Şimdi Ara

Prins LPG Bakım fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 c180 5 ileri kompressor aracımda prins vsi 2(sanırım) kit takılı.Lpg bakımını yaptıracağım ama Konuştuğum firmalarda fiyatlar değişkenlik gösteriyor.ve bunların hepsi yetkili prins bayisi :)
    1. Firma:2 tip filtre OLDUĞUNU söyledi tek ve çift girişli.tek girisli filtre 130 çift girisli 180 tl +25 lira yol ayarı ücreti
    2. Firma: direk 155 lira fiyat verdi
    3. Firma 135 lira fiyat verdi
    ustalarımın yorumlarını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk bakım 25bin km de ardından 75bin km de bir diye okumuştum buralarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doenitz -- 21 Temmuz 2015; 17:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doenitz

ilk bakım 25bin km de ardından 75bin km de bir diye okumuştum buralarda.

evet hocam ama ben bakım fiyatları için diyorum
  • Amosis kullanıcısına yanıt
    Ne kadar km kullandığınızı yazarsanız ona göre yorum yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

Ne kadar km kullandığınızı yazarsanız ona göre yorum yapılabilir.

27.000 km kullandım

• Amosis kullanıcısına yanıt
    Merhaba Aracınız LPG Bakımını Firmamızda Yapabiliriz, Periyodik Bakım Kontrol ve Ayar İşlemleri Sonrası Tarafımıza Ödüyeceğiniz Rakam 150 TL 'dir .

www.forzaotogaz.com 0 232 207 14 14
  • Merhaba aracima bayramdan once prins marka lpg taktirdim. Fakat lpg tank ve samandranin atiker oldugunu farkettim. Sizce bu normsl mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Muallim

Merhaba aracima bayramdan once prins marka lpg taktirdim. Fakat lpg tank ve samandranin atiker oldugunu farkettim. Sizce bu normsl mi ?

Şamandıra hep övündükleri tomasetto olmalı. Tank ise EVAS marka olmalı.
    Sorsanız prins bunları sağlamıyor vs derler.
  • Hep aynı hikaye. Yok yakıt kalitesi yok tozlu yollar yok bilmem ne. Kimse demiyor ki avrupa çevreyi kirletmemek adına uzun dönem bakım gerektiren araçları zorunlu tuttu diye.
    Ayrıca 2009 yılında 10 ar depo farklı markalardan lpg alarak 10000 km sonunda lpg filtresini keserek açtığımda kaydadeğer hiçbir kirlenme görmemistim.
    Atiker fast sistemin kullanma kılavuzunda 20000 km de bir filtre değişimi gerekli demesine rağmen ustalar her 10000 de filtre değişimine çağırıyorlar.
  • 35000 KM boyunca %80 Milangaz, %20 Opet kullandım. Artık filtreleri değiştirme vakti geldi diye düşünüp internetten filtre siparişi verdim. Filtreleri değiştirdim ve evde merak edip metal filtrenin içini gravür cihazı ile açtım. İnanırmısınız içi tertemizdi. Boşu boşuna filtre değiştirmişim. Sadece Kesici filtresinde, gazın girdiği yerde hafif bir koyulamşa vardı ki bunu da kesici filtresinin yönünü değiştirerek çözebilirmişim.

Gazı iyi yerden alırsanız bence filtre değişimi tam bir para tuzağı. 20000KM filtre değiştirmeye gidiyoruz ve ben 35000KM deki filtrenin halini gördükten sonra artık para tuzağı olduğunu anladım.
  • 2010 Model Toyota Corolla 1.6 Tam Otomatik aracım için hangi marka lpg daha uyumlu ve tasarruflu olur? Bilgi verirseniz sevinirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.