Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2010 - CIKTI (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.575
Cevap
0
Favori
84.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Orijinalden alıntı: ekiskalibur

quote:

Orijinalden alıntı: m_girit

Cevremde her zaman en iyi oynayan Pes oyncusu olarak ve en deli PES fanatiği olarak gosterildim, ( benim cevremin kralı olmak cok hos bir duyguydu ) taaaaaki gaza gelip, Xbox alıp, Fifa09 ile tanısana kadar,

Benim iddaam sudur; Gercek bir Pes oyuncusu ( iyi oynayan ve hem futbolun hem de Pes'in hissiyatını anlayanlardan bahsediyorum ) Fifa 09 oynayıp ustune Fifa 10 a sans verirse bir muddet " Ya ben nerelerdeymişim 2 senedir" diye icinden geicrmemesi ve Fifa'ya baslamaması icin hicrbir sebep yoktur,

Fifa 10 icin yorumum ; "Yıllardır Pes'in ( ozellikle Pes 6 nın ) bana verdigi oyun ici hissiayt ile Fifa'nin oyun kurgusu birleşince ortaya bir şahaser çıkmış"....

Bunu anlamak istemeyenler illaki olacaktır, onlara sadece sunu soyleyebilirim " Bu çocuğa çok üzülüyorum" :P

anlayana...

+1

Çok güzel özetlenmiş gerçekten, henüz konsoldaki fifa ile tanışmamış arkadaşlarımı konsolda fifa ile tanıştırdım. Ardından pes oynadık ve Fifa'dan sonra pek memnun kalmadılar, 1i hariç :).

Gerçekten güzel açıklamışsın .. Geçen sene pcde doğal olarak PES2009 oynuyorduk turnuvalar yapıyorduk .. Anıl Temiz iyi bir pesçidir kendisi pesin tüm oyunlarını çıkar çıkmaz hemen edinir pc'sinde oynar .. Xbox'u aldım bize geldi merak etmiş pes10 demonun pcve xbox arasında bi farkı varmı diye çünkü 2009'a nazaran 10'u çok beyeniş herneyse taktım 1 maç yaptık 2. maçımdı 1-0 yendim barçayı çok tatsız tussuz bi maçtı dedim ki gel seni başka bir futbol oyunuyla tanıştırıyım .. neymiş o dedi FİFA10 dedim olum biliyorum diyicek oldu dedim xboxta fifa pcdeki fifaya benzemez ama bi dene .. peki tak dedi 3-4 maç yaptık hepsinde fark attım ama yavaş yavaş farkın sayısı azaldı sonra bir Liverpool - Arsenal maçı yaptık 4-0 önde görütürodu maçı yağmurlu güzel bir maç oluyodu onun açısından ve sahneye robin van persie çıktı arka arkaya 3 gol birden attı skor 4-3 oldu atak üstüne ataktı arsenal araya bi top attım persie vurdu direkten döndü hop oturuo hop kalkıyoruz ama resmen kaptırdık kendimizi maça sonra bi pozisyonda teo 2 çalım attı çaprazdan bi orta açtı top kaleciyi geçti çizginin hemen önünde kaleye paralel sekti top orda persie vardı ve yağmurlı çimde top hızlazndı 90+'dı ve gol kaçtı oynadığım en muhteşem maçtı ve gerçekten futbolun tüm gerekleri vardı ...

Anlatmaya çalıştığım özünde şu 2 gün sonra Anıl bize yine geldi ben Resident Evil 5 Oynuyodum o izliyodu 10-15 dk. beklettim bunu verdiği tepki tam anlamıyla şuydu '' Olum tak şu Fifayıda maç atak ''

Hala Fifa oynamamış aradaki farkı veya farklı tatları olduğunu anlamamış ben fifa oynamam arkadaş PESçiyim ben diye innnnnnnnat edenlere sinnir oluyorum ... Ben bu yazımda Fifacıyım çok açık ama emin olun pes10 demo çıktığı gibi indirdim ... Haftasonu kadıköye yolum düşsün modlarını merak ettiğim için PESi alıcam ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Merhabalar,

Burada fanatiklik yapıp insanların huzurunu kaçıran bazı arkadaşlar hakkında oldukça fazla şikayet almaya başladım. Yaptığım incelemeler doğrultusunda da şikayet eden üyelerin oldukça haklı olduğu görüyorum.

