Şimdi Ara

Prime Renkli 15 GB ve Prime Eksper 15 GB arasındaki fark?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcellden numaramı Tt'ye taşıdım. Şubeye gidip 15 GB olana geçmek istediğimi söyledim. Onlarda eksper 15 GB ı anlattılar ve Renkli 15 GBdan söz ettiler. Ayrıca 3 ay sonra 20GB ekspere geçmeyi düşündüğümü söyledim. Oradakiler renkliden geçiş olmaz eksper 15gb a geçin dediler. Tamam dedim. Ama sonra baktım ki renkli ve eksper 15 gb arasında hiçbir fark yok. Renkli 47 TL Eksper ise 59 Tl. Ayrıca 3 ay sonra eksper 20'ye geçersem de 69 Tlden değil, 79Tl den veriyorlarmış. Artık numara taşıdığım için değil başka bir kampanyadan geçtiğim için, bunu söylemediler. Mağazadan bir sonuç çıkmayınca müşteri hizmetlerini aradım. Farkını sordum, bana EKSPER değil de EKSTRA ile RENKLİ 15 gbın farkını söylediler. Ben de daha fazla uğraşmadım kapattım.

Şuan hattım açıldı. Taahhütün geçerli olması için soz yaz 5555 e yolla dediler. İkisi arasındaki farkı bilmediğimden 12 lira boşuna zarar etmemek için ben de yollamadım. Eğer bir fark varsa veya yoksa bilen biri yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor Reznov -- 8 Ekim 2018; 0:33:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisi tamamen aynıymış. İlk önce buna geçtiğim için artık renkliyede geçişim mümkün değilmiş. Boşu boşuna ayda 12 lira fazla vericem. Daha ilk günden müşteri memnuyeti 0. Harika bir başlangıç :D

• Ne mh ne de bayilerin birbirlerinden haberi yok. Tamamen amatörler ordusu. Gereksiz ödenecek olan bi ücret var, müşteri memnuniyeti açısından isteseler anında hallederler.. ne koparsak kârdır diye düşündükleri için kıl kıpırdatmazlar.

TT'da zaten sadece fiyatları düşük olduğu için memnun ediyor. Başka türlü hiçbir şekilde memnuniyet beklememek lazım, çünki YOK.

Umarım memnun kalırsın yinede.

Dipnot : böyle şeyler sadece turk telekomda olur

• Ah güzel Turkcellciğim. Kaz gibi yolsa da en azından kaz gibi değil de adam gibi hissettirirdi. Burada direk enayi konumundan başladık, hadi bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Viktor Reznov

Ah güzel Turkcellciğim. Kaz gibi yolsa da en azından kaz gibi değil de adam gibi hissettirirdi. Burada direk enayi konumundan başladık, hadi bakalım
    Hayırlısı

• sende hattını diğer operatöre taşı tekrar faturan kesilmeden :=) fatura 22 sinde kesilecek muhtemelen günü öğren sonra hattını direk istediğin tarifeye taşı

buraya taşıdıktan sonra değilde taşımadan önce sorsaydın ya
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Üstad benim faturam ayın 9'unda kesiliyor, hattımı taşımak istiyorum, yarın fatura kesileceği için diğer ayı beklemeli miyim, yoksa 10'undan sonra taşıma işlemine başlasam olur mu?
  • Benim prime tarifemi hemen hemen tum kampanyalardan çıkardılar. Aradım, değişiklik yapma hakkimiz var diyorlar. Saçmalıklar operatörü.

• son kararım S kullanıcısına yanıt
    Zaten günlük hesaplanır faturan taahhüt verme taşı hattını bugün başvuruda bulun faturasıza bi sonraki ay çıkacak faturan da günlük hesaplanacak

Yeni dönemde kullanım haklarının hepsini bitirme 14.95gb kullan bırak

Aslında bu genel merkezler değişikliği yapıyorda uğraşmak istemiyorlar ben 1 haftada 4 tarifeye geçtim bayinin. Yüzünden. Sözleşmeden başka tarifeye geçiş yaptı

Kullanım haklarını harcadım o ay Fatura ödemedim

• Bende yeni gectim eksper tarifelerindeki fark tivibu go muud premium gibi ozellikler var onun disinda bir fark yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Cevabınız için teşekkür ederim, taşıma işlemine yarın başlasam sıkıntı olmaz yani bu ay kesilecek fatura, bir de önümüzde ki ayın günlük hesaplanan faturasını ödeyeceğim, doğru mu anladım?
    Aynen dikkat edeceğin kalan kullanımlarının hepsini bitirme

Bugün başvurmazsan sadece gün kaybın olur

Çok teşekkür ederim.
    hattın açıldığında 30 tl kayıt ücreti çıkabilir bilgin olsun kesin olmamak ile beraber
    Sordum bu daha avantajlı falan dedi. Bazı kampanyalar bunda var dedi. Yokmuş ama bir fark, kendi hatam kendim araştırmalıydım.

Gittim söyledim oradaki görevli tamam ben halledicem dedi bıkkın bıkkın bakalım bekliyorum :D

• Renkli 15 GB paketi 15 Ekim’den itibaren kullanıma kapatılmıştır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.