Şimdi Ara

PowerColor HD2900XT 1GB GDDR4 Incelemesi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Wolf -- 19 Temmuz 2007; 15:15:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: UUGURLUU

Evet arkadaslar...

Su anda kart elimde...

Ancak incelemeler icin aksami beklemek zorundasiniz cünki su anda is yerindeyim ve buradaki bilgisayarim AGP...

Yalniz Koliyi ilk actigimda cok sasirdim, cünki Powercolor karta özel bir kutu yapmamış Atiden geldigi gibi direk yollamış üzerine en ufak bir yapıştırma ne bilim çıkartma dahi koymamış...

Gigateki arayip sordugumda, "Bu karti cok önceden istediklerini ve Powercolor firmasi normal TR ye giris zamanindan cok cok önce gönderdigi icin kartin üzerinde herhangi bir calisma yapmadan direk TR ye göndermisler ve sadece iki adettir... Oldukca uzun bir süre daha gelmeyecegi söylendi bana. O yüzden almak isteyenler acele etsinler" Yalniz kart atinin referans kartidir bunuda bilin...

Bugün sirf bu inceleme icin isten erken cikacagim

hocam beraber test edelim sana msn i yolluyorum guzel bir 8800 gts oc ve 2900 xt testi yapalim

bu arada kartin hayirli olsun

elimde olan mevcut oyunlar

gothic 3 ,stalker ,coh ,rainbow six

• Son zamanlarda yükselen marka fanatikliği canımızı sıkmaktadır. Körü körüne Marka fanatikliği yapanlar ağır şekilde cezalandıralacaktır.

Ayrıca ;

Ceza alan üyelerin başka bir kullanıcı hesabı alarak foruma yazmaya devam etmeleri yasaktır. Bu durumu tespit edilen üyelerin sonradan aldıkları kullanıcı hesapları kilitlenecek, asıl hesaplarının cezası ise uzayacaktır. Bu tutumlarını ısrarla sürdüren üyelerin ise asıl kullanıcı hesapları bir daha açılmamak üzere kilitlenecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.