Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Total 25. - 2.80

AB 12. - 3.33

ABC1 15. 3.31

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• reytingler çok düşmüş kanalın bu hafta Cumartesi ve Pazartesi yayınlayacak birşey olmadığı için öylesine yayınladığı Arka sokaklar tekrarı ve saçma bir türk filmi bile daha fazla reyting almış PK'den malesef 1 ay içinde final olacak gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

reytingler çok düşmüş kanalın bu hafta Cumartesi ve Pazartesi yayınlayacak birşey olmadığı için öylesine yayınladığı Arka sokaklar tekrarı ve saçma bir türk filmi bile daha fazla reyting almış PK'den malesef 1 ay içinde final olacak gibi duruyor

1 aydir izlemiyodum hepsini bi izledim çöp olmus zaten bitsin

• Dizi 2. Sezondan beri her hafta final yapiyor. Ulan arkadas hic bi dizi hakkinda bu kadar final muhabbeti olmamistir heralde. Tamam bitebilir olurda. Biri der bu sezon son biri der boyle cok gitmez. Biri der son 1 bolum. Biri der stoktan bolum vercekler. Bi bitmediniz ha.

Kaynaksiz final demekten sıkılmadınız

• Dizinin hikaye yazarlarından biri arkadaşım, daha dün konuştuk. Final falan yok :) bizden başka herkes konuşuyor, kanalın veya yapımcının böyle bi talebi yok dedi. Haberiniz olsun arkadaşlar...

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Ölmemiştir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Bilmeden konusan cok, bi süre susarlar tesekkurler bilgi icin.

• Ekşide bir arkadaş tüm duvar yazılarını bir sayfada toplamaya çalışmış

https://konusanduvar.tumblr.com/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.sezonun en büyük hayal kırıklığı olan Neşeti izledikten sonra Savaş Biryol bence çok iyi oldu. Üstelik Deniz Celiloğlu gibi harika bir oyuncu canlandırıyor. Ben çok beğendim. Artık olayların Bahrilerin etrafında dönmesi açısından şahane bir hamle oldu.

Bu sezonu geçen sezona göre fazlasıyla beğeniyorum fakat son bölümü dizinin kalitesine yakıştıramadım. Önümüzdeki hafta Ethem flashback ile durumu toparlar gibi geliyor bana. Nevra yine önde olduğunu zannederken nasıl bir tokat yiyecek haberi yok.

Ayşegül bu olay gerçek bile olsa çıkmak için can attığı eve geri dönecek birisi değil hele ki Çınar çağıracak bu da hemen ayağına gidecek he oldu. Oraya onların gözünün önünde üzüldüğünü göstermek için gitti. Kapının önünde Çınarın adamı zaten duruyordu gerçekçi olsun diye orda bir oyun oynadılar. Eda zaten böyle bir kız değil pişman olup anlattı hatta Nevranın ona izlettiği videoyu inandırıcı bulmamış olabilir, videoda bir ayrıntı yakalamış olabilir her şey olabilir. O kamera Nevranın sonunu getirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

2.sezonun en büyük hayal kırıklığı olan Neşeti izledikten sonra Savaş Biryol bence çok iyi oldu. Üstelik Deniz Celiloğlu gibi harika bir oyuncu canlandırıyor. Ben çok beğendim. Artık olayların Bahrilerin etrafında dönmesi açısından şahane bir hamle oldu.

Bu sezonu geçen sezona göre fazlasıyla beğeniyorum fakat son bölümü dizinin kalitesine yakıştıramadım. Önümüzdeki hafta Ethem flashback ile durumu toparlar gibi geliyor bana. Nevra yine önde olduğunu zannederken nasıl bir tokat yiyecek haberi yok.

Ayşegül bu olay gerçek bile olsa çıkmak için can attığı eve geri dönecek birisi değil hele ki Çınar çağıracak bu da hemen ayağına gidecek he oldu. Oraya onların gözünün önünde üzüldüğünü göstermek için gitti. Kapının önünde Çınarın adamı zaten duruyordu gerçekçi olsun diye orda bir oyun oynadılar. Eda zaten böyle bir kız değil pişman olup anlattı hatta Nevranın ona izlettiği videoyu inandırıcı bulmamış olabilir, videoda bir ayrıntı yakalamış olabilir her şey olabilir. O kamera Nevranın sonunu getirecek.

Kameralara oynamış olma ihtimalleri olabilir fakat merdivenlerde de kavga ettiler?

• Belki o an gerçekten Ayşegül bilmiyordur sonra bizim görmediğimiz bir anda öğrenmiştir, Ayşegül'ün o anki sinirle direk Çınar'ın ayağına gitmesi bana hiç mantıklı gelmiyor.
  • quote:

Belki o an gerçekten Ayşegül bilmiyordur sonra bizim görmediğimiz bir anda öğrenmiştir, Ayşegül'ün o anki sinirle direk Çınar'ın ayağına gitmesi bana hiç mantıklı gelmiyor.

Bilemiyorum hocan youtubedan o kesiti izledim ben inşallah sizin dediğiniz olur ama sanmıyorum bence poyraz ile ayşegülün arası bir süre bozuk kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 20 Ocak 2017; 13:37:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Belki o an gerçekten Ayşegül bilmiyordur sonra bizim görmediğimiz bir anda öğrenmiştir, Ayşegül'ün o anki sinirle direk Çınar'ın ayağına gitmesi bana hiç mantıklı gelmiyor.

Bilemiyorum hocan youtubedan o kesiti izledim ben inşallah sizin dediğiniz olur ama sanmıyorum bence poyraz ile ayşegülün arası bir süre bozuk kalır.

Ayşegül ile Poyraz sezon başından beri ayrılar, yeni yeni araları düzelmişken böyle bir olay olmaz bence. Eda içkisine ilaç koyduktan sonra Poyraz'ın içtiğini hiç görmedik. İçerden sarmaş dolaş geldiler. Bence bu sefer Nevra cidden oltaya geldi gibi. İnşallah böyle olur.

• Fragmanin sonundaki sahne cok hos olmus

Poyrazla aysegul un arasi iyi ve eda da buyuk ihtimal kizini goruyor . buda demekki hersey oyundu.

Seri katil olayi guzel olacak gibi.

Meltemde saglam.

Cinarin iyice suyu isindi. Artik ciksin diziden baydi valla.

Guzel bolum olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo11 -- 20 Ocak 2017; 20:56:16 >

• Nevranın oltaya gelmesi çok iyi oldu. Umarım bölüm hastane ağırlıklı olmaz. Çınardan ne kadar nefret ettiğimi bir kez daha anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 20 Ocak 2017; 21:6:46 >
  • 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.