Şimdi Ara

Prison Break mi; Breaking Bad mi? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
2
Favori
34.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Breaking Bad'i bitirmedim ama havasıyla felan Prison Breakten daha çok hoşuma gideceğini sanmıyorum.
  • Prison breake başlamanın zamanı geldi.Haftaya başlarım.

Breaking Bad benim içim koca bir abartı olarak kalıcak.

Tamam güzeldide öyle waaltheer,jeeessee diye üstümüzü başımızı parçalattıracak,herşeyin altına wallther reyyiz,bitchh yazdıracakda bir dizi değil.
    Hatta ilk uç sezonu bildiğin vasat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: güzelfatsam

Prison breake başlamanın zamanı geldi.Haftaya başlarım.

Breaking Bad benim içim koca bir abartı olarak kalıcak.

Tamam güzeldide öyle waaltheer,jeeessee diye üstümüzü başımızı parçalattıracak,herşeyin altına wallther reyyiz,bitchh yazdıracakda bir dizi değil.
    Hatta ilk uç sezonu bildiğin vasat.

Aynen ben de sırf salak fanları yüzünden soğudum yoksa çoktan başlayıp bitirmiştim breaking bad i
  • Breaking bad ilk sezonları ortalama bir diziyken giderek tırmanışa geçmiş ve finalde efsane olmuştur.Prison break ise ortalamanın üzerinde başlayıp ilk iki sezondan sonra çuvallamıştır (Ben takip etmedim bi yerden sonra).Çok az dizi sürekli kaliteyi artırıp finalide güzel yapabilir.Got da düşüşe geçti benim için, kitaptan kopmalar arttı hiç keyif vermio artık:(
  • kesinlikle breaking bad. prison break'e 10 çeker , keser döner sapını da keser
  • Şimdi. Prison breakin yorumlara göre en iyi sezonu 1 olarak algıladım. Ben şu anda 1. sezonun ortalarındayım.Breaking badi de bitiren birisi olarak yorum yapıyorum. Breaking bad dünya tarihinde gelmiş geçmiş tartışmasız en iyi dizidir. Prison break gerçekten çok güzel zevk alıyorum , ama BB nin yanından bile geçemez ya yok öyle bir dizi. Şu sıralar Game of thrones harika ilerliyor adeta BB yi geçecem diye ama hala benim için bir BB degil ama ileride ne olur bilmiyorum bir dizi BB den daha iyi ama bu prison break degil. İYİ GÜNLER
  • aksiyon dersen prison break,beni alsın götürsün dersen breaking bad
  • İki dizi seçime girse eşit sandalyeli koalisyon hükümeti olur yorumlara göre

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buraktom1

hortlatalım :D BB dram dizisidir son sezonunda yükselmiş olan nadir dizilerdendir efsane kesinlikle değildir bb yi açıp bir daha izleyemezsin izlerim diyen kişi kendini kandırır. Ama pb yi açıp saatlerce acaba yeni bölümde ne olucak diye tahmin edersin bb de bu yoktu ilerki bölüm bir kaç bölüm harici ne olcağını biliyorduk. Tabi birde sosyal ortam var pb 2005 yılında çekilmeye başlandı o yıllarda facebook falan bu kadar popüler değildi bir altyazı için belki günlerce bekliyorlardı insanlar bb bu yüzden çok sevildi gençler yabancı diziye başladıklarında bb vardı piyasada normaldir efsane olarak görmeleri ama sormak lazım başta dediğim gibi açıp bir daha izlerler mi? Bir kaç dram sever dışında bb yi 2 3 kez izleyen yoktur. Ama yorumlarda görüldüğü gibi pbyi tekrar tekrar izleyen bir sürü insan vardır. Ha bir de pbnin çekildiği yıllardaki kriz önemli olan dizilerin az sezonla çekilmesi pbnin kaybettiği yer bu zaten eğer o 3. sezon tam bir sezon olsaydı daha iyi bir 4. sezon görebilirdik ama final breakle zaten bekleneni verdi pb. PB bir efsanedir çoğu gencin başladığı ilk gözağrıdır. Bb onun yanına bile yaklaşamaz bir diziyi izlerken sıkılıyorsan kbakma o bir dizidir efsane değildir.

