Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chandler_Bing

Reytingler...
    Poyraz Karayel ekrana sığmadı arkadaşlar, üzgünüm.

Bu an için kaç gündür bekliyordun söyle.
    Birde Ab ile Abc yi atsana.
    Reyting analizcisi seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 17 Kasım 2016; 12:02:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taşkafa hastane sahneleri, meltem-zülfikar sahneleri artık zorlama olmaya başladı.

Bu arada sado yine poyrazın karşısına çıkar sonra yardım eder ama bence bu sefer sado ölecek.
  • Şu bakışma sahneleri çok sıktı artık

• sıralama geçen bölüme göre düşsede Totalde reyting artışı var ama AB'de düşüş var yinede şuanlık Final veya gün değişimi gibi birşey söz konusu olamaz Kanal d de Hayat Şarkısı,Altınsoylar,Bodrum Masalı gibi dizilerin reytingleri daha düşük önce onlar gider
  • Ab de 7 , abc de 6. Cıyız arkadaşlar. Senaristlerin acil el atmaları lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Ben söyliyim; hayatta bunu kaale alan sadece biziz. Bizden başka kimse bunu koltuk kenarı,çaydanlık kulpu,perde kornişi bile yapmaz.

Evet aynen öyle, seninle ilgili bir şey olmadığı halde nedense bana sürekli laf atmaya çalışıyorsun. Gerçi bunun nedeni bariz belli. Bazı insanların davranışları,hayatı sanal alemdeki davranışlarıyla ters orantılıdır. Sende bu kişilerden birisin.
    Her neyse merak etme burda kalıcı değilim. Artık kendine başka biri bul, hıncını ondan alırsın. Bak zaten benim yerime başka biri geldi bile onla uğraşırsın.

Hala bu diziyle ne alıp veremediğini anlatmadın.
    Anlatta bizde ona gore konuşalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beko95590

quote:

quote:

Ben söyliyim; hayatta bunu kaale alan sadece biziz. Bizden başka kimse bunu koltuk kenarı,çaydanlık kulpu,perde kornişi bile yapmaz.

Evet aynen öyle, seninle ilgili bir şey olmadığı halde nedense bana sürekli laf atmaya çalışıyorsun. Gerçi bunun nedeni bariz belli. Bazı insanların davranışları,hayatı sanal alemdeki davranışlarıyla ters orantılıdır. Sende bu kişilerden birisin.
    Her neyse merak etme burda kalıcı değilim. Artık kendine başka biri bul, hıncını ondan alırsın. Bak zaten benim yerime başka biri geldi bile onla uğraşırsın.

Aynı şeyi milyonlarca defa söyledim. Diziyle ilgili ne gibi bir sorunum olabilir? Dizinin bu forumdaki kitlesiyle sorunum var.
    Ayrıca o çok büyütüyorsun dediğin Kara Sevdanın 1 yılda kazandığí ödülleri Poyraz 2 yılda kazanamadı. O çok abartıyorsun dediğin Kara Sevda şuan youtube da en çok abonesi olan dizi. Fragmanları en çok izlenen dizi. Misal son bölümün fragmanı 2 milyon izlenmeyi geçti. Birde Poyraza Dirilişe bak bakalım istersen.
    O çok abartıyorsun dediğin Kara Sevda şuan en çok izlenen Türk dizisi. Evet Dirilisten de çok izleniyor çünkü yayınlandığı tüm ülkelerde tutan, baya izlenen bir dizi. Youtube da Türkiyeye erişimi kapalı bölümler bile 1 haftada 2 milyon izlenmeyi geçiyor. SIDA'da Türkiyeyi temsil edip dünya genelinde 2016'nın en iyi drama dizisi seçildi. Bunlar yeterli mi?

Bazen düşünüyorum biz de mi sorun var. Ama sen forumdaki herkesle bir tartışma içindesin. Hangi konuda görsem orda tartışma yaratıyorsun. Normal hayatta da böyleysen vay haline.
    Resmen kafayı kara sevdayla bozmuşsun.
    Ben poyraz diyorum sen kara sevda. Hep bir kara sevdayla kıyaslama içindesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 17 Kasım 2016; 18:17:55 >

• Chandler_Bing kullanıcısına yanıt
    Adam haklı kara sevdada senaryo çok derin dizi izlettiriyor kendini aldığı ödüllerde ortada benimde tek izlediğim türk dizisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı şeyi milyonlarca defa söyledim. Diziyle ilgili ne gibi bir sorunum olabilir? Dizinin bu forumdaki kitlesiyle sorunum var.
    Ayrıca o çok büyütüyorsun dediğin Kara Sevdanın 1 yılda kazandığí ödülleri Poyraz 2 yılda kazanamadı. O çok abartıyorsun dediğin Kara Sevda şuan youtube da en çok abonesi olan dizi. Fragmanları en çok izlenen dizi. Misal son bölümün fragmanı 2 milyon izlenmeyi geçti. Birde Poyraza Dirilişe bak bakalım istersen.
    O çok abartıyorsun dediğin Kara Sevda şuan en çok izlenen Türk dizisi. Evet Dirilisten de çok izleniyor çünkü yayınlandığı tüm ülkelerde tutan, baya izlenen bir dizi. Youtube da Türkiyeye erişimi kapalı bölümler bile 1 haftada 2 milyon izlenmeyi geçiyor. SIDA'da Türkiyeyi temsil edip dünya genelinde 2016'nın en iyi drama dizisi seçildi. Bunlar yeterli mi?