Forumda durmadan kendi düşüncenizde olmayanlarla dalga geçmek, beğenmediğiniz bir şeyi karalamak, sırf laf sokmak adına forumu kirletmek gibi davranışlara asla müsamaha gösteremeyiz. Bu sebepten dolayı, bu tür davranış içerisinde olmakta ısrar eden üyelerin, rütbesi ister onbaşı, isterse yarbay olsun, bölüme mesaj atımları süresiz olarak kapatılacaktır.

Donanım Haber forumlarında kimsenin bir başkasının huzurunu kaçırmaya hakkı yoktur.

Bu hatırlatmamı ciddiye almanız dileğiyle... İyi günler.

teşekkür ederiz
  • Arkadaşlar oyun banada demodan farklı geldi, oyun daha akıcı ve daha zevkli... Ama bir olmamışlık havasından nedense kurtulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graffitti

Arkadaşlar oyun banada demodan farklı geldi, oyun daha akıcı ve daha zevkli... Ama bir olmamışlık havasından nedense kurtulamıyorum.

O hava tüm oyunu sarmış durumda maç içinde o hava yüzünden bıkıyorum gerçekten PES 2009'da bile böyle olmadı nedense bilmiyorum oynadıkça alışacakmıyım ama çok sıkıyor beni oyun zar zor oynuyorum çok acaip bi oynayışı var oyunun...
  • Xbox da online nasıl arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CK07

quote:

Orijinalden alıntı: graffitti

Arkadaşlar oyun banada demodan farklı geldi, oyun daha akıcı ve daha zevkli... Ama bir olmamışlık havasından nedense kurtulamıyorum.

O hava tüm oyunu sarmış durumda maç içinde o hava yüzünden bıkıyorum gerçekten PES 2009'da bile böyle olmadı nedense bilmiyorum oynadıkça alışacakmıyım ama çok sıkıyor beni oyun zar zor oynuyorum çok acaip bi oynayışı var oyunun...

Seneye artık...
  • online deneyebilen var mı arkadaşlar ben dün gece denemiştim "your game is not compatible" dedi.
  • İğrenç ötesi,salak salak,kanser suratlı gibi sözcüklerle kurulan cümleler eleştiri olarak değerlendirilemez.Eleştiri ve hakaret sözcüklerinin anlamlarını araştırmanızı tavsiye ediyorum.Önce düzgün cümle kurmayı öğrenin.Hakaret etmeden cümle kurmak bu kadar mı zor?Nedir bu hırs anlamadım.Ea ile ticari bir bağım olsa bile bu kadar saldırgan bir üslup kullanmam.Ne kazancınız var ne de zararınız.O zaman bu hırsın sebebi nedir anlamıyorum.Bir çeşit fb gs rekabeti yaratmaya çalışıyorsunuz anlaşılan.Bakın eğlencenize, gerginliğe gerek yok.

Pes konusunu takip eden insanların sizin eskiden ne oynadığınızı, şu anda ne oynadığınızı yada amca oğlunuzla yaptığınız değerlendirmeleri merak ettiklerini zannetmiyorum.Msn'de değilsiniz,forumdasınız.O bakımdan ben alemin kralıydım, pes'in prensiydim ama artık fifanın şövalyesiyim sizde bırakın pesi temalı pes 10 başlığıyla ve oyunuyla hiçbir ilgisi olmayan iletileri ısrarla göndermeye devam etmenizin hiçbir mantığı olmadığı açık bir şekilde ortada.

Ayrıca yukarda yazdığım sözcükleri kullanacak kadar nefret ettiğiniz bir oyunu neden ısrarla oynamaya ve hakkında konuşmaya devam ediyorsunuz bunuda anlamıyorum.Kendinize bu kadar işkence etmeyin.Size oyunu zorla mı oynatıyorlar?
  • Sitede resmi çıkış tarihinden önce bir oyuna ait ekran görüntüsü koymak yasaklanmıştı.Resmi çıkış tarihinden sonra da hiç kimse ekran görüntüsü vb. materyal paylaşmamaya başladı,ilginç.
  • Fifa 10 bence bu sene Pes 10'u geçmiştir.

Oynanış akıcı,atmosfer ve top fizikleri Fifa'da daha iyi,2 oyunda da berbat ötesi olan ortak öğeler ise spikerKoymasalarmış olurmuş

Ha şu da var ki,2 oyun da günümüz video oyun standartlarında yetersizler,bunu ister futbol oyunu bekleyenlerin ölçüt düşüklülüğüne,ister bu 2 firmanın beceriksizliğine bağlayın orası sizi ilgilendirir,ancak yıl nerdeyse 2010 ve 2 oyun da benim bekledğim düzeyde değil.

