Şimdi Ara

PREY 2017 için yama gelir mi ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
7.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum bu ferex zaten, kendi kendini savunan adamdan da bu beklenirdi. Outlast 2 yamasının yapımında ben yer almadım diyor. İyi güzel de oyunu çevirmeyen kişinin konuda adı yazılır mı? Yazılmaz. 3 kişinin ismi yazılmış.

PREY 2017 için yama gelir mi ?

Bu psx63 ferex arkadaşlar. Umarım bu yamadaki sorunu düzeltebilirler.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    ismim egemen arkadaşım.istanbulluyum.5 yıl amerikada okudum.
    zamanında ınversion yamasında ferexe yardım ettim.ismimin yazılmasını istemedim.çevirilerle işim olmaz.ferex zanneden arkadaşların söylemlerine bakma.
    onlar muhattabım değil.çok şükür aklımız başımız yerinde.resimleri örnek olarak sundum.takdir senin
  • PSX63 P kullanıcısına yanıt
    Daha düne kadar adım memet diyen adam, bir anda egemen oldu, sen nasıl bir insansın. Sen en iyisi corç ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    abovvvv kankam gelmiş.seni unutmadım.
    PUNISHER TÜRKÇE YAMA ÇIKTI BY CASTELLANOS

bu yamayı sen çevirmiştin.Şu ikinci resimdeki 'Yorgan Kafalı' tabirini çözemedim.türkçeyi unuttum bu oyunu oynarken.Acaba Kürtçeye mi çevirip çıkarmıştın?

muhattap olmamak içindi kanka.
    MCPS4 te yada şu akom mudur nedir ordaki üye adı PS63
    oltayı attım balık geldi
  • Dostlar seyhan abla steam community den cevirini yapiyor Bu arada merak edenlere yazayim

Unutmamana sevindim, bu gösterdigin yamalar ile nereye varacaksın, sen hedef saptırmaya devam et ferex. Daha düne kadar ismim memet diyordun, urfalıyım diyordun.

Şimdi amerika da okumuş, istanbullu egemen mi oldun? Gerçekten yazık sana. Sen kendini savunmaya devam et.

3 yıl önce çıkmış ve kaldırılmış yamanın textlerini gösteriyorsun, kaldırılmış yamaları göstermen çok saçma. Ben hiç degilse hatamı kabul edip yamaları kaldırdım. Senin gibi, outlast 2 rezaletini sırf hit alsın diye konuda bırakmadım.

Bu arada sen kendini üzme, bu yamaları zaten düzenliyorum. Ferex ile telefonda konuşursan benden selam söyle, malum sürekli konuşuyorsunuz, call of juarez'i istemeyi unutma. Yama çıktığı zaman çevirideki hataları dogukan'ın üzerine atsın.

Pardon, yukarıda yanlış yazmışım. Kendi kendine konuştugunda bunları söylersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 24 Mayıs 2017; 13:57:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PSX63

muhattap olmamak içindi kanka.
    MCPS4 te yada şu akom mudur nedir ordaki üye adı PS63
    oltayı attım balık geldi

Saf seni, oltaya kimin geldigi belli. Akom da sana Mesaj çektim deyince, nasıl olduğunu gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Dostlar seyhan abla steam community den cevirini yapiyor Bu arada merak edenlere yazayim

link var mı ?
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Hocam sitesi var mi bilmem ama zannetmiyorim işi gücü çocuğu olan birisi, abla dedigime bakmayin 40 ki yaslarsa galiba sesımden anladığım 1-2 defa aynı discord içerisinde olduuiğum için rica minnet steam eklettim kendimi friend listesine. Abd de çalışıyordu bir ağ firmasında. Ona sorayım ısterseniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 24 Mayıs 2017; 16:7:58 >
  • quote:

Hocam sitesi var mi bilmem ama zannetmiyorim işi gücü çocuğu olan birisi, abla dedigime bakmayin 40 ki yaslarsa galiba sesımden anladığım 1-2 defa aynı discord içerisinde olduuiğum için rica minnet steam eklettim kendimi friend listesine. Abd de çalışıyordu bir ağ firmasında. Ona sorayım ısterseniz?

steam'Da sayfası yok mu yüzdesini falan görelim.
  • AnlamakYetmez kullanıcısına yanıt
    Bi' sor bakalım hocam. Bakalım ne diyecek?
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    İlk defa gördüm bu siteyi hocam takibe aldım teşekkürler
  • Gelir gelir prey 2017 yaması 2027 de gelir
    Hocam ne yaptın sordun mu?
  • rslsrc R kullanıcısına yanıt
    Başlanmış bile hocam umarım hızlı biter ama
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    " la yolundayim pc bakinca yuzdeyi veririm"

Diye mesaj yazdı ama la nedir bilmiyorum açıkcası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam hocam sağol. Beklemedeyiz. :)

la, los angeles olabilir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalperest44 -- 25 Mayıs 2017; 19:30:6 >
  • quote:

" la yolundayim pc bakinca yuzdeyi veririm"

Diye mesaj yazdı ama la nedir bilmiyorum açıkcası

nasıl çeviri bu anlamadım ki takip edilecek yer yok bitince nerede paylaşacak.
  • Edit: Cevapla ya tıklamışım emrecan sana lafım dwğil

Ya bakın şimdi skype isteyip bilmiyorum deyince kufur yağdıran kişiye sesleniyorum banane allahın belası parandan. Bana mı sordun oyunu alırken yama mı vardı da? Neymiş yaz bitmeden çıksınmış ben mi çeviriyorum beyin yoksunu.

açık açık yazmışım işte. Forumdan yazamayınca skype den saydırınca kendini korumaya mı aldın sanıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 25 Mayıs 2017; 19:39:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.