Bazen düşünüyorum biz de mi sorun var. Ama sen forumdaki herkesle bir tartışma içindesin. Hangi konuda görsem orda tartışma yaratıyorsun. Normal hayatta da böyleysen vay haline.
    Resmen kafayı kara sevdayla bozmuşsun.
    Ben poyraz diyorum sen kara sevda. Hep bir kara sevdayla kıyaslama içindesin.

Gözlem yeteneğin zayıf, karakter analizi yapamıyorsun maalesef.
    Forumda herkesle bir tartışma icindeyim çünkü forumu bunun için kullanıyorum. Kara Sevdanın hastası felan da değilim. Şuan en sevdiğim dizi olduğu için en çok övdüğüm dizi. Geçen sene de Aşk Yenidenden çok bahsediyordum ama hastası mıydım? Hayır. Hastası olduğum, hiç unutmayacağım 3 dizi( 1 yerli 2 yabancı) var, onlar da biteli yıllar oldu.
    Başka bir sorun, merak ettiğin varsa pm den sormanı rica ederim.

Poyraz Karayel'i izlemiyorsun ama gelip konusuna tartışma yaratıyorsun ve buraya yazmak zorunda hissediyorsun kendini kafanı iyice dizilerle bozmuşsun kara sevda ile bozmuşsun dedim ama şimdi de diyorsun ki hayır kara sevda değil benim hasta olduğum diziler bitti diyorsun yani öyle ya da böyle dizi bağımlısı olduğuna çıkıyor bu yolun sonu. Sen bu konuya yazmasan burda hiç tartışma falan da olmayacak. Zaten yazsan da cevap vermeyi düşünmüyorum ciddi anlamda senin psikolojik destek alman gerekiyor.

• birbirimizi avutmaya gerek yok poyraz karayel bu saatten sonra çarşamba dizileri ile başedemez acilen günü değişmesi gerekiyor.
  • Şu seri katil olan kadın bakalım kim, bağlantısı ne o bir merak konusu. Ayrıca Ayşegülün yeni hedef olması ve Çınarın İsaya yardım etmesi olayları iyice karıştıracak gelecek bölümüm güzel olacağı kanısındayım.

Bu sezonun temelini inşallah iyi dikmiştir senarist çünkü ben izleyici olarak dallanan bir hikaye görüyorum eğer temelide sağlamsa bu sezon iyi bitirebilirler zaten benimde isteğim poyraz karayel gibi iyi bir dizinin son sezonunun iyi bir şekilde sona ermesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 18 Kasım 2016; 0:24:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

birbirimizi avutmaya gerek yok poyraz karayel bu saatten sonra çarşamba dizileri ile başedemez acilen günü değişmesi gerekiyor.

maksat rekabet
  • Hocam o seri katil kadini ben köyün yeni ögretmenine benzettim tip olarak.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Değil başka birisi, ben Çınar'ın annesinden şüpheleniyordum örgütle bağlantılı olan kişi Yavuz çıktı ama ters köşe yapabilirler. Dizi bence 2. Sezondan daha iyi gidiyor, PK gibi dizilerin değeri bilinmiyor nedense. Bu seneki favori dizilerim PK, İçerde ve Vatanım Sensin. Kara Sevda, Cesur ve Güzel gibi aşk ve intikam ağırlıklı diziler çok klişe bence PK'e rakip bile olamaz.
  • Chandler_Bing kullanıcısına yanıt
    skandal resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Değil başka birisi, ben Çınar'ın annesinden şüpheleniyordum örgütle bağlantılı olan kişi Yavuz çıktı ama ters köşe yapabilirler. Dizi bence 2. Sezondan daha iyi gidiyor, PK gibi dizilerin değeri bilinmiyor nedense. Bu seneki favori dizilerim PK, İçerde ve Vatanım Sensin. Kara Sevda, Cesur ve Güzel gibi aşk ve intikam ağırlıklı diziler çok klişe bence PK'e rakip bile olamaz.

Hocam sizce mantıklı mı? Dün yazmıştım ama kimse cevap vermemişti.

Bence Yavuz girişimden değil. Ters köşe olucaz.
    Çünkü;
    1) Bize sanki öyleymiş gibi gösteriyorlar.
    Yavuzun adamı girişimden. Onu biliyoruz.
    Bunlar evde konuşurlarken yavuz diyordu "işi hallettin mi" diye. Yavuzun adamı da o sıra bir şeyler düşünüyordu. (Büyük ihtimalle istihbarattan onları takip edenleri.)
    Hemen irkilmişti ve sonra da "bence çocuğu öldürmemeliydik" felan diyordu. Daha geçen bölüm seri katili olduren birisinin bunu demesi biraz tuhaf. Bence onu, yavuz ne düşündüğünü anlamasın diye söylediğini düşünüyorum.

2) O yavuzun öldürdüğü kimyager de büyük ihtimalle o çocukların ölümüyle bir bağlantısı olduğu için öldürülmeye çalışılmıştır.

Yavuzun adamının çağırdığı katilde büyük ihtimalle girişim ile ilgili bir olay olduğunu sandığı için kimyageri öldürmeye gelmiştir.

Herhalde tam anlatamadım. Yazarak anlatmak zormuş.

Ama bence Çınarın annesi girişimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 18 Kasım 2016; 17:19:16 >

• Çok ters köşe biri bence. Saygunerlerden
    Olmayabilir

• https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/fragmanlar/poyraz-karayel-69-bolum-fragmani
    Fragman geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 18 Kasım 2016; 18:58:8 >
  • fragman güzel,
    bahri baba napıcak bakalım tefeciye
  • despina ucuz kurtulmus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.