Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prikopat koca olursa daha da erken gider, poyraza kalmadan bahri sıkar kafasına.
  • Carsambaya az kaldi. Ortami isitmata baslayalim. Mukemmel bi sahnede bitirdiler bi onceki bolumu heyecan hat safhadaydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu bulamadım ya resmen altlarda bitap düşmüş. Güya 1.yiz sosyal medyada

• Poyrazın ölü olarak bilindiği 2 yıl boyunca Bahri ,Poyrazı öldürenleri neden arayıp peşine düşmüyor ?
  • Neşet geri dünyor diye duydum, doğru mu? Instagramda görüşürüz diye fotoğraf paylaşmış

• yine eskilere donecekler yok sen 2 senede ne yptin sen ne yaptin ivir zivir tad yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün ölenler geri gelsin poyraz döndü nasıl olsa bence zafer tekrar eski günlerine döndürür diziyi

• quote:

Orijinalden alıntı: hll knk spr dwm

Neşet geri dünyor diye duydum, doğru mu? Instagramda görüşürüz diye fotoğraf paylaşmış

Valla mümtaz o işe el atmış olsa efsane olur be. Mümtazdan zaten bir fırıldaklık bekleniyor.

Neşet-yavuz vs Pk tayfa

• quote:

Orijinalden alıntı: crossfire66

Poyrazın ölü olarak bilindiği 2 yıl boyunca Bahri ,Poyrazı öldürenleri neden arayıp peşine düşmüyor ?

Bilmiyoruz ki ne olmuş bitmiş. Boris belkide geri döner. Belli olmaz.

• Bugun gunlerden poyraz karayel dostlarim. Son bolum cok guzel bitmisti aksama kadar nasil bekleyecez. Bu arada aksiyon sahneleri ve dovus sahneleri her gecen gun mukemmel oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Bugun gunlerden poyraz karayel dostlarim. Son bolum cok guzel bitmisti aksama kadar nasil bekleyecez. Bu arada aksiyon sahneleri ve dovus sahneleri her gecen gun mukemmel oluyor.

kaliteli troll
  • Bugün günlerden Poyraz Karayel

Fragmanlar daha çok duygusal olmuş, ama özetten yola çıkarak heyecanlı bir bölüm olacağını düşünüyorum.
  • Hashtag #AşkBudur

• edanın dövüş sahneleri bana jackie chan in altın yumruk filmini hatırlattı. bayağı güzel çekmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 16 Kasım 2016; 20:9:56 >
  • Arkadaşlar ayşegül çınara boşanalım dediğinde çınar amerikaya gidebiliriz artık diyecek büyük ihtimal

• Bu başkana da ayrı bir uyuzum . Poyraz da cevabını verdi

• Olmadı abi. 5 bölüm ölesiye triplere giren Poyraz-Ayşegül çifti birbirlerinin ne yaşadığını öğrenince birden bire deli gibi sarılmalar, ağlaşmalar. Olmadı yani. Kağıt üstünde güzel fikir ama senaryoya sahne olarak doğru geçirilememiş.

Ve her bölüm gizemli birileri hiç tanımadığımız başka karakterleri öldürüyor. Girişim de girişim. Tamam girişim de artık bu girişime bi giriş yapsanız? Nedir, kimdir? Ucundan azcık görsek de devamını merak edebilsek izleyici olarak hani.
  • Şu ilk sahnede Sil baştanı çalmaları iyi olmuş.

• adam %100 ölü nasıl dönecek belki ikizi gelir...
  • Cinar verecek isaya karacigerini bence. Aysegülde söyliyemicek.

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.