Şimdi Ara

prins dönüşüm kiti hakkında (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
43
Favori
547.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiğimiz ilk lpdi adını vialle kullanmıştır ,ve ana şeması resimdeki gibidir ,

daha önce belirtildiği gibi, lpg sektöründe , italyanlar Hollandayı bir adım geriden takip etmektedir,

brc bunun benzeri veya kopyası mıdır?

prins dönüşüm kiti hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRINS ANKARA -- 25 Ocak 2012; 17:03:02 >

• selamlar foruma yeni üye oldum konuyu görünce benimde sorularıma cevap olur diye düşündüm

aracıma dün prins marka lpg taktırdım maslakta tcs diye bir bayisinde durum şu şekilde

bugün garanti belgesine bakarken tank markası atiker yazıyodu bagajı açtım simit tank gerçektende atiker hemen servisi aradım durumu anlattım prinsin kendi tankı olmadığını tank üretmediğini sadece kit ürettiğini söylediler ama benim miğdem bulandı bikere araştırma yaparken bu konuya denk geldim. daha sonra türkiyeye 3-4 marka dışında tank sokulmadığını vs söyledi benim 55 litre büyük tip bir tank şimdi sorum bu tankın prins kitimle bi uyumsuzluğu vs sorunu olurmu telefonda bana söylenenler doğrumu yani prinsin gerçekten kendi tankı varmı yokmu ? yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • Sayın Onurdestan,

Bilindiği üzere Mercedes bir araçta, Michelin ,Goodyear veya lassa...bir lastik olabileceği gibi Prins'de de başka markalarda tanklar olabilir,
    ancak şu ara İpragaz'ın Evas tankları Prins'le beraber montaj edilmeye başlandı,

saygılarımızla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRINS ANKARA -- 25 Ocak 2012; 0:22:24 >
  • cevabınız için çok teşekkür ederim bana söylenen büyük tip tank istediğim için bu tankın kullanıldığı. ben sadece bana bi uyumsuzluk yada sorunu olurmu diye merak içindeyim siz atiker tank hakkında ne düşünüyorsunuz şamandıra ve gaz seviyesinin doğruluğu konusunda sıkıntı yaratırmı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdestan

selamlar foruma yeni üye oldum konuyu görünce benimde sorularıma cevap olur diye düşündüm

aracıma dün prins marka lpg taktırdım maslakta tcs diye bir bayisinde durum şu şekilde

bugün garanti belgesine bakarken tank markası atiker yazıyodu bagajı açtım simit tank gerçektende atiker hemen servisi aradım durumu anlattım prinsin kendi tankı olmadığını tank üretmediğini sadece kit ürettiğini söylediler ama benim miğdem bulandı bikere araştırma yaparken bu konuya denk geldim. daha sonra türkiyeye 3-4 marka dışında tank sokulmadığını vs söyledi benim 55 litre büyük tip bir tank şimdi sorum bu tankın prins kitimle bi uyumsuzluğu vs sorunu olurmu telefonda bana söylenenler doğrumu yani prinsin gerçekten kendi tankı varmı yokmu ? yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

öncelikle merhaba sizin

taktırdıgınız prins kiti ile takılan tankın bir uyuşmazlık veya sorun teşkil etmez gönül rahatlıgı ile aracınızı kulanabilirsiniz

• içim çok rahatladı çok teşekkür ederim
  • Evas ı inceledim kaliteli ürüne benziyor..Türkiye de üretiliyor firma yabancı menşeeli mi türk firması mı bilmiyorum..

http://www.evas.com.tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRINS ANKARA

bildiğimiz ilk lpdi adını vialle kullanmıştır ,ve ana şeması resimdeki gibidir ,

daha önce belirtildiği gibi, lpg sektöründe , italyanlar Hollandayı bir adım geriden takip etmektedir,

Lpdi Sistemin ismi Hocam Vialle sistemini Brc Kopyalaması mümkün müdür??

Brc lpi Kullanmış Oldu Malzemelerle !! İcom Vialle Prins Gfi Ürünlerini karşılaştırma imkansızdır!!

Forum sitelerde yorum yapan arkadaşlar Brc Lpdi Hangi şartlarda test etmişler montaj yapmışlar da Yorum Yapıyorlar!!!

• Koskoca BRC firması yapmadığı ürünü neden yaptım desin ki?? Direct enjeksiyonlu araçlar için BRC nin lpdi denilen kitleri ürettiğini prosedürleri hallettikten sonra en kısa zamanda montajlara başlayacaklarını söylüyorlar..
    Faruk Sevgili Bey, mavidenizler 2a vs.. adamlar italya da montaj yapılan yere gidip kendi gözleri ile görmüşler...
  • merhaba, auris 2012 1.6 comfort extra valvematik 132 motor. aracımıza prins uygunmudur.hangi modeli uygundur. tesekkurler.
  • Valvematik motorlara Prins VSI ile dönüşüm yaptırabilirsiniz,

saygılarımızla,
  • profesyonel pazarlama tekniklerinde tüketici' de beklentiyi canlı tutmak önemlidir,eğer bu beklenti canlı tutulmazsa, tüketici o markadan umudunu kesip diğer markaya yönelebilir,
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdestan

selamlar foruma yeni üye oldum konuyu görünce benimde sorularıma cevap olur diye düşündüm

ufuk beyin söylediklerine ekleme yapmak gerekirse tabi iznine baş vurarak:))

türkiyede hemen hemen her prins montajcısı atiker tank ve şamandra kullanır. ve aksam listelerindede mevcut olmakla beraber takılmasında sakınca görülmez.. yani içiniz rahat olsun .. taki ipragaz evas tank dışında aksam listesine başka marka tank eklemediği müdetce bu tür tankların kullanılmasında sakınca yoktur..

