Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden Burçin ve İlker'e ayıp ettiler. Sırf para için film çıkarıyorlar. Poyraz Karayel ismini filmde kullanmamaları gerekirdi. İlker gibi adamı üzmüşler. Adamın kalbi kırılmış, her halinden belli. Umarım film tutmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YTÜ'deki söyleşinin tamamı paylaşılmış Youtube'ta:

1. part >https://www.youtube.com/watch?v=P3KQZh38uiQ&feature=youtu.be

2. part >https://www.youtube.com/watch?v=Y9bo9JgSLi0&feature=youtu.be

Adamın oturuş tarzı bile çok efendi, saygılı duruyor ben söyleşiye katılıp da bu kadar çekingen oturan biri görmemiştim. Helal olsun adama.

• başrol oyuncusuna filmden bahsetmeyip, teklifte dahi bulunmamak nasıl bir kafadır? poyraz karayel = ilker kaleli
  • ben böyle konuşmasını doğru bulmadım. filmin gişesini etkiliycek, bir çok insan bu yüzden gitmiycek. ha film çöp o ayrı ama emeğe saygı yine de. poyraz ve ayşegülün oynaması saçma olurdu zaten. aynı şekilde sema niye var o da saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 25 Kasım 2017; 1:7:44 >
  • aga bu video niye dik çekilmiş?

edit: kimse reytinglerle ilgili soru sormamış galiba :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 25 Kasım 2017; 1:14:44 >
  • bro yapıştırsaydın soruyu, bu çöp diriliş ve kara sevda reytinglerde nasıl poyraz karayeli geçebiliyor deseydin?
  • intiharcıyla ilgili soru soruldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

intiharcıyla ilgili soru soruldu mu?

Yeni projeniz var mı diye sorulmuştu bu da geçiştirici konuştu muhtemelen detay vermek istemedi.
  • Cidden çok kötü duruyor fragman. Espiriler desen çok saçma. PK'da cidden güzel bir mizah vardı. Nerede o efsane araba sahnesi. Nerede o herkesin herşeyi itiraf ettiği o bölüm. Bize böyle gelsinler. Bu film hiç olmamış. Resmen sürekli çıkan, sinemanın içine eden diğer komedi filmlerinden hiç farkı yok. Poyraz Karayel ismini lekeliyor sadece.

• İşin en ilginç kısmı madem Poyraz'dan öncesini anlatıyor adını Poyraz Karayel koyma hadi koydun diyelim 5 dakikada olsa bir sahnede adamı oynat örneğin Begüm ile olan kavgasını felan gösterebilir yada o dönem Poyraz'ın ne yaptığını seyircide eleştirse bile bu kadar eleştirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

İşin en ilginç kısmı madem Poyraz'dan öncesini anlatıyor adını Poyraz Karayel koyma hadi koydun diyelim 5 dakikada olsa bir sahnede adamı oynat örneğin Begüm ile olan kavgasını felan gösterebilir yada o dönem Poyraz'ın ne yaptığını seyircide eleştirse bile bu kadar eleştirmez.

sefer olsaydı güzel olurmuş, poyrazdan öncesiyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 28 Kasım 2017; 5:24:8 >
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    Sefer'in olmaması iyi olmuş. Karizma adamı maymun ederlerdi bu filmde.

• 23 bitti ulan mümtaz

• Bu dizi türk dizi tarihinin şişirilmiş en büyük fiyaskolarından biridir net..

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Şişirilmiş değil değeri bilinmemiş.şişirilse Reyting probleminden bitmezdi dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaqen Hghar

Şişirilmiş değil değeri bilinmemiş.şişirilse Reyting probleminden bitmezdi dizi

3 sezon yayınlandı be ne raytingi bilader 20 senemi devam etseydi. Zaten saçma sapan bir diziydi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Bu dizi türk dizi tarihinin şişirilmiş en büyük fiyaskolarından biridir net..

İçerde denen bomboş diziye ölüp biten birisin daha da kendini rezil etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 29 Kasım 2017; 19:19:59 >
    Sezon ortasında bitmesinden Reytinglerin az olduğu anlaşılıyor.Ayrıca saçma sapansa sana saçma sapan. gelip bitmiş dizinin konusuna bunu yazdığında birşey kazanmıyorsun.

• Efsane ya
    Sen 37 yaşına gelmiş boş bir adamsın. Her mesajında yaşını belirtmen ayrı bir komedi. Ezel'e bile laf etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 28 Kasım 2017; 21:30:13 >
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.