Şimdi Ara

Prisoners (2013) | Hugh Jackman - Jake Gyllenhaal (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu farklı yerlerden bağlayıp işelemeleri çok iyiydi gerçekten.Hugh jackmanda çok başarılıydı sinirli halleri tam oturmuş role.

Tam anlamadığım yılan besleyen adam kimdi? neden kaçırılan kızların kıyafetlerini çaldı? ve neden labirentle kafayı bozmuştu? kadının gerçek çocuğu diyeceğim ama çocukları olmuyor diye alexi (kaçırıp) evlat edinmişler.Belkide küçükken kaçırıldı bunlar tarafından bulmacaları çözüp serbest kaldı.Tüm yaptıkları belkide o zaman yaşadığı şoktan ötürüde olabilir, takıntı yapmış sanırım o aileyi ve yaptıklarını.Sonuda hiç beklenmedik olmuş.
    Sonuç itibariyle her nekadar kafa karıştırsada kesin izlenmesi gerek bir film, çok başarılı buldum.

8/10

• İzlediğim en iyi filmlerden harikaydı Olaylar öyle bir gelişiyor ki insan sıkılmıyor.Herkes izlemeli.
  • çok güzel filmdi, oyunculuklar cidden döktürmüş her şey yerli yerindeydi. izlemeyen düşünmeden izleyebilir şahsen.
  • Beklediğimden iyi çıktı film izlemeyenlere tavsiyedir..
  • listemde ilk sırada
    dh de çok övülüyor,ümitliyim
  • Çok güzel bir filmdi.

Hugh Jackman ve Jake Gyllenhaal'ın oyunculuk performansları mükemmel.
  • aldım listeye çok övülmüş
  • Az önce izledim. Çok beğendim. Sonuna kadar merak ettirdi. Oyunculuklar zaten harika. Yılın en güzel filmlerinden olmuş. İzlenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Konuyu farklı yerlerden bağlayıp işelemeleri çok iyiydi gerçekten.Hugh jackmanda çok başarılıydı sinirli halleri tam oturmuş role.

Tam anlamadığım yılan besleyen adam kimdi? neden kaçırılan kızların kıyafetlerini çaldı? ve neden labirentle kafayı bozmuştu? kadının gerçek çocuğu diyeceğim ama çocukları olmuyor diye alexi (kaçırıp) evlat edinmişler.Belkide küçükken kaçırıldı bunlar tarafından bulmacaları çözüp serbest kaldı.Tüm yaptıkları belkide o zaman yaşadığı şoktan ötürüde olabilir, takıntı yapmış sanırım o aileyi ve yaptıklarını.Sonuda hiç beklenmedik olmuş.
    Sonuç itibariyle her nekadar kafa karıştırsada kesin izlenmesi gerek bir film, çok başarılı buldum.

8/10

az önce izledim taze taze cevapliyim

bob taylor yani intihar eden adam onların elinden kaçan çocuk(karı koca çocuklara labirent bulmacası veriyolar eğer çocuklar çözerlerse onları serbest bırakıyolar sonra geri yakalıyolar tabi ama bu çocuk kaçmayı başarıyo).daha sonra çocuk kafayı yemiş.kendi kaçırılışını canlandırıyor.cesetleri manken olarak kullanıyor.eşyalar için o çorabı falan çaldı işte kan içinde domuz kanı kullanmış.

yılan besleyen adam 16 tane çocuğu öldüren herifti.intihar eden herif takıntı yaptığı için oda besliyor.

çocukları olmuyor diye evlat edinmediler.çocukları olmuş ama kanserden ölmüş.

Ayrıca oyunculuklar muhteşem.cidden çok iyiydiler.1-2 hata dışında gayet güzeldi bence.

En sonda sesi sona getirip izleyin

edit:film o kadar çok ters köşe yapıyorki
    Joy Keller a sen ordaydın diyince acaba Keller mı kaçırdı kızları dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 25 Aralık 2013; 23:29:50 >

• Arkadaşlar cinemaximum adanada felan gözükmüyor 27 aralık çıkış tarihi.
    Varmı istanbulda ankarada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Arkadaşlar cinemaximum adanada felan gözükmüyor 27 aralık çıkış tarihi.

Şimdi Box Office Türkiye sitesine girdim filmin vizyon tarihine bakmak için. Sitede yazdığına göre filmin vizyon tarihi belirsizmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 27 Aralık 2013; 15:07:40 >
  • Az önce izledim.Güzel bir film.Özellikle Hugh Jakman döktürmüş.Tavsiye edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Şimdi Box Office Türkiye sitesine girdim filmin vizyon tarihine bakmak için. Sitede yazdığına göre filmin vizyon tarihi belirsizmiş.

Film 25 Ekim de vizyona girmişti.
  • Çok durağan olmasına rağmen durağanlığı gerilim olarak kullanmışlar. Ben çok beğendim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Film 25 Ekim de vizyona girmişti.

O amerika tarihi olmasi lazim turkiyede 27 aralik deniyor.

• Filmi bugün izleme fırsatı buldum.Taze taze yorumumu yapayım.

Öncelikle oyunculuklar mükemmel denilebilir.En azından başrollerdeki Jackman ve Gyllenhaal kusursuz oynamışlar.Gyllenhaal'in tikli polisi oynaması,her durumda sakinliğini korumaya çalışması harikaydı.Jackman ise çaresizliği ve sinirli halleri çok iyi oynamış.Diğer oyuncular da bu isimlere göre sırıtmıyor.Özellikle Paul Dano çok iyi oynamış.Filmin atmosferi türüne göre tamamlayıcı olmuş diyebilirim.İlk başında kapalı havanın kızlar kaçırıldıktan sonra ve ilk aradıkları zamanlarda sağanak yağmura dönüşmesi ve bir ara kara dönmesi güzeldi.Filmin benim açımdan en büyük ters köşesi Alex'in de kaçırılan çocuklardan birisi olmasıydı diyebilirim.

Sonuç olarak filmi başarılı buldum.Film iki buçuk saat olmasına rağmen sıkmıyor ve verdiği gerilimle seyirciyi baştan sona canlı tutuyor.8.5/10

• Filmin sonu

Adam çukurdan düdüğe üflediği şekilde mi bitiyor?

Yoksa benim izlediğim film mi eksikti :)

Ayrıca film benimde baya hoşuma gitti diyebilirim. Fazla bir yoruma gerek yok zaten yapan yapmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Filmin sonu

Ayrıca film benimde baya hoşuma gitti diyebilirim. Fazla bir yoruma gerek yok zaten yapan yapmış..

öyle bitiyor filmde çoğu kişi beğenmese de benim ağzımda çok güzel bir tat bıraktı

beğenmeme sebebimizse yıllardır hollywood un bizi mutlu sonlara alıştırmasıdır. mısırda kaç kıl kalmışsa hepsini tek tek saymasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Filmin sonu

öyle bitiyor evet. Film kusursuzdu bu arada izlemeyenlere kesinlikle öneririm. Ayrıca bu tarz film önerisi de alabilirim dostlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.