Şimdi Ara

Prince of Persia 2008 Türkçe Yama İstek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum Oyunçeviri'nin yaması mevcut ama eski sürümlerde çalışıyor. Steam'dan alınan oyunlarda çalışmıyor imkanı olan varsa çeviri yaparsa sevinirim. Yapay zeka çevirisine bile razıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt1180 -- 23 Mart 2024; 15:19:12 >

• Ben bu oyunun steam sürümünü yama ile oynamıştım. Çözümünün forumda olması lazım uzun zaman geçti nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OR-Bİ

Ben bu oyunun steam sürümünü yama ile oynamıştım. Çözümünün forumda olması lazım uzun zaman geçti nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.

geçmiş konulara bakarsanız çok memnun olurum

• mustafa608 kullanıcısına yanıt

hocam adam korsan dosyalarını paylaşmış ne kadar doğru oluyor bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt1180 -- 24 Mart 2024; 16:50:56 >
  • Mhmt1180 kullanıcısına yanıt
    Başka şekilde Türkçe oynamanın yolu yok o arkadaşın paylaştığı dosyalarla oynayıp bitirdim ben Ubisoft Connect sürümde.
  • Mhmt1180 kullanıcısına yanıt

Paylaştığım yorum zaten benim yorumum. Korsan sürüm, türkçe yamanın çalıştığı eski sürüm olduğu için korsan sürüme kurmak zorundaydım. Özünde dosyalar bizzat oyunçevirinin dil dosyaları korsan olup olmaması birşey değiştirmiyor yani sadece kurulumsuz hali. Eğer orjinal eski sürümün DVDsi filan olsa yine aynı şeyi yapıcaktım değişen birşey olmayacaktı dosyalar aynı dosya çünkü. Korsan ve orjinal oyunlar arasındaki tek fark crack dosyaları özünde aynı oyun. Virüsden filan çekiniyorsan dediğim gibi bizzat oyunçevirinin dosyaları.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.