Şimdi Ara

### PRİVATE SERVER KURMAK DETAYLI ANLATIM ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
28.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlord -- 20 Ocak 2009; 15:12:37 >

• sagol isime yardı tam aradıgım sey
  • ujköjh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlord -- 20 Ocak 2009; 15:14:07 >
  • **** Olan Yerlere R-apidshare yazılacak (-) kaldırın
  • adsgdffhgjghj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlord -- 20 Ocak 2009; 15:14:32 >
  • copy paste yapmışsın eski konudan

paylaşım yok zaten forumda vardı

bide utanmadan bugün hazırladım diosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lounge Act -- 4 Kasım 2006; 13:45:29 >
  • wildlord sen beramustaki wildlord musun ben doctorfuch ardreamda az takılmadık :D
  • Alıntı yazdıgımı yazacaktım Kusura bakma evet Ben wildlord ama banlandım 75 oldum Hunterda 75 Skillini cakınca 80 sandılar Ve gm ye Quest bugdan 80 oldu dediler 30 günlük ban yedim ve Gold Pre ninde Son günüydü yani bitti ban yedim
  • aa sen nası oldun o kadar yaa boşuboşuna ban yemişin geççmiş olsun .. 1 ay sonra çok ii olurusn bence sen okçu olma asas ol ...
  • :D
  • güzel paylasım downloada basladım saol........
  • db yi indiremedim site almanca başka yerdede bulamadım yardım pls msn i ekledim
  • dostum ben serverımı kurdum ama bisorunumvar aı server felan onları ayarlıyamadım sürücü yok veri kaynagı yok gibi hatalkar veriyo eger sende kayıtlı dosyaları varise upload edebilirmisin bu konuda yrdcı olursan sevinirim

not:login ekranı geliyo ıd şifre yazıyorum login ekrarnı gidiyo yaatıkla bakışıp kalıyorus hiç bişey olmuyo
  • güzel döküman düşünmen bile çok güzel upload etmen harika
  • ya db yi indiremedik 404 hatası veriyor şu dostatıda rapid e atarmısın yada başka nerden bulabiliceğimizi yazarmısın lütfen tüm dosyay indirdim emeğim boşa gidicek sölemessenyada bu dosyaya gerek olmadanda yapabilirmiyim anlatılanı cvp acillll
  • emeğine sağlık tşkler bnde yapayım kndi serverımı sonra tek başıma lvl kasarım
  • emege saygıı
  • Su an arkadastayım eve geliyim DB yi rapide atarım
  • ççok saoll paylaşım için

emeğe saygı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.