Şimdi Ara

Premier League Üye oldum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    782 Mesaj
    Arkadaşlar sırf premier league HD seyretmek için Digiturk HD ye üye oldum. Pakat şöyle,

1- Giriş Paketi 9 HD Kanal,

2- Belgesel paket 2 HD KAnal

3- Spor Eksta paketi 3 HD Kanal

Toplam Aylık: 20 TL

Nasıl sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tautar -- 8 Ocak 2012; 22:38:13 >

|
    |
    Premier lige üye olduğunuza emin misiniz? Spor ekstra paketinde yok Premier lig. Ben bugün sordum LigTV2 ve LigTV3 denen ektra paketi almak gerekiyormuş Premier lig için.
    |
    |
    Spor Ekstra paketinde Premier League yok. Bahsi geçen 3 HD kanal, Eurosport HD, ESPN HD ve Fox HD. Ben spor ekstra abonesiyim ve bende bu şekilde. Yalnız ilk ay Lig TV ve Premier Leauge kanalları açık olur. Onu iyice bir öğrenin isterseniz, sonrasında problem olmasın.

Düzeltme: Spor ekstra ile Sporsever paketini karıştırmışım ben. Bende ki sporsever paketi ve Premier League yok. Spor ekstrada var. 9,90 gibi bir ücreti var spor ekstranın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sithnecro -- 17 Ocak 2012; 3:31:16 >
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.