Ben Nba 2k10 ile devam...2k serisindeki maç atmosferinin ve kalitenin yarısı bu 2 futbol oyununda olsa tadından yenmez.
  • Fifa da herşey varda bir tek şey eksik be kardeşim oynanış kendinizi boşuna kandırmayın bu sene pes oynanışta fifayı ezmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Fifa da herşey varda bir tek şey eksik be kardeşim oynanış kendinizi boşuna kandırmayın bu sene pes oynanışta fifayı ezmiştir

Dostum kendi fikrim diye belirtsen iyi olur, çünkü FIFA'nın en ezici yanı oynayıştır. Çoğu oyun sitesinden de 9.0 almıştır, PES ise 7.5'lerde kalmıştır.

Ama herşeye rağmen hergün PES 2010 oynuyorum gene açık gene oynuyorum kötüde olsa oynatıyor oyun kendini PES adı yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CK07

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Fifa da herşey varda bir tek şey eksik be kardeşim oynanış kendinizi boşuna kandırmayın bu sene pes oynanışta fifayı ezmiştir

Dostum kendi fikrim diye belirtsen iyi olur, çünkü FIFA'nın en ezici yanı oynayıştır. Çoğu oyun sitesinden de 9.0 almıştır, PES ise 7.5'lerde kalmıştır.

Ama herşeye rağmen hergün PES 2010 oynuyorum gene açık gene oynuyorum kötüde olsa oynatıyor oyun kendini PES adı yetiyor

Dediğin gibi olsun kardeş senimi kırcam ama gerçek bu ps1 den beri fifanın herşeyi iyi olmuştur ama hep oynanışta pes'e geçilmiştir 2008-2009 hariç
  • FIFA-PES olayını geçin de; PS3 ve 360 versiyonları arasında dağlar kadar fark var. PS3'te grafik inanılmaz kötü, tırtıklı, dokular çok çirkin, her terafta kırılma var. 360'da görüntü çok şahane gözüküyor. Ne bir kırılma ne bir çirkin kaplama görmedim. PC'de 360 port old.dan PC'de de güzel olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the Shadows

FIFA-PES olayını geçin de; PS3 ve 360 versiyonları arasında dağlar kadar fark var. PS3'te grafik inanılmaz kötü, tırtıklı, dokular çok çirkin, her terafta kırılma var. 360'da görüntü çok şahane gözüküyor. Ne bir kırılma ne bir çirkin kaplama görmedim. PC'de 360 port old.dan PC'de de güzel olacaktır.

PC de oyun Xbox a göre kötü. Her iki versiyondada 5-6 maç yaptım. LCD tv etkisiyle zaten Xbox ta konstrast ve renkler daha iyi. PC de yine çok sade grafikler. Onun dışında PC de grafikler daha kötü geldi bana. Top olsun, fileler olsun vb.

Ama Xbox ta harika olmuş.

PS3 te daha oynamadım cumartesi oynıcam ama herkes tırtıklı diyo. Pes 2009 da tırtıklıydı
  • Bu olay malesef Ps3'ün antialiasing özürlülüğünden kaynaklanıyor.

Pro Evolution Soccer 2010 - CIKTI

Burada özellikle stadyumun çatı kısmında aa eksikliği belli ediyor.
  • Bugün oyunu denedim, arkadaşımla bir maç yaptım Become A Legend'a baktım ve oyunu kapattım. Bu sene hiçmi hiç olmamış kafayı yedirtir bu oyun adama ne adam geçebiliyorsun ne gol atabiliyorsun kısaca çok saçma birşey çıkmış ortaya isteyen varsa oyunu hediye edebilirim bu sene 1 kere bile oynamam bu oyunu.
  • Ya grafikler ps3 te sanki cell shade gibi. Oynarken dikkat ettimde futbolcuların etrafı siyah ince bir çizgiyle çizilmiş. Yukarıdaki Xbox resiminde bu yok ama ilginç gerçekten..
  • online konusunda yardımcı olacak yok mu ? lag oluyor mu deneyen var mı
  • master lıgde sampıy9onlar lıgıne katılabılıyormuyuz? yoksa sampıyonlar lıgı ayrı bır modmu??
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.