Şimdi Ara

Premium tank problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

17.04.2017 tarihinde saat 18.00 sularında hesabıma 13500 altın aldım. Sonra oyuna girip Löwe tankını satın aldım. Kalan 1000 altını sonra kullanmak için bıraktım öylece. Sonra lavaboya gidip geldiğimde sunucu bağlantınız kesilmiştir yazısını gördüm. Bi 10 dk kadar oyuna girmeye uğraştım sıra bekletti bikaç hata verdi. Oyuna girdiğimde yeni aldığım Löwe yoktu. Ve hesabımda sadece harcamadığım 1000 altın duruyordu. Hesabıma başkasının girdiğini düşünmüyorum telefon onayı gerekiyor çünkü.
    Eğer Löwe almadıysam 12500 altınım nerde?
    Eğer Löwe aldıysam tankım nerde?
    Eğer Löwe alıp tekrar sattıysam bunun parası nerede?

Olaydan 10 dk sonra hemen ticket oluşturdum hala yanıt yok incelemeye bile almamışlar ticketımı.
    Forumdaki WG Staff'lara yazdım hepsi ticket atma yoluna yönlendirdiler sanki akıl edemiyormuşum gibi.

Daha önce böyle bir olay yaşayan var mı?
    Ticketlara ortalama kaç gün içinde dönüyorlar?

Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem_Abi

Enteresan. Hiç başıma gelmedi böyle bişey. Garaja iyi baksaydın keşke. Eğer belirli bir tip tankları işaretlediysen sadece onlar görülebilir. Tankların gözüktüğü hat varya, onun en solunda o ekran var. Oradan mesela sadece premium tanklar gözüksün veya sadece orta tank gözüksün falan diyebiliyorsun. Onu bi kontrol et.

Ticketler ingilizce olursa daha kısa sürede cevap gelir. Türkçe yazdıysan 3-4 günü bulabilir. Benim son ticketım 4 gün sonra cevaplanmıştı. 4 ay önce sattığım, sonra bufflanınca pişman olup tekrar almak istediğim bir premium tank hakkındaydı. 2 ay süresi geçtiği için geri iade yapmadılar. Cevap 4 gün sonra geldi.

Senin olayda ise mutlaka mağduriyetin giderilir sıkıntı yapma. Detaylıca anlat meseleyi.

Bu arada löwe şimdiden hayırlı olsun. Yeni premium tanklara göre zayıf kalıyor ama kredi geliri gayet güzel, bence en iyi kredi getiren premium tank. Son bufftan sonrada gayet güzel bir tank oldu. Yeni patch tede özellikleri genel olarak iyileştirilecek deniliyor. Mürettebatta bir an önce önleyici bakım vermeni tavsiye ederim, bu yangın çıkma olasılığını azaltır, malum yangın ve motor meselesi Alman tankların genel sorunu. Bol şans.

Selamlar,

Garaja iyi baktım o seçenekler seçili değil :)
    Hem Türkçe hem İngilizce olmak üzere 2 ticket attım. 2 gün oldu hala bekliyorum.

Löwe'ü kredi kasmak için aldım zaten sadece. Para sıkıntısı çok çekiyorum. Normal'de IS-7 yolundan ilerliyorum şuanda IS-3'deyim.

Teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurbolut

quote:

Enteresan. Hiç başıma gelmedi böyle bişey. Garaja iyi baksaydın keşke. Eğer belirli bir tip tankları işaretlediysen sadece onlar görülebilir. Tankların gözüktüğü hat varya, onun en solunda o ekran var. Oradan mesela sadece premium tanklar gözüksün veya sadece orta tank gözüksün falan diyebiliyorsun. Onu bi kontrol et.

Ticketler ingilizce olursa daha kısa sürede cevap gelir. Türkçe yazdıysan 3-4 günü bulabilir. Benim son ticketım 4 gün sonra cevaplanmıştı. 4 ay önce sattığım, sonra bufflanınca pişman olup tekrar almak istediğim bir premium tank hakkındaydı. 2 ay süresi geçtiği için geri iade yapmadılar. Cevap 4 gün sonra geldi.

Senin olayda ise mutlaka mağduriyetin giderilir sıkıntı yapma. Detaylıca anlat meseleyi.

Bu arada löwe şimdiden hayırlı olsun. Yeni premium tanklara göre zayıf kalıyor ama kredi geliri gayet güzel, bence en iyi kredi getiren premium tank. Son bufftan sonrada gayet güzel bir tank oldu. Yeni patch tede özellikleri genel olarak iyileştirilecek deniliyor. Mürettebatta bir an önce önleyici bakım vermeni tavsiye ederim, bu yangın çıkma olasılığını azaltır, malum yangın ve motor meselesi Alman tankların genel sorunu. Bol şans.

Selamlar,

Garaja iyi baktım o seçenekler seçili değil :)
    Hem Türkçe hem İngilizce olmak üzere 2 ticket attım. 2 gün oldu hala bekliyorum.

Löwe'ü kredi kasmak için aldım zaten sadece. Para sıkıntısı çok çekiyorum. Normal'de IS-7 yolundan ilerliyorum şuanda IS-3'deyim.

Teşekkür ederim.

Hocam cevap gelirse bizi de bilgilendirirsen sevinirim. Böyle bir olayda bizim içinde bir örnek olmuş olur, benzer olaylarla karşılaşanlara bunu gösterebiliriz. Veya bizim başımıza gelirse nasıl sonuçlandığını öğrenmiş oluruz. Ben tankınızı hesabınıza vereceklerine inanıyorum. ''Aslan''a kavuşacaksınız

Tamamdır cevap geldiğinde buraya yazarım :)

Teşekkür ederim inşallah kavuşucam :)

• İlk önce şöyle bir yanıt geldi;

Wargaming Müsteri Destek Ekibiyle irtibata geçtiginiz için tesekkür ederiz.

Yasadiginiz sorunu anliyoruz.

Hesabınızı incelediğimizde Löwe tankını satın aldığınıza dair herhangi bir bulguya rastlamadık. İlaveten 13500 Altın satın alındığına dair hiçbir bilgi mevcut değildir.

Tüm bu bilgiler bize söz konusu işlemleri farklı bir hesap üzerinden yaptığınızı göstermektedir.

Lütfen doğru email adresini ve şifreyi girdiğinizden emin olun.

Birçok farklı hesabınız varsa, bunları birbirine karıştırıyor olabilirsiniz.

Daha sonra birkaç konuşmadan sonra şu cevabı aldım;

Merhaba Kumandan,

Konuya ilişkin bizimle iletişimde kaldığınız için tesekkür ederiz.

Yaşadığınız sorunla ilişkili olarak daha ayrıntılı inceleme gerçekleştirdik ve satın aldığınız altınları tespit ettik.

Teknik ekibimiz gerekli incelemeleri tamamladıktan sonra kaybolan ürünleri tekrar hesabınıza aktarabileceğiz. Ancak bu işlem için pazartesi gününü beklemeniz gerekebilir.

Yasanan sikintidan dolayi sizlerden özür dileriz.

Çok şükür!!

• quote:

Löweye kavuştunuz mu?

Henüz değil bugün içinde halledeceklerini söylediler bekliyorum hala

Gerçi para kasmak için alacaktım onu ama Scorpion G aldım dün de, onunla da gayet rahat para kasılıyormuş onu anladım. Eğer direk Löwe değil de 12.500 altınımı geri verirlerse Löwe değil de başka birşey mi alsam diye düşünüyorum
  • ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.