Şimdi Ara

PREMİUMSUZ OYUNA GİRİŞ YOLU BULUNMUŞTUR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun düzeldi bişi yk x2 tak tık diğil üflememle girdi
  • oguzci ve diğer arkadaşlar BİR TÜRLÜ ATAMIYORUM RESMİ YETER ARTIK MİLLETİN BANA BİŞELER PEŞİNDE OLDUĞUMU SÖYLEMESİNDEN BIKTIM

prof_tiny@msn.com

EKLEYİN SİZE RESİMLERİ YOLLAYAMDA KURTULAAM BEKLİYORUM
  • yaw nasıl giremiyonuz ben tek yık giriyom normal hemde pre de yok istediğim server (1 ler hariç) 1 kere mausla tıklıyom oyundayım
  • oguzci tiny ile lancehor aynı kişi post kasıo diyosun arastırılsın tamam ama aynı cıkmassa seni banlasınlar ok ? bide benim üyelik tarihime bak ne zaman üye olmusum post kassam bu zamana kasardım post kasınca eline ne gecio ?????? bu son msj ım zaten bi daha cvp felanda yazmam senin gibiler oldukca
  • bu DH cok guzel bi forum ama cok kendini bilmez war.. millet emek harcayıp paylasım yapıo 2 dk da yuhluosununz lıosunuz... vee 2 kişi kaybettiniz bugun daha bole yaparak daha cookk ta kişi kaybediceksiniz unutmayın ki burası bir paylasım forumu kufur ve hakaret dısındaki mesajlara ban demenizin anlamı ne anlamıorum yaa
  • BİRİ BANA RESİM NASIL ATILACAK SÖLESİN ŞUNU MADARA EDEM GÜZEL BİR YAZI YAZDIM CYHPER MARDONDA bakalım sonra ne yapacak
  • ben artık pes edıyorum bu nasıl iş adam tek tık gırıom dıo ben hiç bi servera gıremıom bıraktım ya banane ben yemek yıcem...
  • www.imagehack.com a gir upload et
  • http://www.resimload.com/141107/8yn_girdimi.JPG

ALIN A.K SABAHTAN BERİ BUNA UĞRAŞIYORUM SONUNDA BULDUM RESİM YAYINLAMA YERİ POST KASAN DİYEM VATANDAŞ BUYUR BEN GİRİYORUM SENİDE GÖRELİM
  • http://www.resimload.com/141107/x8p_baglaniyor.JPG

BUDA GİRİŞİM OFFF YETER ARTIK BEN OYUNDAYIM YIRTININ ARTIK POST KAIYORUM İSTERSENİZ SİZEDE KASARIM HAHAHAHAHAH

• alla alla oğuzci neredesin sesin çıkmıyor gel burya gell kaçmaaaa gel buryaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Ben arkadaşa inanıyorum hepinize Adam yalan mi söylüyor A.q Ben de girdim oyuna ve aynı yöntemle. Bir daha aksini yazmayın yeter yaw sıçıyonuz eyice. Zaten knight online sıçtıkça sıçtı bir de siz tartışıp hem kafamı hem de forumu şişirmeyin. Aksini söyleyenler belki denememişlerdir bile
  • bu arkadaşın söyledikleri ban getircek şeyler değil.ya ben post kasmayı anlamıyorum.Er olunca noluyo binbaşı olunca noluyo albay olunca noluyo?para mı veriyolar.ya bu saçmalığı kim çıkardı bilmiyorum"post kasıyo onun için yazmış"ne demek bu yaa.hiçbi insanbunu yapmaz.arkadaş böyle yaparak nasıl girdi ben de anlamadım ama premiumlularında girememeyişi acayip geldi.büyük ihtimal oyunda sorun var.bence bu kısa sürede düzelir kafanızı yormayın derim ben
  • e1 e tek tıklamayla girdim
  • herkes bişi yazıyo
  • benimki resimli kanıtlı isterseniz başka serverlerden de yollayabilirim nasıl olsa resim yollamayı buldum sanırım KAPAKTA OLACAK YERİNİ BULMUŞ VE KAPAK OLMUŞTUR

• ya burda herkes oyuna giremediği için sinirleniyor ve arkadaştan çıkarıyor!!!bırakın bu işleri bi suçlu varsa GM dir.oyun değiştiğinden beri canı sıkılan patch atıyor.adamlar 3-5 saatte res atıyolar 3-5 saat te patch çıkaruyolar.oynuyanları sıkıyolar.oyun normalde bu kadar hızlı non premium vermez!!!sorun var.Gm nin yine canı sıkıldı galiba 1459 patch ıyle sorun yarattı 1450 yle düzeltir
  • walla arkadaşlar bende tek tıklamayla girdim ama düşündürücü bişey var.ben enter tuşuyla girdimnormalde işlemiyor biliyosunuzdur
  • İKİ ENTERLEDE OLUYO AMA DOLU
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.