Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
14
Favori
109.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

.
    Hayirdir noldu? Bir sikinti mi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esb2011 E kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım baı mesajlar yok ortada ve konuya niçin silinsin denildi acaba ?? Konu sahibi niye şimdi böyle birşey yaptı ki ???
  • boyle sacmalik mi olur? kac sayfa olmus herkes bir seyler yaziyor ama. biri cikip silinsin diyor.

• Bugun bir numara aradı telekom prime tarife kampanyalari icin aradiklarini soylediler fakat numara normal cep nosu oldugu icin guvenemedim kapattim sonra numarayi internette arattigimda gercekten telekomun kampanya birimine ait oldugunu ogrendim. Bir saat sonra foruma baktigimda basligin silinsin olarak degistigini ve dun sinirsiz kullanim yaptigini iddia eden arkadasin mesajlarini sildigini gordum acaba bu arkadaslara telekom sinirsiz internet konusunda bir esneklik yapip karsiliginda konuyu kaldirmalarini mi istedi diye dusunmeye basladim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdullahazad kullanıcısına yanıt
    Walla fark etmez bunu silselerde bi konu daha açarız ordan devam ederiz hatta millet burdayken açmak lazım yeni bi konu başlığı daha :D

Beniim anlamadığım niye tam bişeyler yapmaya çalışırken böyle bir saçmalık yaptılar ???
  • Kardesim durustce ne oldugu konusunda bizi bilgilendirmek ister misin? Burdan yazamiyorsan ozel mesaj at

@AppleFoni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esb2011 -- 8 Ocak 2019; 17:33:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esb2011 E kullanıcısına yanıt
    Bugün beni de 444 1 444 aradı ama açamadım ayrıca sınırsız paket önerisi maili yolladım

• Arkadaşlar tarife kapandığı için konuyu kapattım

• sssss5 S kullanıcısına yanıt
    Tarifr kapanmış olabilir. Şu an tarife ile ilgili önemli bir gelişmeyi takip etmekteyiz ve burda herkes bişeyler yaomanın peşinde.

Şimdi böyle paket kapandığı için konuyu kapattım demek ne kadar doğru???

Böyle bir şey yapacaktın niye konu açıyosun o zaman. Veya konunun açık kalmasının sana ne zararı var açıklasana???

• Türk Telekom BTK üzerinden yapmış olduğum şikayetime cevap vermiş laf cambazlığı yaparak bende BTK'yı arayıp şikayetimin BTK tarafından incelenmesini talep ettim. Zaten THH'ye de şikayette bulunmuştum. Gelişme olursa cevaplarım.
  • thh savunma istedi dün bakalım ne diyecek turk telekom bu arada en hızlı sonuçlanan benim olcak heralde
  • Hadi bakalım inşallah bize faydalı bir sonuç çıkar ve emsal temsil eder.

Bende şikayet ettim ama süreç hala beklemede...

• https://forum.donanimhaber.com/tt-prime-asmayan-10gb-gt-256-degil-sinirsiz-istiyoruz--136646487

YENI FORUM DA BULUŞALIM ARKADAŞLAR. UGRAŞLARIMIZ BOŞA GİTMESİN. ŞİKAYETLERE DEVAM TT BTK THH ŞİKAYETLERLE BUNALTMALIYIZ
  • Hocam e devletten en son gorulen islem de savunma istendi yaziyor bu surecten sonra firma savunmasi ve benim sikayet degerlendirilip hakli taraf belirleniyor karar cikiyor

• 7.1.2019 15:41:55 Savunması İstendi

THH son durum böyle.

Ekleme:

Konu başlığınıda yönetime şikayet ettim. Konu sahibi 467 mesajı ve 20 bin küsür görüntülenmesi olan onlarca üyenin mesaj attığı bir başlığı kafasına göre sildiremez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 10 Ocak 2019; 17:51:10 >
  • tam olarak ne yazdiniz acaba ben de pttcell icin acmayi dusunuyorum

• İlk mesajı ve konu başlığını düzenledim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.