Şimdi Ara

POWERCOM BNT-1000AP UPS incelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
20.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi benim güç kaynağının fişi, ekran fişi, modem vs.. hepsi bir 6'lı prize bağlı ve o 6'lı priz direk UPS'e bağlı, o zaman bu şekilde olunca kapatamaz değil mi?

Sadece güç kaynağındankini ayrıca UPS'e bağlamak gerek sanırım?
  • Kapatma işlemini bu incelenen ürün rsr232 kablosu ile bağlı olan PC için yapıyor, yani yazılımsal bir işlem.
  • çok güzel paylaşımlar demeti olmuş birbirini tamamlayan destekleyen... çok güzel bilgilendim. tekrar tekrar okuyacağım ve ilk fırsatta bende güclü ups alacağım. gerçekten her pc ye demirbaş bir yardımcı. downloadlarda, sistem kurarken, disk silip tamir ederken (bad sektör için) dengesiz akım iniş çıkışları, donanımların ömrünün uzaması vb. bir sürü faydası var. herşey bir yana insanın kafası rahat eder huzurda olur insan anlayabildiğim kadarıyla... paylaşıma katkısı olanların hepsine teşekkür ederim. saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Kapatma işlemini bu incelenen ürün rsr232 kablosu ile bağlı olan PC için yapıyor, yani yazılımsal bir işlem.

Kapatma işlemini deneyip, kullanan var mı?
  • arkadaşlar bu urunu almayı dusunuyorum... aşağıda imzamdakı sısıtemıme uygun mu lcd tv dahıl....

5-10 dk kapatma suresı tanısın yeter....

bunumu alayım yoksa bunumu:
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=36&Productid=bd46270
  • inceleme karika olmuş gerçekten büyük emek, bana da lazım bundan açıkçası
  • @diplopmat
    10 15 dakika kadar seni idare eder bu tur upsler bilgisayari kapatıcak kadar yeterli
    daya ıyı bir ups icin teste google chrome ile türkçe bak http://nl.hardware.info/reviews/1823/11/9-ups-apparaten-vergelijkingstest-conclusie

bende Powercom Bnt-1000Ap dijital olmuyan modeli kullanıyorum
  • değerli paylaşımınıza teşekkür ederim.
  • Güzel inceleme olmuş. Eskiden bendede Powecomun 600 va liği vardı. Şuanki mevcut sistemimin Power supply ine yetirsiz kaldığı, yükü taşıyamadığı için ; 160 lira gibi bir fiyata 1500 va lik inform kgk almıştım ve çok da memnunum. Fiyat/ Performans olarak çok çok iyi. Normalde 1500va liğini aldığım da bu fiyatın 2 katına diğer ürünleri satıyorlar dı.
  • Selamlar yaklaşık 3 yıldır kullandığım bu cihazı, aküleri bittiği için bir araştırayım dedim ve biraz bilgi sahibi oldum.. Konuyuda hortlatmış olcam izninizle :)
    Benim gibi aküsü biten arkadaşlara ufak ama önemli bir tavsiyem var.. sisteminizi UPS cihazınızdan ayırmamanızı öneririm. Çünkü pili bitmiş bile olsa (şebekeye bağlı olup bip sesi gelmedikçe) içindeki regülatör devresi sisteminzi korumaktadır. Şebekedeki parazitleri ve ani voltaj düşümü-yükselimi gibi sorunlarında önüne geçer, 220v 50 hz değerine çeker..
    Ankarada oturup akü almak isteyenler için ulusdaki konya sokak üzerindeki dükkanlardan temin edebilirler..
  • panaconic plazma ve hp projeksiyon cihazı aynı anda takılsa olur mu? bu cihaz kaldırır mı acaba...güç kaynagı alacağım ama genelde pc için yazıyor tv ve projeksiyon için olur mu bu alet.
  • 1000-1500 VA arası bir alet işinizi görecektir.

• 1000 ya da 1500 VA'lık demiştim zaten bir önceki mesajımda...
  • evet gördümde gönderdiğim iki üründen hangisi olsun..biri dijital sanırım..o sebepten sordum...ikiside 1000 va.
  • Verdiğiniz ürünlerin biri 1000'lik öteki 800lük...
  • iki üründe staoklarda yokmu.hiçbir sitede bulamadım
  • düzelttim ikiside 1000 lik yaptım ama stok sorunu var.bu marka iiymiş.bundan alayım diyordum.baska önereceğiniz marka var mı
  • Genelde ortalama hepsi aynı elektronik devrelere sahip. Önemli olan içindeki akülerin kalitesidir. Hangi marka hangi aküyü kullanıyor açıp bakmadan bilemeyeceğiniz için alın bir marka geçin bence. Nasıl olsa 1-2 yıl arasında akülerin ömrü dolacak ve yeni akü alacaksınız...
  • powercom alacağım ama 1000 lik olanlarda
    bnt1000 a veya bnt 1000ap yazıyor....ve a ile ap arasında 50 tl lik fark var.p ne oluyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.