Şimdi Ara

Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
13
Favori
21.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Meridian 8000 ve preamp

Meridianlar aktif oldugu icin sadece kendi preamp I ile calisiyor. Preamp aslinda ufak bir PC, ustunde genisleme portlari var ustune ister hdmi portu ister speaker portu takabiliyorsunuz. En ilginc kismi hoparlor linki. Preampdan her hoparlore kablo cekmek yerine bir hoparlore cat6 cekip ikinci hoparlore de birinciden cikardiginiz cat6 yi takip link yapiyorsunuz bir nevi seri baglanti.

Renk cok iddali olsa da Ferrari koleksiyonu oldugu icin Ferrari red yapmislar. Ilk basta kirmizi rahatsiz etti fakat sonra baya hosuma gitti

2. Postta baska fotolar gelecek
     Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortam loşdu önden foto çok iyi cıkmadı
     Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı

• Bu da küçük kardeş 7200
     Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı

• indigo_blue kullanıcısına yanıt
    cat 6 mı iyiymişti.

İlginç bir bağlantı şekli olmuş daha önce duymamıştım. Nedeni neymiş hocam bilgi verdiler mi? Nasıl bir veri akışı oluyormuş ki cat 6 kullanılmış.
    Bu durumda ses rengi nasıl olur,cat 6 nasıl etkiler onu da sorgulamak gerekir; üstatlar daha ayrıntıya dalacaklardır sanırım.
    İndigo blue yurt dışı seyahatin faydaları ... Gözlerde kulaklarda doyuma ulaşmıştır sanırım.
  • Network kablosundan hoparlor kablosu uretme modasi vardi bir donemler, hos diy a baslayan illaki bu zamanda yapip deniyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

cat 6 mı iyiymişti.

İlginç bir bağlantı şekli olmuş daha önce duymamıştım. Nedeni neymiş hocam bilgi verdiler mi? Nasıl bir veri akışı oluyormuş ki cat 6 kullanılmış.
    Bu durumda ses rengi nasıl olur,cat 6 nasıl etkiler onu da sorgulamak gerekir; üstatlar daha ayrıntıya dalacaklardır sanırım.

Butun hoparlorler aktif oldugu icin hoparlor standard hoparlor kablosunun etkilerinden etkilenmedigini soylediler. Birde 2nin ustune ciktiginizda sadece yakin hoparlorler arasi kablo cekiyorsunuz. Mesafe acisindan cok iyi fakat Sese etkisini bilemiyorum.

Yarim saat kadar dinledim 802 diamondlar daha cok hosuma gidiyor daha temiz daha net ses uretiyor kanimca. Meridianlar biraz daha sert geldi ses sanki process ediliyor gibi. Midler cok basarili fakat dusuk frekanslar fazla baskin ve boguyor.

Sinan abi evet biraz oyle oldu. Bugun sonus Faber ve mbl ikilisini dinleyecegim bakalim ne olacak.

Seriye devam yani.
  • Krell pre power satılmıştir...
    Sherwood power ve cary audio pre satışi devam ediyor arkadaşlar...
    Ayrı ayrı satılabilir...
    Ozelden pm atabilir düşünen arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

Evet arkadaşlar , Sinemada son nokta ve Stereo da bana keyif versin diyorsanız , size fırsat...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-hi-fi-ses-sistemleri-vincent-sav-p-200-6-kanal-power-ve-vincent-sav-c2-pre-tr-tek-150540186/detay/

Yerine ne geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Evet arkadaşlar , Sinemada son nokta ve Stereo da bana keyif versin diyorsanız , size fırsat...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-hi-fi-ses-sistemleri-vincent-sav-p-200-6-kanal-power-ve-vincent-sav-c2-pre-tr-tek-150540186/detay/

Yerine ne geliyor

Şimdilik bende kalsın

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim , duruma göre paylaşırım olurmu
  • quote:

Kardeşim , duruma göre paylaşırım olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemin kumlu, karlı, yağmurlu ortamlarda kaymasını önleyen bişey olabilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: väliaikaista

Sistemin kumlu, karlı, yağmurlu ortamlarda kaymasını önleyen bişey olabilir .

ESP değil .
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Çok gizemli oldu. :)
  • quote:

quote:

Sistemin kumlu, karlı, yağmurlu ortamlarda kaymasını önleyen bişey olabilir .

ESP değil .

O zaman ABS 'de değil. Geriye birşey kaldı gibi. :)
  • Değerli arkadaşlar , şuanda kesin bir şey söylemek doğru olmaz ...

Satılırsa ne ala , ama satılmazsa , severek kullanmaya devam edeceğim...

Vincent, benim için esasında son nokta , tabiri caiz ise Mercedes W124 Kasa E serisine benzetmişimdir , bu aracı çok sevdiğim için örnek verdim..
    ( bazen araçlardan örnek verildiği için verdim )

Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı

• ersin hayırlı satışlar olsun.
    sende proje bitmiyor maşallah
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.