Şimdi Ara

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
88
Favori
117.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 katlı ev (dublex değil) yapılıyor mu?
  • Yapılabiliyor,evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KıLıCH kullanıcısına yanıt
    Örnek proje var mı ? Benim gördüğüm hep dublexti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 30 Ocak 2015; 14:35:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dıştan merdivenli bir bina...Balıkesir'e yapıldı...İki Katlı örneğin...

Kusura bakmayın,bu aralar biraz yoğunum geç cevap verebilirim...
     Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...
  •  Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...

Prefabrik İki Katlı 107 m2 Lüks Ofis Projesi

Gitgide büyüyen şirketinize güç ve prestij katacak prefabrik ofisler hem ekonomik hem hızlı ve kolay kurulabilir yapısıyla sizlerin ihtiyacına uygun olarak üretilmektedir.Alikobant ve cam kaplama ile farklı estetik görünümlere kavuşan prefabrik ofis projeleri gerek siz firma sahiplerine gerekse de değerli personelinize keyif verecek çalışma alanları sunmaktadır.

Her iki katı da Taşyünü Karkaslı Panel kullanılarak üretilen prefabrik iki katlı lüks ofis binası,prefabrike yapı sisteminin ne denli ileri teknoloji ürünü olduğunu ve prefabrik yapılara karşı olan ön yargıları yıkmaktadır.

PROJE ve Detaylı TEKNİK ÖZELLİKLER İçin Tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıLıCH -- 5 Mart 2015; 22:26:30 >

• Prefabrik Yapılarda ISI Ve SES Yalıtımı Nasıldır?

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...

Isı yalıtımının uygulanacağı bölgelerden biri olan çatı oldukça önemlidir. Nedeni ise ısı kaybına en çok çatılar yol açmaktadır. Çünkü konut içerisinde ısınan hava yerden yükselmek ister aslında bir fizik kuralıdır ısınan havanın yükselmesi,dolayısıyla tavan bölgesinde biriken ısı katmanı yalıtımsız olan konutlarda kolay bir şekilde ısı kaybına neden olmaktadır.

Yazının Devamı İçin TIKLAYINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıLıCH -- 7 Mart 2015; 14:23:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KıLıCH

80 m2 iki katlı prefabrik ev , ufak ama gösterişli bir yapıdır.Üst katta balkon yer almaktadır.İstenilen yerde istenilen metrekare ile kullanıma imkan veren bir teknikle yapılabilen bu evler içinde 80 m2 Çift Katlı Prefabrik Ev ile hem yerden hem zamandan kazanma şansınız oluyor.

80 m2 İKİ KATLI PREFABRİK EV detaylar için TIKLAYINIZ.

bu evin fiyatı ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frost 112

quote:

80 m2 iki katlı prefabrik ev , ufak ama gösterişli bir yapıdır.Üst katta balkon yer almaktadır.İstenilen yerde istenilen metrekare ile kullanıma imkan veren bir teknikle yapılabilen bu evler içinde 80 m2 Çift Katlı Prefabrik Ev ile hem yerden hem zamandan kazanma şansınız oluyor.

80 m2 İKİ KATLI PREFABRİK EV detaylar için TIKLAYINIZ.

bu evin fiyatı ne kadar?

36.300 TL + KDV.

KDV İçin ;http://prefabrikev.co/prefabrik-evlerin-vergi-oranlari-nelerdir/

Diğer Sorular İçin ;http://prefabrikev.co/sikca-sorulan-sorular/

Aşamalar ;http://prefabrikev.co/prefabrik-ev-alma-asamalari/

• KıLıCH kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç dh'den müşteri çıktı mı çıktıysa kaç kişi çıktı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

155 m2 iki katlı prefabrik evi değerli bir abimiz aldı :) Direk benim görüştüğüm.

Fakat firmaya gelen giden çok oldu.Alım da oldu.

Ben dış ticaret biriminin başındayım.O yüzden pek bilgim yok :)
  • quote:

quote:

155 m2 iki katlı prefabrik evi değerli bir abimiz aldı :) Direk benim görüştüğüm.

İyi ozaman boşuna yazmıyorsunuz bari :)

• quote:

quote:

quote:

Benim amacım müşteri bulmak değil.Sadece merak edilen soruları cevaplamak.Firma zaten en büyük 3 üretici firmadan biri :) Amacım DH gibi sosyal ve geniş bir platform da prefabrik evler ile ilgili hem genel bir tavır oluşturmak hem de insanların merak ettiklerini cevaplamak.

