Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
14
Favori
109.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yaptınız durum nedir ? Ben de SEÇ FULL+FULL 500 kullanıyorum 2 gb sonrası 128 kbps.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilean_

Ne yaptınız durum nedir ? Ben de SEÇ FULL+FULL 500 kullanıyorum 2 gb sonrası 128 kbps.
    hocam sizin tarife de sınırsız olmadı mı? bende 6 7 yıla yakın bu tarifeyı kullanmıstım memnundum 2017 nın kasım ayında MH tarafından aranılarak yalan yanlış bılgilendırerek tarifemın degışmesıne sebeb olmuştu o gun cok aradım sövdüm saydım MH ama yıne de suclarını kabullenmemışlerdı. Suan da sınırsız kullanmıyor musunuz?
  • Thh yanıtı gelen yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OKÜ O kullanıcısına yanıt
    Allah o müşteri hizmetlerini bildiği gibi yapsın. Maalesef sınırsız olmadı. Ben de aradım müşteri hizmetlerini benim sınırsız olması lazım BTK kararı gereği dedim. Bana kurduğu cümle şu: "Akk kalktı artık sınırsız internet yok". Ben şimdi bu cahile ne anlatayım. Akk"nın ne olduğunu bilmiyor. Anlatıyorum anlamıyor. Bilmiyorum ne yapacağız. BTK"ye yazsam sonuç alamayacağım biliyorum. THH"ye başvursam uzun sürecek. Paket fiyatı da 50 tl olmuş vergiler hariç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilean_

Allah o müşteri hizmetlerini bildiği gibi yapsın. Maalesef sınırsız olmadı. Ben de aradım müşteri hizmetlerini benim sınırsız olması lazım BTK kararı gereği dedim. Bana kurduğu cümle şu: "Akk kalktı artık sınırsız internet yok". Ben şimdi bu cahile ne anlatayım. Akk"nın ne olduğunu bilmiyor. Anlatıyorum anlamıyor. Bilmiyorum ne yapacağız. BTK"ye yazsam sonuç alamayacağım biliyorum. THH"ye başvursam uzun sürecek. Paket fiyatı da 50 tl olmuş vergiler hariç.
    daha önceden sizin paketi kullandıgım ıcın bıraz araştırma yapmıştım o pakete sahıp olanların sınır oldugunu araştırmalarım sonucu ogrendım ve buna ragmen sız sınırsız olmadı dıyorsanız sıze haksızlık edılmıştır bence o paketı kullanıpta sınırsız olanları arastırıp ırtıbata gecıp MH arayıp hakkını arayabılırsın.
  • belli bi süre sonra sınır tekrar geri geliyo keşke öyle kalsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_198666

belli bi süre sonra sınır tekrar geri geliyo keşke öyle kalsa
    nasıl? belli bir süre sonra? normal de gün için de sınırsız kullandıgınız sınırlı zamanlar mı var
  • OKÜ O kullanıcısına yanıt
    02:00-08:00 arası sınırsız son hız bende. Yani Akk"nın kaldırılma kararının ilk aşamasını uyguluyorlar. Ancak asıl uygulanması gereken tamamen kaldırılma durumunu uygulamıyorlar.

• gilean_ G kullanıcısına yanıt
    Peki şuan bu paketi her TT Mobil abonesi alabiliyor mu ? 256 Kbps hıza düşen bu "Prime eksper aşmayan" paketini ?
    gecici hız artışı o aynı tarihlerde bende de oldu sonra düzeldi 2-8 yok bu tarifede
  • müşteri alımına kapatıldı bu tarife
  • sefa000 S kullanıcısına yanıt
    Bilmem bende devam ediyor hala.

• Benim tarifem SEÇ Full+Full 500. O paket de yeni müşteri alımına kapalı.

hangi paket prime eksper 10gb mi?
  • Hayır SEÇ Full+Full 500.

• Musteri alimina kapatildi. 256kbps kakti amaca ulastilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.