Şimdi Ara

prime hesap satılır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 76 win supreme 21 level prime hesap satılır.240 saat oynama süresi var

• fiyat nedir ?
  • hesabın rankı global oldu 81 win 250 saat 150 tl
  • güncel
  • 250 Saatte nasıl seçkin hesap oluyorsunuz?

Ben 1 günde 2 level alıyorum sonra oynadığım oyunlardan hep 80-90 XP alıyorum (azaltılmış xp bonusu)

Hesap şuan 15.Seviye sanırım, 115 Win var, Rank MG.

Seçkin olunca hile gelmiyor diyorlar bilmiyorum, en az 3 kere hileciler yüzünden rank düştüm, mevlana hacki report etmeme rağmen adam hala oynuyor :D

prime hesap satılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Teomaniaa

250 Saatte nasıl seçkin hesap oluyorsunuz?

Ben 1 günde 2 level alıyorum sonra oynadığım oyunlardan hep 80-90 XP alıyorum (azaltılmış xp bonusu)

Hesap şuan 15.Seviye sanırım, 115 Win var, Rank MG.

Seçkin olunca hile gelmiyor diyorlar bilmiyorum, en az 3 kere hileciler yüzünden rank düştüm, mevlana hacki report etmeme rağmen adam hala oynuyor :D

prime hesap satılır

350 küsür saatim var globalim, tahminimce 250 li saatlerde seçkin hesap olmuşumdur olmayacak şey değil.Bu arada seçkin hesap maçlarında da fazlasıyla hile var bu yüzden oyunu bıraktım.Ciddi olarak CS GO oynamak isteyenlere face it veya esea öneririm, başka türlü oynanmaz bu oyun.

• olunuyormuş demekki demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alireyiz51

olunuyormuş demekki demi

kötü yolla sormamıştım soruuy, yani yıkım mı silah yarışı mı anlamında sormuştum, ters ters cevap vermene gerek yok az insan ol
  • baltalama yapma konuyu boş insan belli
  • Teomaniaa T kullanıcısına yanıt
    Hocam rekabetçi oynayın. Maç sonu toplam 1920 xp veriyor kazanırsanız. Haftada 2.5 level falan atlatıyor düzenli oynadığınızda. Arkadaş demek ki oynayıp çıkmış ya da xp az gelmeye başlayınca fazla oynamamış. 200 saat ciddi uzun süre. Genelde o 700-800 saatlerin 300ü menüden geçen boş zamanlar oluyor,arkadaş direk oynayıp çıkmış sanırım. Bunlar haricinde en hızlı xp kasabileceğiniz yer iyi oyuncuysanız basit eğlence, ya da elim hızlı seri bitiririm derseniz silah yarışı. Genelde 1 lv hesapları 2 yaparken en hızlı yöntem olan 3 silah yarışı atarım ama hızlı level kasmak istiyorsanız mutlaka rekabetçi girmelisiniz,silahla basitle zor atlıyor
    Bu arada hesap almayı düşünen arkadaşlar varsa dikkat etmesini tavsiye ederim hesaplar çok kolay bir biçimde 7 günde geri alınabiliyor,ilk mail adresini bilmeniz yeterli bu konuda,ayrıca size orijinal diye verilen mailin orijinal olup olmadığını anlama gibi bir imkan söz konusu değil,dikkatli olmakta fayda var. Bunun haricinde satan arkadaşa da iyi satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 3 Nisan 2017; 14:54:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Hocam rekabetçi oynayın. Maç sonu toplam 1920 xp veriyor kazanırsanız. Haftada 2.5 level falan atlatıyor düzenli oynadığınızda. Arkadaş demek ki oynayıp çıkmış ya da xp az gelmeye başlayınca fazla oynamamış. 200 saat ciddi uzun süre. Genelde o 700-800 saatlerin 300ü menüden geçen boş zamanlar oluyor,arkadaş direk oynayıp çıkmış sanırım. Bunlar haricinde en hızlı xp kasabileceğiniz yer iyi oyuncuysanız basit eğlence, ya da elim hızlı seri bitiririm derseniz silah yarışı. Genelde 1 lv hesapları 2 yaparken en hızlı yöntem olan 3 silah yarışı atarım ama hızlı level kasmak istiyorsanız mutlaka rekabetçi girmelisiniz,silahla basitle zor atlıyor
    Bu arada hesap almayı düşünen arkadaşlar varsa dikkat etmesini tavsiye ederim hesaplar çok kolay bir biçimde 7 günde geri alınabiliyor,ilk mail adresini bilmeniz yeterli bu konuda,ayrıca size orijinal diye verilen mailin orijinal olup olmadığını anlama gibi bir imkan söz konusu değil,dikkatli olmakta fayda var. Bunun haricinde satan arkadaşa da iyi satışlar

Yorum icin tesekkurler, bicak yarisinda %90 birinci oluyorumda bu azaltilmis xp olayi yuzunden exp gelmiyor, 40 kill aldigim rek macta 84-110 arasi xp veriyor 😂😂😂

Haftaya bende olurum galiba.

Konu sahibi konuyu baltaladigimi sanmis, soru sorma amacli yazmistim ben onu ama lafi neresinden anladi muamma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +rep guvenilir satici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyv
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.