Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende hep merak etmişimdir o kuzuyuda kadın öyle diyince hiç aklıma gelmedi çocuğu vs dir kuzum diyodur gibi bir şey düşünmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet0609 -- 18 Ocak 2017; 23:32:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meltem öldumu? Yoksa sakatmi kalcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt

O kadının olayıbı çok merak ediyordum. Kuzu çıktı vallahi beklentimi de aştı yani.

• Her bölümde bir karakterin öldüğü sezona mı giriyoruz yoksa yine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt

Belki de atlamadı. Bilmiyorum ama üzüldüm kendisine.

• Bölümü kimse beğenmedi galiba da, her bölüm de atraksiyon vur kır sarmıyor.

Baştaki poyraz eda ayşegül sahneleri bence güzeldi eğlendirdi. ha en son klişeydi yakıştı mı? yakışmadı. orası ayrı. keşke söyleseydi eda.

son sahnede belki söylemiş olabilir. haftaya bi flashback le hallederler inşallah.

meltem olayı çok kötü oldu. inşallah sakat kalma olayı falan olmaz.

kuzu olayı tam komediydi hiç beklemiyordum

• saçmalıktan geçilmedi.çocuk telefonu masaya bırakıyor şansına,poyraz birayı masaya koyuyor,taşkafa küçücük kadından silahı alamıyor vs vs ayrıca meltem şaşırttı

• HeRo11 kullanıcısına yanıt

Aksiyon olsun demiyoruz ama Eda olayı yüzünden beğenmedim. Eda karakterini harcamasınlar. Kesin oyun var.

• Iyice sacmaladi dizi..

• Artık sarmıyor üçüncü sezonun senaryosu başlarda iyiydi sonradan bozuldu. Senaristler toparlamaya mı çalışıyor reytingleri daha da düşürmeye mi çalışıyor belli değil. Senaryoya bak yav Eda Ayşegül'le Poyraz'ın arasına girecekmiş de bilmem ne. Düzelsin artık yani öyle saçma gelmiş ki ilk defa bu kadar eleştirdim diziyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 18 Ocak 2017; 23:51:28 >
  • En kötü PK bölümüydü heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ciddi anlamda bu bölüm çok baydı. Meltem olayı ne olacak merak ettim. O Eda olayı ters köşe yapılır diye bekledim ama olmadı. Umarım diğer bölüm toparlar. Birde şu Nevra ve Çınar'ı görmek istemiyorum artık. Diziden çıkmaları lazım artık.

• Eda olayının şimdilik ters köşe olmayacağı çok belliydi. Asıl bu yapılan ters köşe oldu. Herkes burda Eda yapmaz kesin anlatmıştır diye düşündü. Ama istediğiniz olmayınca hayal kırıklığına uğradınız.

Bölüm çok kopuktu. Fragmani bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Çokmu zor Edanın poyraza he şeyi anlatıp yardım istemesi.Gerkçekten olanlar çok saçmaydı

Her şeyi düşünebilen karakterlerimiz bunu düşünemedi her zamanki gibi

• Bölüm hep tesadüfler ve biraz mantık hataları üzerine kuruluydu bu yüzden sıktı biraz lakin bölüm akışı güzeldi bence. Öyle en kötü bölüm falan değildi yani.

• interneto07 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam,çok kötü bölümdü gerçekten.

• çok saçma bölümdü

• 3. Sezon basladiginda 17. Bolumdeydim yeni bolume yetismek icin hayvan gibi izliyodum hergun bir arkadas o bolumlerin tadini cikar yazmisti cidden dizi git gide dahada kotu oluyor. 3. Sezonun ilk bolumleri guzeldi 64 ozellikle ama şu son bolumler berbat ya entrikalar berbat kotu karakterler berbat. Son bolumun fragmaninda poyrazi bastan cikaricaksin diye bir sahne gordum ve son bolumu izlemedim bu mu yani PK. Zaferin muzigini kullanmalarina ayri sinirleniyorum zaten.

• ben yine bi ters köşe bekliyordum ama olmadı yakışmadı tanıdığımız bildiğimiz poyraz karayele.

• savaş biryol karakteri için giren oyuncu kötü oyuncu,beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxiousu -- 19 Ocak 2017; 3:48:5 >
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.