oyun olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio Auditore -- 21 Ekim 2009; 14:46:00 >

• Yapay zeka çok iyi pro'da oynuyorum çeyrek finalde fiorentinaya elendim 1-1 ve 2-0 ile çapraz kamerada oynamaya alışmaya çalışıyorum çok tuhaf ama zevkli oldu.

Demek istediğim yapay zeka hep farklı goller atıyor bana uçan kafalar çaprazdan şutlar uzaktan şutlar gol yiyince seviniyorum o kadar diyeyim,fifa'da ise yapay zeka berbat gollerin %90'ı kaleci ile karşı karşıya atıyorlar pes'de ise değişik değişik...
  • oyun u ya ne zaman çıkıyo bilen varmı arkadaşlar..
  • 3 Kasım 2009.
  • 23 Ekim 2009
  • IGN'de benim verdiğim tarih yazıyor sen nerden baktın?
  • Oyun motoru seneye değişiyormuş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSN_vs_XBOXLive

Sabri Aynı Birebir Berberçırağı olarak yapmışlar çok beğendim SS ekleyeceğim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ademirell

oyun u ya ne zaman çıkıyo bilen varmı arkadaşlar..

23 ekim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaatliBomba -- 21 Ekim 2009; 16:04:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Claus Von Stauffenberg

quote:

Orijinalden alıntı: ademirell

oyun u ya ne zaman çıkıyo bilen varmı arkadaşlar..

EA Sports tarafından tüm konsollar ve PC için hazırlanan futbol oyunu FIFA 10'un çıkış tarihi belli oldu. Buna göre oyun, 2 Ekim'de Avrupa'da, 20 Ekim'de de Amerika'da raflarda olacak. FIFA 10, özellikle PS3 ve Xbox 360'da geliştirilmiş grafik ve fizik özellikleri sunuyor.

FIFA 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

IGN'de benim verdiğim tarih yazıyor sen nerden baktın?

ign 'de zaten 23 ekim yazıyor , sn US çıkış tarihini söylüyorsun
  • Açıkçası Pes'in oyuncu ortalamarı Fifa'nınkilere göre daha tutarlı bence. Yalnız Messi maksimum kaç oluyor bilmiyorum 2 maç attığımız için, 90 falan olmalı hani de göremedik 90'ı . Hele Valdes 72 mi 74 mü ne, ellerine sağlık valla

Tabi oynanış olarak aynı şeyleri söyleyemicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 21 Ekim 2009; 16:48:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogush815

quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

IGN'de benim verdiğim tarih yazıyor sen nerden baktın?

ign 'de zaten 23 ekim yazıyor , sn US çıkış tarihini söylüyorsun

Adam da U'ya ne zaman çıkıyor diye sormuş zaten US=United States=Ntsc-U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Ekim 2009; 17:05:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_girit

Cevremde her zaman en iyi oynayan Pes oyncusu olarak ve en deli PES fanatiği olarak gosterildim, ( benim cevremin kralı olmak cok hos bir duyguydu ) taaaaaki gaza gelip, Xbox alıp, Fifa09 ile tanısana kadar,

Benim iddaam sudur; Gercek bir Pes oyuncusu ( iyi oynayan ve hem futbolun hem de Pes'in hissiyatını anlayanlardan bahsediyorum ) Fifa 09 oynayıp ustune Fifa 10 a sans verirse bir muddet " Ya ben nerelerdeymişim 2 senedir" diye icinden geicrmemesi ve Fifa'ya baslamaması icin hicrbir sebep yoktur,

Fifa 10 icin yorumum ; "Yıllardır Pes'in ( ozellikle Pes 6 nın ) bana verdigi oyun ici hissiayt ile Fifa'nin oyun kurgusu birleşince ortaya bir şahaser çıkmış"....

Bunu anlamak istemeyenler illaki olacaktır, onlara sadece sunu soyleyebilirim " Bu çocuğa çok üzülüyorum" :P

anlayana...

+1

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.