Ben açıp tekrar tekrar izlerim.Bu zevk meselesidir.Öyle tekrar izleyen kendini kandırır laflar hoş değil.Mesela Yüzüklerin Efendisi`ni sıkılıp 1 kere bile izleyemeyen de var.Tüm seriyi 5-6 kere izleyen de.

• Breaking Bad 5. sezondayım Prison Break hiç izlemedim çevrem boş bir dizi olduğunu zaman kaybı olduğunu söylüyor yorumlara göre de bb ile eşit tutulmuş başlamalı mıyım?
  • Prison Break daha hızlı ilerliyor ama Breaking Bad daha bi ağır ama ikisde güzeldir.

• Pb, Bb, Lost ve diğerleri diye ayrılır.
  • Tabiki de Prison Break...

• quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Breaking Bad 5. sezondayım Prison Break hiç izlemedim çevrem boş bir dizi olduğunu zaman kaybı olduğunu söylüyor yorumlara göre de bb ile eşit tutulmuş başlamalı mıyım?

Senin çevren diziden anlamıyormuş. Bence hemen başlamalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Breaking Bad 5. sezondayım Prison Break hiç izlemedim çevrem boş bir dizi olduğunu zaman kaybı olduğunu söylüyor yorumlara göre de bb ile eşit tutulmuş başlamalı mıyım?

Senin çevren diziden anlamıyormuş. Bence hemen başlamalısın

başladım bile 2. sezon 18. bölümdeyim bi Breaking Bad etmez sıktı şimdiden
  • e PB'e henüz başlamış biri olarak ; kesinlikle PRISON BREAK.
    BB ilk 2 sezonda karakterleri tanıtıyor, olaylar başlamıyor bile. Üçüncü sezonda daaha yeni yeni olaylara girilmeye başlanıyor, özellikle Gus karakteri diziye oldukça katkı sağlıyor. İleriki sezonlarda ise estirmeye başlıyor gerçekten. Ama ilk sezonlar oldukça sönük ve sıkıcı, 13 bölümün 2-3ünde atraksiyon oluyor. Ha şimdi birileri gelip bu dizi dram dizisi diyecek, doğru dram ama işleyişi çok ağır ve yavaş. Bu açıdan olumsuz.

Ama PB'e bakarsak daha ilk bölümden olaylara girişiliyor, bu demek değildir ki karakterler tanıtılmıyor , dizi yerine oturtulmuyor. Gerçekten düzgün ve hızlı bir şekilde ilk 2-3 bölümde herkesi tanıyabiiliyor ve diziye ısınır hale geliyorsunuz. Ayrıca çerelzlik bölüm yok denecek kadar az. Hatta yok. Her şey anakonuda ilerliyor, herhangi bir geçirme bölüm yok. Bu açıdan çok büyük avantajlı. Ama gelgeleim olaya diizilerin son sezonları akrıştırılırsa yorum yapamam. Çünkü PB daha bitmedi, ama BREAKIN BADIN BEŞİNCİ SEZONU EFSANEDİR.
    Faka t dedigim gibi şimdilik Prison Break her türlü alır. BENİMÖ GÖRÜŞÜM BU YÖNDE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 18 Temmuz 2015; 22:20:10 >

• Benim için kesinlikle Prison Break. Böyle bir dizi gelmeyecek maalesef bir daha. 3 tane aralarında kıyaslama yapamadığım dizi var Prison Break Dexter Lost. Dexter ilk dizim olduğu için ve beni çok bağlayan etkileyen bir dizi olduğu için belki başkalarına göre PB ve Lostun bir tık altında olsa da ben karşılaştırma yapamıyorum ilk dizim olduğu için.
    PB ile Lostu anlatmaya gerek yok sanırsam

Breaking bad yeni yeni izliyorum ancak efsane bir dizi nasıl ilk 3 sezonu çöpe atar genele bakmak gerek bence
  • İkisini de izletip tarafımı seçeceğim.

Belki de ikisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prison break'e ye başlayacağım ama sanmıyorum bana yetebileceğini

Breaking bad izlediğim en iyi diziydi su ana kadar
  • Breaking Break

şaka bir yana breakin bad ' i izledikten sonra diğer dizilerdeki ne kurgu ne oyunculuklar tat vermiyor.Breaking Bad bana göre gelmiş geçmiş en iyi dizidir.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.