Şimdi Ara

Prandelli ile Devam Kararı Alındı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlla Dortmund deplasmanında 4-5 yiyip rezil olduktan sonra göndericez herhalde.
  • neden o zaman Mancini kovuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insallah kasimpasadan da 4-5 yeriz. Mustahak size.

• Prandelli'den ben de memnun değilim ama Prandelliyi göndermek çözüm değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun

• Yarsuvat bunağın teki. Ne dediğinin , nereyi yönettiğinin farkında değil. Önümüzdeki Kasımpaşa ve Dortmund maçları da hezimetle biterse ne Prandelli kalır ne de kendisi.. Taraftar başınıza yıkar o kulübü..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

futboldan gram anlamayan kodamanların aldığı gerzekçe kararlardan biri.
    çok kötü yoldayız çok.

Dünyanın en büyük futbol kulüplerini FUTBOLCULAR değil YÖNETİCİLER idare ederler.

Bunuda öğrenmiş olun. Kararı başkan almaz Başkan kamuoyuna sunar. Basketbol ile Futbol ile amatör sporlar ile vs. uğraşan birçok yöneticinin kararlarının yansımasıdır başkan.
  • Prandelli bu hafta da bazı futbolcuları kadrodan çıkarmazsa bir hezimet daha gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Prandelli bu hafta da bazı futbolcuları kadrodan çıkarmazsa bir hezimet daha gelebilir.

Benim fikrim buna göre şekillenecek. Doğru veya yanlış herhangi bir değişim çabası olmazsa ben desteklemeyeceğim.

• bu haftaki kasımpaşa maçı da bol gollü geçecek desenize
  • Photographer Boy kullanıcısına yanıt
    Prandelli gitsin diyordum da Şansal Büyüka'nın dediklerini dinledikten sonra görüşlerim değişti. Sezon ortasında gelen teknik direktörün şampiyon yapma şansı çok düşük.

Prandelli cesur olup hainleri atarsa taraftarı da arkasına almış olur. Dediğin gibi her şey önümüzdeki iki maça bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Prandelli gitsin diyordum da Şansal Büyüka'nın dediklerini dinledikten sonra görüşlerim değişti. Sezon ortasında gelen teknik direktörün şampiyon yapma şansı çok düşük.

Prandelli cesur olup hainleri atarsa taraftarı da arkasına almış olur. Dediğin gibi her şey önümüzdeki iki maça bağlı.

Bu ortama ek olarak Prandelli yerine gelecek 7 aylık birinin Prandelli'den daha iyi olacağını düşünmüyorum.

Bakalım gerekenleri yapacak mı ?

• Prandelli kalıyorsa, oyuncular değişecek. Sabri'nin affedilmesini bir başlangıç kabul ediyorum. Görcez bakalım Kasımpaşa maçında Selçuk ve Burak oynayacak mı ?
  • Florya'da Reçete Yazıldı
    http://www.iskenderbaydar.com/recete-yazildi/

Iskender Baydar'ın kaleminden güzel bir yazı..

• Kasimpasa macinda iyice sallanir koltugu sonra dortmund soyle bi 5-6 tane takar italyan sarlatani da evine gider insallah.

• beyler bugün toplanmış takım başkan konuşma yapmıs gs tv den yayınlanmış videosunu bilen varsa alıntılarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

prandelli ile devam oyuncularla devam degil.

dogru olan budur.

prandelli de artik biraz cesaretli olacak bir zahmet. selcuku buraki kesecek yerlerine pandevi umutu furkani birhani bi sekilde monte edecek. sinani brumayi kullanacak.

uzerindeki formayi cikarip gidenlere degil, forma icin ter dokenlere formayi verecek. mucadele olsun, isik olsun yenilsek de taraftarlar bir sey demez, yeterki CESAREt gorelim.

o cesaret yok işte kendi sahanda defansif oynarsan türkiyede başarılı olmazsın.zaten avrupadada bi başarısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

prandelli ile devam oyuncularla devam degil.

dogru olan budur.

prandelli de artik biraz cesaretli olacak bir zahmet. selcuku buraki kesecek yerlerine pandevi umutu furkani birhani bi sekilde monte edecek. sinani brumayi kullanacak.

uzerindeki formayi cikarip gidenlere degil, forma icin ter dokenlere formayi verecek. mucadele olsun, isik olsun yenilsek de taraftarlar bir sey demez, yeterki CESAREt gorelim.

o cesaret yok işte kendi sahanda defansif oynarsan türkiyede başarılı olmazsın.zaten avrupadada bi başarısı yok.

Bir başarısı yok mu..?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler bugün toplanmış takım başkan konuşma yapmıs gs tv den yayınlanmış videosunu bilen varsa alıntılarmı ?

AslanStatistic hesabında Vine olarak part part yayınlandı.

• Hala prandelliyi savunanlar var,pes vallahi..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.