Şimdi Ara

PREY 2017 için yama gelir mi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
7.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lennon54

Dosya inmiyor.

acaba el Atmayı Düşünürmüsünüz ?
  • burakkaanck kullanıcısına yanıt
    Şimdilik hayır önce elimdeki çeviriyi bitirmeden büyük boyutlu başka bir çeviriye el atamam. Yarın dil dosyalarına iyice bakacam kaç satır felan diye. Eğer çok fazla değilse şöle 10-15 bini geçmezse düşünebilirim. Ama yapsamda büyük ihtimal hemen duyurmam. Çünkü kesinlikle bazı kendini bilmez eleştirmenler çıkar sırf bu yüzden artık çoğu çevirmen projeleri duyurmadan çeviriyor.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    Umarım en kısa zamanda başlarsın hocam şimdiden beklemeye geçtim
  • quote:

Şimdilik hayır önce elimdeki çeviriyi bitirmeden büyük boyutlu başka bir çeviriye el atamam. Yarın dil dosyalarına iyice bakacam kaç satır felan diye. Eğer çok fazla değilse şöle 10-15 bini geçmezse düşünebilirim. Ama yapsamda büyük ihtimal hemen duyurmam. Çünkü kesinlikle bazı kendini bilmez eleştirmenler çıkar sırf bu yüzden artık çoğu çevirmen projeleri duyurmadan çeviriyor.

kesinlikle belli bir % gelmeden paylaşmayın ama 10-15 bin olcağını sanmıyorum şuan kafama göre oynayıp türkçe yamasını beklicem ama hiç sanmıyorum 10-15 bin satır bence en az 40+ bin satır var :D Borderlans 2 çeviriniz bi harikaydı Tekrar Teşekürler
    Oyundaki tüm satırları saydım. Eğer tüm satırlar bu kadarsa çevirmeye uygun bir miktar. Senin dediğin gibi 40 bin küsür felan da değil. Borderlands bittikten sonra düşünebilirim. Eğer çevirisine başlarsam hemen konu açmam ama buraya yada görülcek bir yere başladım diye yorum yazarım. Tabi o zamana kadar çeviren biri çıkmazsa.
    Bu duruma çok sevindim hocam umarım kısa sürede elindeki işi bitirip prey'e başlarsın şimdiden kolay gelsin
    Hocam son durum nedir; elinizdeki çeviri bitti mi? Prey'i çevirmeyi düşünüyor musunuz?
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    Kardeş yavaş sen elimdeki çeviride kaç bin satır var haberin var mı.

Bu arada Prey çevirisi %20 ama çeviren ben değilim bilginize.
  • quote:

Acaba Prey bir için link var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaanck -- 22 Mayıs 2017; 23:0:0 >
  • quote:

kim çeviriyor takip edebileceğimiz bir link var mı ?
    Belli bir % de gelmeden konusunu açmayın diyen sendin şimdide link mi istiyorsun?
  • http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10204

Alın link bu. Bakın baştan uyarıyorum yamayı çeviren adamı beğenmeyip de burda bana söylenirseniz açıkça söverim. Diyeceğiniz varsa çevirmenlerle halledin. Ben sadece size çalışmanın başladığını haber verdim o kadar.
    Sağol hocam teşekkürler
  • quote:

http://www.mcps4.com/showthread.php?t=10204

Alın link bu. Bakın baştan uyarıyorum yamayı çeviren adamı beğenmeyip de burda bana söylenirseniz açıkça söverim. Diyeceğiniz varsa çevirmenlerle halledin. Ben sadece size çalışmanın başladığını haber verdim o kadar.

outlast 2'yi çeviren arkadaş bu.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    O linkin altında yazanı iyi oku bana sövdürtme.
  • quote:

O linkin altında yazanı iyi oku bana sövdürtme.

sana bir şey diyen mi var kardeş ben söversem hiç olmaz.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    bu linkteki yorumları oku
    http://turkceoyunmerkezi.com/outlast-2-turkce-yama.html

outlast 2 yamasının sorunlu çıkmasında sorumlu olan kişi doğukan isimli arkadaş.
    adam düzeltmeye gitmiş.altyazılaarı bitmiş sadece notlar kalmış.
    istese düzeltmeye gitmeyebilirdi.
    PREY 2017 için yama gelir mi ?

Adamın
    Jotun,Mother Russian bleeds,Alien Rage,Castlevania mirror of fate,Inversion(çevirisinde yardım etmiştim zamanında)gibi yamaları var.
    önyargıdan önce konuya vakıf olmak en iyisidir bence

• quote:

Belli bir % de gelmeden konusunu açmayın diyen sendin şimdide link mi istiyorsun?

evet belki açmıştır o yuzden link istedim daha (konu açılmadı diye bilirdin)
  • Ben kendi çevirmediğim bir oyunun çevirisi için tartışmaya girecek değilim. Çevirisi başladı başkası yapıyor. Artık bu oyunun çevirisiyle ilgili bana herhangi bir şey sormayın ya da bu konudaki mesajlarımı alıntı yapmayın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSX63

bu linkteki yorumları oku
    http://turkceoyunmerkezi.com/outlast-2-turkce-yama.html

outlast 2 yamasının sorunlu çıkmasında sorumlu olan kişi doğukan isimli arkadaş.
    adam düzeltmeye gitmiş.altyazılaarı bitmiş sadece notlar kalmış.
    istese düzeltmeye gitmeyebilirdi.
    PREY 2017 için yama gelir mi ?

Adamın
    Jotun,Mother Russian bleeds,Alien Rage,Castlevania mirror of fate,Inversion(çevirisinde yardım etmiştim zamanında)gibi yamaları var.
    önyargıdan önce konuya vakıf olmak en iyisidir bence

sen ferex28'misin yoksa real hesabın ban yemişti en son.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.