• quote:

Orijinalden alıntı: mybestfriendim

İzmire gelirse gelmeden önce haber verirseniz sevinirim..

Sayın Mybestfriendim,

6-11 Şubat tarihleri arasında "direct liqui max "montajı yapılmış Passat 1.4 TSI ege bölge'de olacak,
    rahatlıkla görüp test edip tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz,

irtibat için Murat bey 05336019097,

saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prins Recep

quote:

bildiğimiz ilk lpdi adını vialle kullanmıştır ,ve ana şeması resimdeki gibidir ,

Brc lpi Kullanmış Oldu Malzemelerle !! İcom Vialle Prins Gfi Ürünlerini karşılaştırma imkansızdır!!

Forum sitelerde yorum yapan arkadaşlar Brc Lpdi Hangi şartlarda test etmişler montaj yapmışlar da Yorum Yapıyorlar!!!

Ustam Yurtdışını sen iyi bilirsin,

kopyalayabilecek olsa veya o teknolojiyi daha önce yaratabilseler Hollanda menşeeli Teleflex'i satın alırlarmıydı?

bu arada direk benzin enjektöründen lpg kullanan sisteme Prins'in verdiği terim ya da isim "direct liqui max"dır,

bildiğimiz viallle 'nin bu sisteme verdiği terim ya da isim "lpdi" 'dir,

internette lpdi yazınca da her yerde vialle çıkıyor,

• kısaca lpi ,açılımı " liquid propan injection " türkçesi "sıvı propan enjeksiyonu",

sıvı lpg 'yi lpg enjektörlerinden emme manifoltuna verir ,

lpi benzin enjektöründen lpg vermez,

"lpi" kesinlikle Prins "direct liqui max"ın karşılığı değildir!

Prins "direct liqui max" benzin enjektöründen lpg verir,

eğer forumlarda yazılan brc'nin lpi sistemi bu ise ,yani sıvı lpg enjektörü kullanıyorsa?

getirecekleri lpi sistem Prins'in "direct liqui max" ın yine bir adım gerisindedir,

saygılarımızla,
  • quote:

Valvematik motorlara Prins VSI ile dönüşüm yaptırabilirsiniz,

saygılarımızla,

fiyat ve ödeme şartları nedir.
    ve simit tank olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybestfriendim

Koskoca BRC firması yapmadığı ürünü neden yaptım desin ki?? Direct enjeksiyonlu araçlar için BRC nin lpdi denilen kitleri ürettiğini prosedürleri hallettikten sonra en kısa zamanda montajlara başlayacaklarını söylüyorlar..
    Faruk Sevgili Bey, mavidenizler 2a vs.. adamlar italya da montaj yapılan yere gidip kendi gözleri ile görmüşler...

Ürünü Yapmadı demiyoruz ki yapmış oldu sistemi hangi şartlarda Test etmişler'de!! yorum yapıyor ??

Devre pompaları Kaç Devirlerde Giriş cıkış yapıyor??

Hangi Araçlara Uygun Kitleri Mevcut ??

Üretmiş Oldu Parcaları kim üretiyor ?? Kalitesi Ne derece üretilmiş ??

3 5 Resime Bakarak Yorum Yapmak ne kadar dogru sizce??

biz 100.00 Km Kendimiz test etmeden konuşmuyoruz bunlar işkembeden atıyorlar!!

sıvı sistemleri 10.04.2012 dünya piyasına cıkacak net olrak bakalım kim daha iyi biliyo birlikde görecez

sizin koskoca diye anlatırdınız Brc SHV Gas Sadece United Kingdom,da bulunan şirketinin 3'de 1 olamaz ne koskacası

Faruk Sevgili Bey, mavidenizler 2a vs.. Eğitim altık ve sistemi biliyoruz diyorlarsa buyursun gelsinler Konu bakalım Ne Kadar Hakimler..

Özencler senin orjinal Brc Dedin Parcalarla İtalyadan Getirdiğim parcalar çok farklı Yeni bir konu acıyorum senin orjinal parcalarla karşılaştırma yapacam!! bakalım kim orjinal yapıyor..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prins Recep

quote:

Ustam Yurtdışını sen iyi bilirsin,

kopyalayabilecek olsa veya o teknolojiyi daha önce yaratabilseler Hollanda menşeeli Teleflex'i satın alırlarmıydı?

bu arada direk benzin enjektöründen lpg kullanan sisteme Prins'in verdiği terim ya da isim "direct liqui max"dır,

bildiğimiz viallle 'nin bu sisteme verdiği terim ya da isim "lpdi" 'dir,

internette lpdi yazınca da her yerde vialle çıkıyor,

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prins Recep -- 27 Ocak 2012; 0:58:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan051

quote:

Valvematik motorlara Prins VSI ile dönüşüm yaptırabilirsiniz,

saygılarımızla,

fiyat ve ödeme şartları nedir.
    ve simit tank olur mu?

Eğer yeri müsait ise olur,tavsiye fiyatı 2.450 10 taksit,
    valve matic Rav 4 'e 244'lük ince uzun silindirik tank ile montaj yaptık,

Murat Çakmak,
    tel:05322120987

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRINS ANKARA -- 26 Ocak 2012; 19:05:48 >
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.