Yani bir nevi aslında amme hizmeti boş vakitlerimi değerlendirdiğim. :)

Bu yüzden hiçbir şey boş değildir. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim amacım müşteri bulmak değil.Sadece merak edilen soruları cevaplamak.Firma zaten en büyük 3 üretici firmadan biri :) Amacım DH gibi sosyal ve geniş bir platform da prefabrik evler ile ilgili hem genel bir tavır oluşturmak hem de insanların merak ettiklerini cevaplamak.

Ticaret amaç güderek yazdığınızı sandım hocam kusura bakmayın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ticaret amaç güderek yazdığınızı sandım hocam kusura bakmayın

Yok hocam,kusura bakılacak bişiy yok.. :)

İşimi seviyorum,boş zamanlarımda DH gibi bir platform da sadece bildiklerimi veya öğrendiklerimi paylaşıp aktarıyorum...

Teşekkürler bu arada konuya ilginiz için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıLıCH -- 7 Mart 2015; 15:28:35 >

• http://prefabrikev.co/prefabrik-santiye-binalari-ve-projeleri/

Prefabrik ofis , prefabrik yatakhane , prefabrik yemekhane , prefabrik çamaşırhane , prefabrik mutfak , prefabrik işçi koğuşları , prefabrik iki katlı yatakhaneler , prefabrik iki katlı ofis projeleri genel olarak prefabrik şantiye binaları olarak adlandırılmaktadır.

İnşaat sektöründeki ivme ile beraber yeni şantiyeler kurulmaktadır ve bu yeni şantiyelerde çalışacak işçiler ve diğer personeller için gerekli olan barınma,yeme içme ve çalışma alanlarının temin edilmesi gerekmektedir. Kısa ya da uzun süreli şantiyeler için en iyi çözüm hızlı ve ekonomik olması aynı zamanda dayanıklı ve yüksek ısı yalıtımlı olması sebebiyle prefabrik şantiyeler olarak göze çarpmaktadır.

Prefabrik Şantiye Binaları Genel Teknik Özelliklerini görmek ve detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için TIKLAYINIZ.

• Günceliz...

Prefabrik Şantiye Binaları Projeleri ve Prefabrik Şantiye Fiyatları için TIKLAYINIZ.

Prefabrik Şantiye Binaları , Prefabrik yatakhaneler , prefabrik yemekhaneler , konteyner yatakhaneler , konteyner yemekhaneler , konteyner ofisler , prefabrik kamp , konteyner kamp , 2 katlı prefabrik yatakhane , prefabrik şantiyeler , prefabrik tek katlı yatakhaneler , konteyner ofisler ve fiyatları , endüstriyel binalar , prefabrik şantiye fiyatları , prefabrik yatakhane fiyatları , prefabrik yemekhane fiyatları , prefabrik şantiye projeleri , prefabrik yatakhane projeleri ...

Prefabrik şantiye binaları galerisi için TIKLAYINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıLıCH -- 11 Mart 2015; 0:32:44 >

• Beton zemin ortalama ne kadara mal oluyor. Anladığım kadarı ile fiyatlar sadece evlerin fiyatları üstüne konulacağı zemin ( temel diyelim aslında ) siz yapıyorsunuz ama ayrıca üret ödeniyor onun için.

Diyelim ki 75 m2 lik bir ev olsun bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 11 Mart 2015; 0:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Beton zemin ortalama ne kadara mal oluyor. Anladığım kadarı ile fiyatlar sadece evlerin fiyatları üstüne konulacağı zemin ( temel diyelim aslında ) siz yapıyorsunuz ama ayrıca üret ödeniyor onun için.

Diyelim ki 75 m2 lik bir ev olsun bu.

Zemin betonunu müşterimiz yaptırıyor... Biz sadece betona ait projeyi veriyoruz...İstanbul için ortalama 100 TL/m2 olarak düşünebilirsiniz ZEMİN BETONUNU.

75 m2 bir ev için ortalama 6000-7500 TL aralığında olacaktır diye düşünüyorum...
  • Farklı mimarisi,geniş girişi ve balkonu ile heybetli bir görünüm.122 m2 Çift Katlı Prefabrik Ev.

Detaylar İçinTIKLAYINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıLıCH -- 11 Mart 2015; 13:13:22 >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.