Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
258.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farti

Sinanın annesi geldi tamda poyraz alıp gidiyordu şimdi işler karışcak. Mümtaza iyi oldu süt dökmüş kedi gibiydi. Bahri baba hapse girdi çıkar kesin ama biraz uğraştırcak. Poyrazın o sahnesi çok zorlama bir sahne olmuş.

Bahri'nin adı çıkacak.Ondan çıksa da çok kötü şeyler olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Sinanın annesi geldi tamda poyraz alıp gidiyordu şimdi işler karışcak. Mümtaza iyi oldu süt dökmüş kedi gibiydi. Bahri baba hapse girdi çıkar kesin ama biraz uğraştırcak. Poyrazın o sahnesi çok zorlama bir sahne olmuş.

Ayşegül uyuşturucu olayını duyacak yine poyraz arada kalacak bence ayşegülunde zaferin gerçek kimliğini öğrenmesi daha zaman alır diye düşünüyorum poyrazın eski eşiyde geldi ayşegülle arasını bozabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahriyi büyük ihtimalle Poyraz kurtaracaktır ses kaydı ile ancak diğer taraftan Ayşegül ün bu olayı dolayı ipleri iyice koparacaktır aralarındaki.

Hesap sorma sahnesi güzel olmuş ancak nedense eksik geldi bana. O kadar sesi titreye titreye konuşup gözünden tek damla yaş dahi akmaması sahneyi eksik hissettirdi herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 22 Nisan 2015; 23:45:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Ayşegül uyuşturucu olayını duyacak yine poyraz arada kalacak bence ayşegülunde zaferin gerçek kimliğini öğrenmesi daha zaman alır diye düşünüyorum poyrazın eski eşiyde geldi ayşegülle arasını bozabilir

Yine olaylar olaylar.Fragman gelse de izlesek.

• Bay H kullanıcısına yanıt
    O poyrazın sahnesi olayı tuzu biberi zaten insan bari orda bir damla damlatıp çıkar benimde tuhafıma gitti.
  • Bahri ile ilgili bir twist bekliyordum ama baya aldilar adami. Yeni bolumu epey merak ediyorum.

• benim sorum olacak poyraz Karayel evinin önünde hayat kisa yazisi yazıyor orası neresi yani adres olarak söylerseniz cok mutlu olurum

• Ratinglerde 3 sırada yer almış poyraz karayel 5.21

Diriliş 2. Olmus 5.98

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrullah6152

benim sorum olacak poyraz Karayel evinin önünde hayat kisa yazisi yazıyor orası neresi yani adres olarak söylerseniz cok mutlu olurum

Kadıköy, yeldeğirmeninde olduğu söylenmişti bir programda.

• Ben aslında Mümtaz ve Ünsal arasındaki konuşma nasıl kaydedildi ve Sema'nın eline nasıl geçti onu merak ediyorum, Bahri'yi öğrenirse ortalık iyice kızışacak ama adam konuşmayacak büyük ihtimalle, dizi iki karekter üzerine kurulu değil güzel tarafı da bu zaten, Zülfikar ile hakkında gerçeği öğrenen Çiğdem'in arası düzelecektir neticede Zülfikar'ın iyi biri olduğunu biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 23 Nisan 2015; 19:01:39 >
  • https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/fragmanlar/poyraz-karayel-17-bolum-fragmani

"Poyraz'ın yanında Ayşegül'ü gören Begüm, soğuk savaş ilan ediyor! Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!"

Güzel bölüm olacak gene 2. fragmanla beraber tam kesinleşir neler olacağı :)
  • weqale W kullanıcısına yanıt
    olaylar olaylar 2.fragmanda gelmiş bu arada eski eşi arabozuculuğa başlamış en merak ettiğim poyrazla zaferin karşı karşıya gelmesi o sahne bence filmin kırılma noktası olacak poyraz aysegülden vazgeçmez sinan konusunda eşiyle kavgalar ederler poyrazın eski eşiyle barışıp tekrar küsmesi felan olmaz inşallah malum sinan eskisi kadar aysegülü sevmez diye düşünüyorum hatta babasının annesiyle barışmasını isteyebilir

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/fragmanlar/poyraz-karayel-17-bolum-fragmani-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 24 Nisan 2015; 22:05:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

olaylar olaylar 2.fragmanda gelmiş bu arada eski eşi arabozuculuğa başlamış

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/fragmanlar/poyraz-karayel-17-bolum-fragmani-2

Zülfikar adamım ya adam ilan-ı aşkında bile küresel sermaye dedi ya hahahahahahaha

• Ulan bölüme bak, herkes sevdiğine kavuşuyor

• Vay be bölüm gibi bölüm geliyor ve şu sinanın annesi geldiği gibi gitsin kadının suratından sinsilik akıyor.
  • Bu bölüm tüm aşıklar öpüşüyor

• Bomba gibi aksiyon yine

• Yok artık ne bölümdü bahri baba gene konuşturdu klasını ama zaferde yelek vardı büyük ihtimal kan çıkmadı
  • Bahri babayı kurtarmak için adam ayarlama işi aşırı şaçmaydı. O adamı sadrettin ve sema'da ayarlayabilirdi. Ama sağlam bölümdü kabul etmek lazım. Zafer'e bişey olmaz ama Bahri Baba silahı sıkarken bu dizi diğer türk dizilerine benzemez Bahri Baba kesin sıkar, dedim.Öylede oldu . Neyse fragmanları bekliyoruz ...
    Edit: Sema ne yapar sizce ? En çok merak ettiğin olaylardan biri
    Bide şu komşular azaldıkça dizi güzel geçiyor. Songül'de azdı Allah'a Şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrea Pirlo -- 29 Nisan 2015; 23:51:37 >
  • Bu bölüm harikaydı zafere birşey olmaz ayrıca söylemeden geçemeyeceğim Pelin'e az küfür etmedim.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.