Şimdi Ara

powerpoint hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Powerpoint'e herhangi bir şekilde kaldırılamayacak nesne eklemenin bir yolu var mı?? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

• tam olarak ne demek istiyosun anlıyamadım biraz daha çarsan belki yardımcı olabiliriz...
  • ekle-->nesne
    böylemi?
  • Evet biraz açıklama yaparsan yrd. olmaya çalışırız. Bende şunu anladım; sen bir pps sunu yaptın başkaları bunun üzerinde değişiklik yapamasın. Bu mu kastettiğin?
  • arkadaşlar kusura bakmayın bugün bu saate kadar online olamadim. Aşağıdaki yorum tam da benim sorduğum soruyu tarif ediyor. Biliyorum bu devirde nerdeyse hiçbir şifre kırılmaz deil. Ama ben en azından ppt sunusunda yer alan bazı bölümlerin mümkün olduğu kadar değiştirilememesini istiyorum. Sunuyu pdf formatına çevirerek kullanmaya karar verdim şimdilik. Yani sunuya yer verdiğim web sayfasında. Sanırım bu bi cevap olabilir. Cevaplarınız için teşekkürler. iyi geceler...

quote:

Orjinalden alıntı: paraglidingpilot

Evet biraz açıklama yaparsan yrd. olmaya çalışırız. Bende şunu anladım; sen bir pps sunu yaptın başkaları bunun üzerinde değişiklik yapamasın. Bu mu kastettiğin?

• Arkadaşım resimde bahsettim adımları izlersen kolayca yapacaksın kolay gelsin dikkat edeceğin açma kısmına parola yazma yoksa senden başka açıp izleyen olamaz. Yok vereyim dersen sen bilirsin. Ama dediğim yere parola koyarsan 2. şahıslar açabilir ama üzerinde değişiklik yapamazlar.

powerpoint hakkında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.