Şimdi Ara

Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
13
Favori
21.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekküler...

Bakalım ilgi var , hakkını verecek birinin almasını gönülden isterim...

Proje için malum EU ve USD kurları inanılmaz yukseldi, duruma göre yapacağız birşeyler bu sevda bizde varken rahat durmayız
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Çok hızlısın Ersin. Bir süre durda sistemin keyfini çıkar. Bu hızla Nuri'yi yakalayacaksın gibi duruyor.
  • hızlı giden sistemin sonu bir başka oluyor. örn. by@li
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

hızlı giden sistemin sonu bir başka oluyor. örn. by@li

Süper örnek oldu Ali abi.

• Yamaha'nın yeni çıkardığı daha doğrusu ilk defa ürettiği processor/power'larının review'ı.

http://www.audioholics.com/av-preamp-processor-reviews/yamaha-aventage-cx-a5000-mx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asukrumercan -- 3 Mart 2014; 16:11:40 >

• asukrumercan A kullanıcısına yanıt
    bu pre/power ı alınca taşımak için arkadakiler gibi birde kas yapmak lazım... :)

şaka bir yana geçen aydı yanılmıyorsam ertekinle görüşmüş ama bu modelin satışının olmayacağını söylediler biliyorsunuz yamaha
    kendi oluşumu ile uğraşıyor yani kendi ürünlerini kendi satacak galiba onlara da mail atmıştım ama bir cevap gelmedi.
    Uzunca bir süre buralarda göremeyiz galiba...
  • pro/power kullanan arkadaşlara sorum...
    Interconnect olarak ne kullanıyorlar,
    memnuniyetleri ne düzeyde
    cihazları ile uyumu nasıl?
  • firstdejavu kullanıcısına yanıt
    Pre/Power/Bdp -Cd Player , interconnect olarak , Front kısmında , Wireworld , diğer kısımlarda Acoustic Research kullanıyorum...

Modeli tam aklımda değil ama bakıp yazabilirim, Malumunuz çok kanallı bir setup olunca , Maliyet açısından dolayı bu şekilde kullanıyorum...

Önceki mesajımda sisteme ait video mevcut , ne kadar fikir verir bilmiyorum ama bu şekilde ben memnunum
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Ersin senin proje vardı sanırım. Ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enerji78 kullanıcısına yanıt
    Proje düşüncesi var ama piyasa malum sıkıntı bu aralar , Elimdeki cihazlara talep çok ama rakamlar istediğim gibi değil maalesef...
  • Arkadaşlar sonunda uzun zamandır aklımda olan projeyi gerçeğe dönüştürdüm ve Rotel RMB 1575 Power Amfi ve Rotel RSP 1572 Processor ile pre-power dünyasına katılmış oldum. Sonuç hakikaten muazzam bir tork artışı oldu çok memnun kaldım. Şimdiye kadar kullandığım Rotel RSX 1562 Receiver amfi ile teknik olarak aynı özelliklere sahip processor ancak rsx 1562 de kanal başı 100w olan gücü rmb 1575 ile kanal başı 250w çıkartmış olduk. Hakikaten Rotel ile B&W uyumu anlatılacak gibi değil muhteşem ikili diyebilirim. Bu arada Pre-Power sisteme geçmem nedeniyle Rotel RSX 1562 satılıktır. İlgilenenler Pm atabilir.
     Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı

• sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    Maşallah, B&W ve Rotel'ler hani derler ya "hökömet gibi kadın" modunda.
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam daha önce de dediğim gibi bu ikilinin performansı kesinlikle takdire şayan
    Tekrar hayırlı olsun, iyi dinlemeler/izlemeler.
    Bir test videosu çekersiniz artık bizde azıcık da olsa keyfinize müdahil olmuş oluruz.
  • Hayırlı olsun.
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstadım
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Üstadım açıkçası konu ses olunca video çekmenin de bir anlamı kalmıyor zira kulak canlı sesi duymadıktan sonra göz görse ne fayda :)
    Biliyorum hocam olay tamamen havada kalıyor ve hatta çoğu zaman yanıltıcı bile olabiliyor ama yine de benim gibi deneme imkanı olmayanlara fikir verebilir.
    Kendi araştırma sürecimde hiç bir kaynak olmaması çok sıkıntı olmuştu yalandan çekilen videoları bile arıyorsunuz inanın.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.